Hackhell Uploader Team 'a Uploader alınacaktır ...

Yeşil Gözlü

Altın Üye
hackhell tarafından verilecek premiumlar?
zamanında rapid populerdi ama biz gidip paramızla alıyorduk,sırf kaliteden ödün vermemek için.
ben uploader lığım zamanında öyle bişey hiç görmedim bi sağolsun özgür abi almıştı rapid onuda tüm team kullanınca banlandı hep ve işe yaramadı :S
ancak böyle bir şeyi yapmaya karar verdilerse gerçekten çok iyi olur eskiden varmış biz rastlamadık bu premium ayrıcalığına kendi imkanlarımız ile alıyoduk...
gördüğüm en iyi team benim uploader olduğum zamandaydı sonra ne oldu bilmiyorum artık kimse yok :S kent55 buna özen göstererek iyi bir team kurmalı ;)
önerisi üzerine bende uploader olacağım umarım eski günlere tekrar döndürebiliriz H.U.T u ve sonrada hackhell i ;)

Ben eskidende up teamdaydım tekrar basvurayım dedim uygun görürseniz !
bence ikimizde kesinlikle team e girmeliyiz ;) aksi halde bu team hiç eskisi gibi olmicak gerçekten sağlam bir team kurulmalı biz enazından zamanımızda kötünün iyisiydik ancak şuanda team denen şey ortada bile yok ;) kent55 inş. uygun görürse eski tecrübelileri toplamak daha yararlı olacaktır ;) aksi halde istekte bulunanların çoğu bikaç mavi yıldız ve forumda tanınmak adına baş vuruyor ;) bir zamanlar bizim yaptığımız gibi tabi :p

evillred

New member
film, müzik, spor, ingilizce yada fransızca ile ilgili kadrolarınız vars VE EĞER BOŞSA YARDIMCI OLABİLİRİM... ÖZELDEN MESAJ ATARSANIZ SEVİNİRİM BURAYA BİR DAHA BAKICAMI SAMIYORUM.

Mo Cuishle

New member
250 mesaj sayım olmasada Hackhell ailesine katılmak siteye üye olduğumdan beri istediğim birşeydir. Sitede uploadlarım bulunmaktadır. Uygun görürseniz bende sizlerle çalışmak isterim. Herkese kolay gelsin...

mamj

New member
Öncelikle merhaba Arkadaşlar 1-2 kaç sözüm olcak uploadı herkez yapar ama önemli olan 2 şey Zaman,Net hızı... Bunlar olursa Kimse tutamaz sizi.

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667

yigitolan1

New member
ay başında sınırsız 8 mbit e geçicem o zamn upload teame girmek isterim..çok eski bi üyeyim ve bi çok konum ve uploadım mevcuttur.araştırabilirsiniz.her alanda upload yapabilirim teknik bilgi verebilirim.hackhelle hergün girmeden uyumuyorum özellikle bu saatlerde çok seviyorum.aöf okuyorum zamanım oldukça fazla ve aktif hotfile kullanıcısıyım :) teşekkürler. bu mesajıma cvp verirse ilgilenenler çok sevinirim :) hoşçakalın.ben biraz paylaşım yapayım :)

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ay başında sınırsız 8 mbit e geçicem o zamn upload teame girmek isterim..çok eski bi üyeyim ve bi çok konum ve uploadım mevcuttur.araştırabilirsiniz.her alanda upload yapabilirim teknik bilgi verebilirim.hackhelle hergün girmeden uyumuyorum özellikle bu saatlerde çok seviyorum.aöf okuyorum zamanım oldukça fazla ve aktif hotfile kullanıcısıyım :) teşekkürler. bu mesajıma cvp verirse ilgilenenler çok sevinirim :) hoşçakalın.ben biraz paylaşım yapayım :)
GerekLi şartLarın çoğuna uyuyor gözükmektesin,en kısa sürede sana geri dönüş yaparLar kardeşim..

Zeytin

Zeytin&Limon
Suan yonetim icindeki konular on planda, ornegin domain degismesi gibi. Sanirim hersey rayina oturdugunda sana da donus yapacaklardir.

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Yarın elime vps geçicek eğer uygun görülürsek bende yapabilirim :)

W.PiTToN

W.C.ConsuAllen
Yarın elime vps geçicek eğer uygun görülürsek bende yapabilirim :)
Eminim yaparsın-zaten dikkat ettiğim kadarı ile bir çok paylaşımlarında
Tim özelliklerini kullanıyorsun,
Ama yinede kendini fazla alıştırma oraya, Oyunlarda bana çok lazımsın.
Teşekkürler-iyiki varsın Kardeşim.

KnockOut

Super Sonic
birlikten kuvvet doğar fakat kimsenin 20Mb bir yazılımı indirip, upload etmesi o kadar zor geliyordur ki (;

sene 2007-2008-2009 bu yıllardaki gibi bir sıkı birlik olunsa . .

herşey yekten güzel gidecektir..

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667
Cevab bekliyorum?