hackhell tv makinasında

bim_28

Altın Üye
Artık Hachhell'in namı dünyaya yayılıyo desenize... :)

RoKeT

New member
Aslında Buyutulcek Bişey Yok Pankart Acanlari Okuyo X Bi Site Olsa Onuda Okicakti Program Baslarken Oluyo Bildigim Kadariyla Ama Üye Sayisinda Buyuk Bi Artiş Olur Buda HH İçin İyi Bişey ;))

βèŁĩéVê ™

New member
Allam yA rekLamları tam pankartLarı Okurken hatta başka siteleri Falanda Okuyodu. O sırada Foruma dalmışım Kacırdım :(

ya bu olayı umarım birileri kaydetmiştir... bende şimdi eğlenceden döndüm ve çok pişman oldum seyretmediğime bilseydim warya eve kapanır hiç çıkmasdım:(

ne olur kaydeden biri paylaşım yapsın:eek:

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
ulem Bende Tv Capture Bolumune Capture Almak Icin Izliodum Baktim Hatun Yok Duzgun, Yani Hazir Modda Beklemiyorum Hackhell I Duydum Yetisemedim Kaydetcektim Tuhh Bea ;[[[[

RoKeT' Alıntı:
Aslında Buyutulcek Bişey Yok Pankart Acanlari Okuyo X Bi Site Olsa Onuda Okicakti Program Baslarken Oluyo Bildigim Kadariyla Ama Üye Sayisinda Buyuk Bi Artiş Olur Buda HH İçin İyi Bişey ;))

EDIT: NE ZAMAN HACKHELL E ALAKALI BI KONU OLSA ORDASIN VE HEP OLUMSUZ KONUSUOSUN.. NE DEMEK BUYUTULCEK BISE DEGIL? INSANLARIN HEVESINI SEVINCINI YARIDA BIRAKMAYA HAKKIN YOK

+ BU SITENIN UYEYE IHTIYACI YOK DALGA GECER GIBI UYE SAYISI ARTAR DIYOSUN! BUNA BENZER BI KONUDA YINE BI YORUMUN VARDI..

HER SITENIN ADINI SOYLERSE ONLARDA ACSIN GIDIP PANKART BIZIM KIMSEYLE ALIP VEREMEDIGIMIZ MI VAR? NEYSE DOSTUM BEN YINE SIMDI YANLIS ANLASILIRIM ANLAYAN ANLADI BENIM NE DEMEK ISTEDIGIMI

birbirimizi kırmayalım yafff;)

güzel bir davranış... çok insanın uğraşmak bile istemeyeceği bir olayı gerçekleştirmiş arkadaş ve tebriki hak etmiş... olumsuz yorumları PM ile yapın ne olur.... Şimdi evine gelincede üzülmesin arkadaş bunları okuyup...

YueMTaS

New member
arkadaşlar yorumlarınızı okudum pankart benim tarafından yapılıp orda kaldırılmıştır... bütün arklarım bununla mı uuraştın die benimle dalga geçse bile ben haziran 2005 te buraya üye oldum daha sitede en fazla 500 kişi varken ben üye oldum paylaşım yaptım yeri geldi sömürdüm... 1 yılım geçti ve reklamını kanal d gibi türkiyede en çok izlenen bir kanalda en çok reyting alan programda okan bayulgene HACKHELL.COM dedirttirdim.. ve televizyonda pankartım hep göründü...

o pankartı yapmak için emek harcadım... lütfen kötü yorumlarla gelmeyin... şuanda sabah ezanı okunuo.... ve ben daha yeni geldim orda sıkış pıkış oturmaktan bacaklarımı hissetmiorum ve uykusuuzum...(bu nedenle yazımda bi yanlışlık varsa affola...) bu zmaana kadar hackhell e 2 isim kattım...bunlar SHOULDER ve FETİSH gibi biri spor ve adultta dieri ise yine sporda ve dier bütün konularda en öne çıkan isimler oldular...hep hackhell e bişe katmaya çalıştım ve şimdide reklamını yapmaya çalıştım.... orda hackhell in reklamını yapıcaıma kendim YueMTaS da yazabilirdim... ama HACKHELL yazarak gittim...bunu 1-2 hafta öncesinden haber vermiştim kimse ilgilenmedi....nese sağlık olsun biz yaptııımızla kalalım

lütfen EMEĞE SAYGI!!!

ayrıca: (pankartta biri bizi durdursun da yazılıydı ama onu okumadı... :( )

tebrikler dostum... sen takma bizim gevezeleri onların uyku başına vurdu ondan öyle diolar... yoksa süper bir iş yaptın ya:)

eminim sitenin sahibleri bile böyle bir olaya cesaret edemezlerdi veya uğraşmaslardı... ama sen hiç bir çıkarın olmadığı halde bunu yaptın....

;)tebrikler tekrar;)

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
RoKeT' Alıntı:
Ilk önce başkalarinin yorumuna saygi duymayı ogrenceksın tmm mı ben burda yorum yapmişim bu beni alakadar eder +(kufur vs forum dişi bişey varsa bunu yonetimden üst düzey kişiler bildirir bana ama sen degil) sana bı acıklama yapmak zorunda degılım suan aslında ama yınede soylıyım ıster olumsuz konusurum ıster guzel bu benım fıkrım saygı duymasını ogrenceksın ! ve dalga gecer gibi falan da bı halim yok ben nasil başkalarinin yazilarina saygi gosteriyorum sende gosterceksin gostermiyosan susucaksin ...

OLUR ABI...

YUEMTAS TESEKKURLER DOSTUM SAYGIDEGER BISE YAPTIN

RoKeT

New member
HoCuSPoCuS' Alıntı:
ulem Bende Tv Capture Bolumune Capture Almak Icin Izliodum Baktim Hatun Yok Duzgun, Yani Hazir Modda Beklemiyorum Hackhell I Duydum Yetisemedim Kaydetcektim Tuhh Bea ;[[[[

EDIT: NE ZAMAN HACKHELL E ALAKALI BI KONU OLSA ORDASIN VE HEP OLUMSUZ KONUSUOSUN.. NE DEMEK BUYUTULCEK BISE DEGIL? INSANLARIN HEVESINI SEVINCINI YARIDA BIRAKMAYA HAKKIN YOK

+ BU SITENIN UYEYE IHTIYACI YOK DALGA GECER GIBI UYE SAYISI ARTAR DIYOSUN! BUNA BENZER BI KONUDA YINE BI YORUMUN VARDI..

HER SITENIN ADINI SOYLERSE ONLARDA ACSIN GIDIP PANKART BIZIM KIMSEYLE ALIP VEREMEDIGIMIZ MI VAR? NEYSE DOSTUM BEN YINE SIMDI YANLIS ANLASILIRIM ANLAYAN ANLADI BENIM NE DEMEK ISTEDIGIMI
Ilk önce başkalarinin yorumuna saygi duymayı ogrenceksın tmm mı ben burda yorum yapmişim bu beni alakadar eder +(kufur vs forum dişi bişey varsa bunu yonetimden üst düzey kişiler bildirir bana ama sen degil) sana bı acıklama yapmak zorunda degılım suan aslında ama yınede soylıyım ıster olumsuz konusurum ıster guzel bu benım fıkrım saygı duymasını ogrenceksın ! ve dalga gecer gibi falan da bı halim yok ben nasil başkalarinin yazilarina saygi gosteriyorum sende gosterceksin gostermiyosan susucaksin ...

"Ilk önce başkalarinin yorumuna saygi duymayı ogrenceksın tmm mı"

demişsin Roket abicim ama sende istersen biraz "başkalarının yaptığı ve emek verdiği işe saygı duy ve sessiz kalma hakkını kullan istersen..."

bu arada tartışma okumak istemiyorum... zaten psikolojik felç geçiriom ve burada morel toplamak için bulunuom... tartışma okumak istemiom...

çok tartışmak istiosan roket abi skype var, msn var, yahoo war, PM war, hotmail war, gmail var.... var oğlu war....

mantoman

New member
valla bende bilgisayara uzaktan bakıyodumm yoksa kaydedederdiiim yaaa tühh neyse bida ki sefere artııkkk ;)))

HTML