Hackhell Uploader Team 'a Uploader alınacaktır ...

MaLum-kişi

Hbeşer-i KamilH
avantajları çok sorumluluk almak isteyenler için iyi bence...

D.w.L

New member
müzik bölümünde görev almak isterim.devamlı güncel tutarım uygun görülürse ...

kent55

Super Moderator
müzik bölümü yok arkadaşım maalesef .. sadace dj lere özel müzikler yayınlanabiliyor .. teşekkürler .. yine de ama program -oyun -video- görsel eğitim - gibi başlıklarda yapaırım dersen olabilir ..

kent55

Super Moderator
hiçbir şey eskisi gibi olmuyor tabi ama bu bizlerden kaynaklanıyor hep eskiye özlem...... yarında bu güne özlem duyacağız .. hayat hep böyle devam edecek .. kapımız herkese sonuna kadar açık....

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Premium şifreLeri peşinmi veriyosunuz?

SpooKs `

єภ๔๏קlคz&#3667

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
lucian nbr kardeş nasılsın

n€d!mbur@k

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Uploder team'e alınmamı talep ediyorum, hem tecrübemle hemde yıllar öncesınden yapmıslıgımla benden ıyısını bulamazsınız dıye dusunuyorum, paylastıgım bırcok işletim sistemi ve programlar halen indirilmekte..
Saygılar...

S

SqooK^

Guest
uploader teama alırsanız katılırım aranızda olmakdan buyuk memnunıyet duyarım.

az biraz bilgi yardımcı olacaktır:
system sorunları,driver,mavi ekran hataları,program,security,photoshop dan ıyı anlarım

baya bır program var elimde ve her zaman gunceldır 7*24 pc basındayım zaten bı ısım yok :) derdım yardım etmek bişeye yaramak :)

kolay gelsin iyi geceler ..

₣ΘЯΖά ЌάЯTάĻ

₣ΘЯЏΜ ĵΘЌèЯí
bende girebilirmiyim acaba bu kadroya beni tanıyanlar tanır Black_Eagle (bu arada known neden ban yemiş ya benim tanıdığım dürüst ve upload ustasıdır kendisi özgür iyi adam yaw baya uzak kaldım forumdan ama öğreniriz arda sen bilirsin dai ???)

sonixes

New member
Koskoca hh de uploader team üyelerinin sayısı bir elin parmaklarını geçememiş yazık çok yazık..
Eskisi gibi zamanım olsa, şu üniversite olmasa, derslerim olmasa bir de şevkim olsa yeniden uploader olabilirdim..