hangi ülkenin kızları sizce daha güzel

hangi ülkenin kızları sizce daha güzel

• türkiye

Kullanılan: 19 24.1%
  • iskandinav

Kullanılan: 16 20.3%
  • ukrayna rusya v.s.

Kullanılan: 33 41.8%
  • avrupa

Kullanılan: 15 19.0%
  • akdeniz ülkeleri

Kullanılan: 6 7.6%
  • uzakdoğu

Kullanılan: 5 6.3%
  • orta asya

Kullanılan: 3 3.8%
  • kuey amrika

Kullanılan: 4 5.1%
  • güney amerika

Kullanılan: 8 10.1%
  • afrika

Kullanılan: 5 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    79

firatay

>>>> ALESTA
Bence Ukraynalılar Süper

мєяωєм

New member
:mad:

pes diyorum ya şu başlığa bakarken hiç tereddütsüz bakmıştım herkez türk kızları diye oy kullanmıştır diye ama sadece ben dahil 2 kişi türk demiş ne diyim size bu diğer ülkelerin kızlarına oy verenler gidinde onlarla bilirlikte onların kültürleriyle yaşayın elinizdekilerin kıymetini bilmeden yaşamaya devam edin

cevaba gellince ise;

ASYA === =TÜRKİYE===KARADENİZ BÖLGESİ==SAMSUN=BEN
:p

gevezece54

New member
güzelliğin bakış açısına göre değiştine inan birisi olarak türk kızlarının en güzel kızlar olduğuna inanıyorum. tabik diğer ülkelerdei bir kaç tane güzel kız olabilir ama türklerin eline su bile dökemezler. :D

||ѕ¢σяριση||

ѕєα υя¢нιη
SSCB dönemindeyken Rusya ve civarındaki ülkelerdeki komünizm nedeniyle Rus kızların güzelliği artmıştır. Sebebi ise o zamanlardaki güzel kadınların nesillerinin devam ediyor olmasıdır :D

no way out

New member
abicim pyrazboran a katılıorum macar kzıları afet..ztn slovak macar hırvat kızları manyak oluyo..sarışın weya kumral renkli gözlü ağırlıklı...ayrıca iskandinawlarıda tek geçerim we bide brezilyalılar:)dimi?

josef45

New member
bir turizmci olarak ruslar bir harika diyorum.ispanya ve fransız kızlarını da unutmamak lazım diyorum.polonyalılarda idare eder eh işte

codec

New member
slav ırkını bu konuda tek geçerim. hepsi fabrikasyon :)

alish

вυяαq αℓι&#1
Ali Sahin' Alıntı:
polonyali lar basi cekiyor bu konuda bence
+ 1907 Bende HoşLanıyorum PoLonyaLı KızLardan.. Bide Esmer Hastası Hepsi :D

StrikeMan

New member
aßi eski ßi sevGilim varDi eLina die ukraynaLıyDı mavi gözlü uzun boylu felan cok süper kısdı lem keşke ayrılmasaydım :D:D

HTML