hackhell tv makinasında

_-_FeTisH_-_

FoRuM FeTisHi
Bi üstündeki üye yaptı arkadaşım...

OZZY_1999

New member
olsun sen reklamını yapmışsın zaten o reklam sayesinde bir arkadaşımız forumumuza üye olmuş seni bu senenin en iyi reklam senaristi, yönetmeni,oyuncusu ve de bilmem neleri seçiyorum arkadaşlar bana destek veren varsa YueMTaS arkadaşımıza bir teşekkür etmesi yeterlidir abicim ödülünü forum yöneticileir verecek haberin olsun yakalarını bırakma

yaşasın hackhelllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll oley

Gs_HeLL!

New member
rahatsız olan arkadaşlar mı var?? Arkadaş forum için birşeyler yapmış buna teşekkür etmieyceksin de neye edeceksin lütfen ukelalık yapmayalım adam gibi teşekkür edelim bu başlıkta bari tartışma çıkarmyalm..

Antony Costa

Cappadocian Glorian Boy
BİRİ cApS koysun yaf ben merak ettim...:D

YueMTaS

New member
yok maalesef ... kimse çekmemiş

kanald.com da belki olur die düşündüm o bölüm ordada bulamadım...

diğer forum sitelerinde her bölüm çekiliomuş gibi bişe duydum onlardan bulabilirsem bi caps koyucam...

YueMTaS

New member
bu arada şunu sölemeyi unutmiim okanın hepinize slmı var... :d adam hackhell i okumakta zorlandı ya!!! hekhıl.kom diebildi yada öle bişe demeye çalıştı ama doğrusu hækhel olması gerekir... hernese yawww teşekkür edin millet yaw o kadar gittik ... biras tşk. sayımız artsın bare...( ya şimdi tşk almak için yapmadım bu işi gerçekten siteyi çok sevdiğim ve sitedeki insanların çoğunu çok sevdiğim için bunu yaptım buda biline...)

karapapatya

New member
naabsın okan fransızca konuşabilio ;p
eline sağlık YueMTaS , süreklı izledıgım program bu hafta izlemedıgıme üzüldüm :(

bim_28

Altın Üye
YueMTaS' Alıntı:
arkadaşlar yorumlarınızı okudum pankart benim tarafından yapılıp orda kaldırılmıştır... bütün arklarım bununla mı uuraştın die benimle dalga geçse bile ben haziran 2005 te buraya üye oldum daha sitede en fazla 500 kişi varken ben üye oldum paylaşım yaptım yeri geldi sömürdüm... 1 yılım geçti ve reklamını kanal d gibi türkiyede en çok izlenen bir kanalda en çok reyting alan programda okan bayulgene HACKHELL.COM dedirttirdim.. ve televizyonda pankartım hep göründü...

o pankartı yapmak için emek harcadım... lütfen kötü yorumlarla gelmeyin... şuanda sabah ezanı okunuo.... ve ben daha yeni geldim orda sıkış pıkış oturmaktan bacaklarımı hissetmiorum ve uykusuuzum...(bu nedenle yazımda bi yanlışlık varsa affola...) bu zmaana kadar hackhell e 2 isim kattım...bunlar SHOULDER ve FETİSH gibi biri spor ve adultta dieri ise yine sporda ve dier bütün konularda en öne çıkan isimler oldular...hep hackhell e bişe katmaya çalıştım ve şimdide reklamını yapmaya çalıştım.... orda hackhell in reklamını yapıcaıma kendim YueMTaS da yazabilirdim... ama HACKHELL yazarak gittim...bunu 1-2 hafta öncesinden haber vermiştim kimse ilgilenmedi....nese sağlık olsun biz yaptııımızla kalalım

lütfen EMEĞE SAYGI!!!

ayrıca: (pankartta biri bizi durdursun da yazılıydı ama onu okumadı... :( )
Tebrik ederim daha önceki konulardada gideceğini söylemiştin ama kimse
inanmamıştı inanmak başarmanın yarısıdır sen inanmışsın yarısını başarmışsın
ve öteki yarısınada gelince oraya çıkıp ASLANLR gibi HACKHELL'in namını
Kanal D gibi bir kanalda bırakın Türkiye'de DÜNYADA adını duyurmuşsun ya
helal olsun sana...

İlk başlarda programı izlesemde hatta Osman Yağmurdere li vardı
bir bir birlerine şarkısını söylemişti ama gel gör ki forumda ne var ne
yok diye bir bakmaya gelmiştim göremedim :(
sağlık olsun...

ErGeNeKoN_GFB

New member
yaww okan bayülgen hackhell i heykel gibi söyledi ama tahmin etmiştim burası oldugunu bi an duraksadım baktım ama göremedim ama güzeldi vallah iii oldu yanee

HTML