Gelin kabuslarımızı paylaşalım...

iLk'nuR

New member
bende qördüm sanırım ona karabasan diolar :(

gerçekmi rüyamı anlam veremiyorum...

uykudan uyanmaya calısıyorum ama yataktan kalkamıyorum bi türlü, biri omuzlarımdan tutuyoo sanki arkamdan izin vermio kalkmama,,,

bagırıyotum çırpınıyorum kimse duymuooo.. offf cok berbat bi duyguydu bi anda fırlıyorum yataktan :(

07990799

New member
Benimki çok kötüydü hatırladıkça tırsarım
arkadaşlarla havuza gidiyoz dönünce terliğin orda kaldığını hatırlıyom balkondan bakıyom sonra kapılar kapanıyor camı tıklatıyolar(korkun suratlı iki şahıs) balkon demirlerine sırtımı çarpıyom sonra yataktan düşüp uyanıyom bundan sonra balkona yanımda biri olmadan çıkamıyorum ! ! !
çok tırstım

kralpasa34

New member
bazı rüyaları anlatmak doğru değil derler ama hayırlara vesile olur İnşAllah bende unutamadığım ve psikolojimi bozan rüyamı anlatayım

Rüyamda zifir karanlık bi yerde 3 kişi top oynuyoruz ben bir komşumuzun oğlu ve eski oturduğumuz evin belden aşağı özürlü olan oğlu ve deprem oluyo o anda heryer sallanıyo o sırada Allah c.c Konuşuyo söylediği ise şuydu Bekleyin azabımı bekleyin diyo ve 10'dan geriye doğru saymaya başlıyo tam 3 oluyo rüyamda diyorumki sıfır diyince ölücez hepimiz o sırada uyanıyorum ve ilk iş olarak internetten bu rüyanın tabire baktım o korkuyla internetteki rüya yorumunun aynısını yazıyorum
Rüyasında Allah c.c konuştuğu gören kişi Her ne Söyledi ise aynen vaki olunur 4-5 ay insanlara MAL gibi baktım şimdi ise ne zaman namazda boşladığım veya şeytana uyduğum dönewmler olsa sıksık o rüyayı aklıma getirmeye çalışırım

Saygılarımla

eceoviç

New member
şööle bişiii:
uyuyorum.....uyurken garip sesler duyuyorumm...kalkıp bakıyorum etrafa...heryer karanlık..camdan dışarı bakıyorum,ne göriyimm......bi tane adam koskoca caddenin tam ortasında,elinde kocaman motorlu testere,bi tane ineğin kafasını ayırmış gövdesinden....sonra vücudunu parçalıyooo...derken..beni fark ediyo....çok korkuyorum,hemen ışığı kapatıyorumm...perdenin arkasından bi bakıyorum...adam yoq....:) hemen kapıyı kilitliyorum...nefes nefese ne yapıcaamı düşünüyorumm....adam kapıya geldi bu arada...iğrenç bi soluma sesi var...hemen balkonu açıyorum ve atlıyorumm..kan gölüne dönmüş cadde de koşmaya başlıyorum...etrafa bakıyorum..ama hiç kimsenin ışığı yanmıyoo.adam peşimde...bi kaç kapıyı çalıyorum ,açan yoqq.sonrasıı bööle dewam ediyoo işte...hep kaçıyorum 3,5....
bu kabusu bi kaç kere gördüm....:) :) :) :) :) :)

:closedeyes: ... çok zor .. bende benzer durumla karşı karşıy kaldm

bidaha olmaz inş