ilk Görüşte Hoşlandıgınız Bir Bayana Söyliceğiniz İlk Kelimeler Ne olurdu ?

_runaway_

New member
arkadaşlar hoşlandığınz bayana direk hoşlandıınızı söylemeyin ters tepki yapabilir. sizn abaza olduunuzu zannedebilir(mesela). eğer sizi tanımıosa ilk önce arkadaş olun sevdiğinizi belli edin. mesela her gördüğünüzde slm verin halini hatrını sorun vs... oda sizden hoşlandığını anlıyorsanız demekki işler yolundadır. ;) o size ölüm saçan gözlerle bakıosa boşuna uğraşmayın. vede kızlarla erkek arkadaşlarınızla konştuunuz gibi konuşmayın. buda ters tepki yapar. doru anı bulduunuzda ona şunları deyin:
-------
bak (kızın ismi) sana uzun zamandır söylemek istediim bişey var. ben aslında senden çok uzun zamandır hoşlanıyorum. benim küçük dünyama renk getirdin. inan hiç bir kız beni bu kadar etkileyememişti. benimle romantik çılgın bir o kadar da zevkli bir ilişki yaşamaya ne dersin??? ikimizinde çok mutlu olacağından eminim(burası alıntıdır)
-------
bunları nie anlattımı zannediosanız ben bunları yapıorumda ondan:D hep işe yarar:D sizde deneyin;)

mavideniz_2008

New member
ya öncelikle tanımaya çalışırım ben arkadas olmaya calısırım once eger bir ışık sezersem ona kendimi belli ederim belli etrme işinide ilginç yollarla yapmaya calsııırım.mesela ona bir kızdan cok hoslandıgımı ve ne yapmam gerektıgını sorarım.bana akıl vermesını isterim(hani kızlar nelerden hoslanır falan)sonra verdıgı akılları ona uygulardım: sahsen ben bunu cok yaptım ve basarısız oldugumu hatırlamıyorum.ama altın kural! karsıdan ısık görebiliyorsan! bu sekılde

crixallis

New member
hiç söyleyemedim bundan sonra söyleyeceğime de inanmıyom gerçi her ilk görüşte hoşlandığıma gitsem bir önceki durumu öğrenir beni boğazlardı heralde.

TheMetaor

тм ρRoduction
Bana vur!Kır!Bagır,çağır ama Sana Söylemek istedigim bişi var hepsine razıyım..Seni Çok seviyorummm;)Sanırım olde hea.

ReddeviL10

New member
mavideniz_2008' Alıntı:
ya öncelikle tanımaya çalışırım ben arkadas olmaya calısırım once eger bir ışık sezersem ona kendimi belli ederim belli etrme işinide ilginç yollarla yapmaya calsııırım.mesela ona bir kızdan cok hoslandıgımı ve ne yapmam gerektıgını sorarım.bana akıl vermesını isterim(hani kızlar nelerden hoslanır falan)sonra verdıgı akılları ona uygulardım: sahsen ben bunu cok yaptım ve basarısız oldugumu hatırlamıyorum.ama altın kural! karsıdan ısık görebiliyorsan! bu sekılde
benimkinde işleyeceğini sanmam..!

k155

New member
arkadas olun guzel anlar gecirin surekli msnde telde her yerde sonra ozel paylasimlar icin firsatlar yaratin mumkunse yataga atin sonrada hayatimda baskasi var ondan ayrilamam bir boslugumsa sen geldin onun eksiklerini dolduruyordun diyerekten seni cok sevdim arakdas kalalim geyigine yatin ve terk edip gidin onun icin hayatta unutamayacagi aski olursunuz

uncleesamm

New member
ondan çok hoşlandığımı söylerdim sonra da basıp giderdim..artık biliyodur onu svdiğimi,eğer hoş bulmuşşsa görünüşümü (görünüş le yargılayabilir ancak,çnkü tanışmaya fırsat olmadı ve o şekilde yargılamak zorunda) ordan burdan şurdan sorar arştırır bulur beni ;)

ibrahimkaya396

New member
herzaman yaptıgım baslangıclar cok süper oluyor ama bi türlü sonunu getiremem nasıl baslıyorsun diye sorma o anki sinerji cok onemli

orionics

New member
ibrahimdag' Alıntı:
Dostum eğer yakışıklı biriysen sorun yok, ne yaparsan hoşuna gider.

Hangi yola başvursan olur, kabul görür yani

İŞİN SIRRI YAKIŞIKLI OLACAKSIN , yok değilsen PARAN OLACAK

BAŞKA ALTARNATİFİ OLAN VARMI ?
Ben bu düşünceye katılmıyorum yakışıklılık tabi ki de büyük bir etken ama inanın sokakta öyle tipler var ki hani bunlar nasıl biraraya gelmiş denecek cinsten ve ilişkiyi de para gibi bir etken ile yürüttüklerini de sanmıyorum bu konuda fikriniz nedir arkadaşlar?? Sonuçta bende zamanında çekingenlik, asosyallik ve açılamama gibi sebeplerden dolayı çok çektim ama şu anda kabuğumu kırdım ve bir daha da girmeye niyetim yok :durdurun Ayrıca biz burada ne kadar farklı görüş ve fikir yazarsak yazalım bu konuda en iyi ve en doğru bilgiyi bayan arkadaşlar bilir. Eğer forumumuzdaki bayan arkadaşlar bizlere bu konuda yardımcı olurlarsa bizim için daha iyi olur diye düşünüyorum. Son olarak cesaret konusunda da sadece kendinize güvenin gerisi inanın geliyor.

frdtn

New member
ilg görüşte hoşandığınız kızla ilk önemli şey göz alışkanlığı yapmak sonra ilk muhabbette kesinlikle hoşlandığını falan söyleme sıradan şeylerden konuç çıldırır:) kendi kendine ya bu benimle ilgileniyomu ilglilenmiyomu gibi kafasında bi sürü şey olr ama bu aradada sizi düşündür hep:) bu da alışkanlık yapar sonra hiç beklemediği anda aslında ben senden hoşlanıyo0rum:) de

tatar_turker34

New member
pardon bana 5 dk nızı ayıra bilirmisiniz solemek istedigim biseyler war dıda dememiz lazım ama onu solucek yuz yok :d adam utanıyor yaws :d

aslansmh

New member
Yav Niye Hep Erkekler Teklif Ediyor...Bırakalım Kızlar Etsin...Herşeyi Erkeklerden Beklemesinler...

HTML