Hackhell Uploader Team 'a Uploader alınacaktır ...

kent55

Super Moderator
Koskoca hh de uploader team üyelerinin sayısı bir elin parmaklarını geçememiş yazık çok yazık..
Eskisi gibi zamanım olsa, şu üniversite olmasa, derslerim olmasa bir de şevkim olsa yeniden uploader olabilirdim..
o olsa bu olsa :smile: işte bizler O 'ları kendimiz işimizden gücümüzden evimizden artırıp hh için çalışıyoruz ..çok değil 1 saat facebookta geçirdiğiniz süre :smile:

istedikten sonra herşey olur. işte o elin parmakları kadar insalar bunu başarabiliyor ve onlarla gurur duyuyoruz ..

sonixes

New member
o olsa bu olsa :smile: işte bizler O 'ları kendimiz işimizden gücümüzden evimizden artırıp hh için çalışıyoruz ..çok değil 1 saat facebookta geçirdiğiniz süre :smile:

istedikten sonra herşey olur. işte o elin parmakları kadar insalar bunu başarabiliyor ve onlarla gurur duyuyoruz ..

Tamam haklısın, iyisin hoşsun sayın smodum ama zamanında hh için o kadar çalıştık da ne oldu? Unutulduk, kullanıldık bi bakıma elimize geçen ne? Yönetimdeki bazı insanlar yüzünden ben bu işten soğudum. İnsan emeklerinin karşısında birşey görmeyince yaptığı işten de zevk almıyor.

Artık hh de eskisi gibi sıcak, çekici bi ortam yok. Dolayısıyla bence Uploader team bölümü eskisi gibi hiç olmayacak.

kent55

Super Moderator
tabiki hiç birşey eskisi gibi olmuyor ama eskiye özlem yerine bişiler yapmak en iyisi değilmi ? eskiden böyleydi eskiden şöle ile bu işler olmuyor .. ben de o eskilerin tadı son zamanlarda tadanlardanım ... eskilerin bazı hatalarını şimdiki insanlara mal etmek te tabiki olmaz .. sıcaklık aynen devam ediyor.. eskisi kadar olmasada .. sadece işin içine girmek yeterli .. düşüncelerin için teşekkür ederiz .. hackhell han bizler hancı bu böyle devam edecek ...

archon2

New member
Ah internetim hızlı olsaydı başvurmak isterdim.