Gelin kabuslarımızı paylaşalım...

cemxxx

New member
wampires' Alıntı:
şu an 16 yaşındayım.bundan yaklaşık 2-2.5 sene önce evde yalnız kalmıştım.evde yalnız bırakmazlr demeyin burası küçük şehir herkes birbirini tanıo.babam işten geç gelcekti.bende uykumun basıncına dayanamayıp saat 23.00 suları uyumuştum.birden rüya daha doğrusu kbus görmeye başladım.yatak odasındayım.yatarken kendimi görüorum odanın tavanından.bi kız gelio yanıma.küçük bi kız.böle kırmızılı eli yanık bi kız.sanırım 6-7 yaşlarında gibiydi.sonra beni götürmek istediğini söleyip koluma dokunuo.benim canımın yanmasıyla beraber uyanıorum.kalktıımda ilk işim koluma bakmak oldu.koluma baktığımda 5 parmak şeklinde yanık vardı kolumda.ve hala izleri duruyor...
ya naaptın da böle bişi oluyo ? çok kötü bişey mi yaptın yani bana bi gece böyle bi olayın olma olasılığı nedir yani bence saçma veya çok büyük bi günah falan işledin.
veya beddua ettiin bi kız ölmüş olabilir? bilmem? durduk yerde böle şeylerin olcaını sanmam

dhtdarkness

New member
portnoy' Alıntı:
aslında başıma geleni anlatmak isterdim ama yeri değil geçen yıl gene ona benzer birşey yaşamıştım hatta anlatcam ihtar alırsamda cannız saolsun

üniversite 1 deyken (geçen yıl)

yurtta bir arkadaş şaka maiyetin de sert bir biçimde göğüsüme baskı yaptı ve tıbbi olarak 10 dakika ölü bıraktı beni ve 2 arkadaş beni takside götürürken ki bakışları bana söylediklerini hepsini gördüm hatta fazla fazla o metafiziksel varlıklar bana bakanlar hepsini gün gibi hatırlıyorum hastanede kendime geldiğimde arkadaş bana ööle dehşet dolu gözlerle bakyordu bende bilincimi kaybettim die pek umursamadım dedim noldu lan turgut ne bakıon ööle dedi lan gerizekalı öldürdün bizi korkudan dedim ne oldu 10 dakika ölüydün kaput oldun yani diyince benim heton düştü daha sonra cami hocasına sordum bana öldüğüm zaman gözümdeki perdenin kalktığını ve anneme babama bağışlanmışım o yüzden ruhum tam olarak bedenimden ayrılamamış zaten o günden sonra yarım yamalak psikolojim iyice bozuldu inanmayan arkadaşlar çıkabilir saygı duyarım ama gerçek olduğuna sevdiğim herşeyim üzerine yemin veririm
gecmiş olsun dostum

pasaklı

New member
2 gun once pc me biri format atiyodu ve butun sarkilarim en onemliside msndeki smileleylerimin hepsi siliniyodu :(

cok korktum cok hala etkisindeyim

magriman

Banned
Allah kimseye yaşatmasın....

PaSaKLI' Alıntı:
2 gun once pc me biri format atiyodu ve butun sarkilarim en onemliside msndeki smileleylerimin hepsi siliniyodu :(

cok korktum cok hala etkisindeyim
Çok kötü bişe geçmiş olsun :D
Benim ise en kötü kabusum şu:
yüksek bi sehpam vardı yatağımın yanında.Gece uyuyodum kabus görüyomuşum sürekli aşağı düşüyodum kabusta yere düştüğümü hissettim uyandım ama hareket edemedim bir baktım sehpanın üstünden cam bi tane bardak düşüyo.Kıpırdayamıyom.Dua ettim içimden bardak yanıma düştü.

ilknuyy!

New member
o metafiziksel vaarlıklarr bnm peşimi hiç bırakmıolar beah.Ama alıştım artk.n olduysa hep bu sene oldu saten... :(

βèŁĩéVê ™

New member
wampires' Alıntı:
şu an 16 yaşındayım.bundan yaklaşık 2-2.5 sene önce evde yalnız kalmıştım.evde yalnız bırakmazlr demeyin burası küçük şehir herkes birbirini tanıo.babam işten geç gelcekti.bende uykumun basıncına dayanamayıp saat 23.00 suları uyumuştum.birden rüya daha doğrusu kbus görmeye başladım.yatak odasındayım.yatarken kendimi görüorum odanın tavanından.bi kız gelio yanıma.küçük bi kız.böle kırmızılı eli yanık bi kız.sanırım 6-7 yaşlarında gibiydi.sonra beni götürmek istediğini söleyip koluma dokunuo.benim canımın yanmasıyla beraber uyanıorum.kalktıımda ilk işim koluma bakmak oldu.koluma baktığımda 5 parmak şeklinde yanık vardı kolumda.ve hala izleri duruyor...

Bu olaya benzer bir olayda benim bir arkadaşımın basına gelmişti.. Yurtta kalırlerken basına gelmişti..Şimdi tam olarak hatırlamıyorum olayı ama oda böyle bir rüya görmüş .Rüyasında cocuk uyanmış herkesi görebiliyormus daha doğrusu sabah oldu sanmıs arkadaşlarına sesleniyor ama kimse ses vermiyormus. Daha sonra cocuk kendi yatağına baktığı zaman yatağında yattığını görmüş.. Kendini uyurken görüyormus odada geziniyormus..Daha sonra kırmızılı bir kız yüzünde örtü varmış gerci eli yanık falan değil ama cok güzel biriymiş. İşte arkadaşın üzerine doğru geliyormuş daha sonra bir sürü ucan kafa falan cıkmıs ortaya Cocuk cığlık atıyor ama sesini duyuramıyormuş bir kaç kişi gelmiş bunu götürmeye kalkışmışlar sürükleyerek götürüyorlarmış daha sonra cocuk nasıl olduysa uyanmış cığlıklar icinde kusura bakmayın bende tam olarak hatırlamıyorum. Tabi bu olay Kuran kursunda meydana geliyor.. Sabah bu cığlıklar icinde uyanınca hocalar falan gelmiş.Hocaya anlatmış böyle böyle.Hocanın dediği işte bu kız senle ilişkiye girmek istemiş.Eğer ilişkiye girseydin seni hiç bırakmazdı falan ama hocanın dediği bu tür rüyalar normalde görülmezmiş sana birisi bişey yapmış demiş.. ve hocanını dediği gibi yurtta kavga ettiği bir arkadası yatağının altına pis camasırmıydı yoksa okunmus ekmek mi koymustu tam hatırlamıyorum bu olay ortaya cıktı ve o yapan cocuk atılmıstı yurttan..

yazarken bile ürperdim yazamadım yaw o anlatırken olan durumumu düşünün :) Kendi kabuslarmı yazamayacağım bir sürü var ve tekrar hatırlamak istemeyeceğim şeyler..

DaRk_KnİgHt

AdIoSAmOr
küçükken bi yaratıkla başım beladaydı..hemen hemen hergün aynı rüyayı görürdüm..rüyamda sürekli beni kovalardı ve ben kacardım.. kimi zaman ısısız bi ormanda kimi zaman evin içinde..bazende hiç bilmediğim yerlerde.. ama acaip bi duyguydu anlatamam yani.. yatmadan önce bir daha aynı rüyayı görmiyim diye dua ederdim, ama her defasında aynı rüyayı görürdüm ..:(.. uzun zamandır o rüyayı görmüyorum..

pori

New member
şööle bişiii:
uyuyorum.....uyurken garip sesler duyuyorumm...kalkıp bakıyorum etrafa...heryer karanlık..camdan dışarı bakıyorum,ne göriyimm......bi tane adam koskoca caddenin tam ortasında,elinde kocaman motorlu testere,bi tane ineğin kafasını ayırmış gövdesinden....sonra vücudunu parçalıyooo...derken..beni fark ediyo....çok korkuyorum,hemen ışığı kapatıyorumm...perdenin arkasından bi bakıyorum...adam yoq....:) hemen kapıyı kilitliyorum...nefes nefese ne yapıcaamı düşünüyorumm....adam kapıya geldi bu arada...iğrenç bi soluma sesi var...hemen balkonu açıyorum ve atlıyorumm..kan gölüne dönmüş cadde de koşmaya başlıyorum...etrafa bakıyorum..ama hiç kimsenin ışığı yanmıyoo.adam peşimde...bi kaç kapıyı çalıyorum ,açan yoqq.sonrasıı bööle dewam ediyoo işte...hep kaçıyorum 3,5....
bu kabusu bi kaç kere gördüm....:) :) :) :) :) :)

Xx_boy

New member
arkadaslar benimki çok korkunçtu ikinciye sünnet oluodum anlarsınız ya hepsi gidiodu tam keseceklerkken uyandımm ama nasıl rahatladım oo an inananmasınınz

psychohack

New member
ben valla 1 haftadan beri su dabbe varya film hani:) aynısını goruyom ruyamda bitek ben ölmüyodum ölemiyorum aglıyorum fln...ve her sabah suradıma su fırlatılarak uyandırılıyorum sevgili annecim tarafından:)psikolojimi bozdu bu su bnm

inferno125

New member
benim kabusum 3 gün önce falan gördüm ben karanlık bi oda daydım cam veya ona benzer birşey yoktu herneyse bir kapı açıldı içeriye siyah bir kedi girdi tam kapının önünne oturdu gözleri yemyeşildi ve o beyaz dişleriyle bana tısladı sonra kalkıp bana doğru yürümeye başladı tıslaya tıslaya tabi ben de git buradan gibi şeyler söylüyordum ve geriye çekiliyordum kedi geldikçe çekiliyordum sonun da bir duvara çarptım kedi bir iki adım daha attı ve birden uzun boylu siyah giysili br adama dönüşdü adam beni duvara itti ve buğazımı sıkıyordu ayrıca ben bu acıyı hisediyordum bağırıyordum sesim çıkmıyordu çırpını yordum kurtulmak için bir işeyaramıyordu sonra besmele çektim ama ALLAH söyletti ben içimde besmele çekmeyi geçirmiyordum yani birden besmele çektim ve terler içinde uyandım ve hala etkisindeyim.not adamın yüzü karanlıkdan çok belli olmuyordu.

sizce o adama karabasan olabilirmi arklar.

sizce o adam kara basan olabilirmi. bir daha böyle bir kabus olurmubilmiyorum ama ALLAH kim senin başına vermesin çok korkutucu.

jetgil89

New member
Yaa Arkadaslar Bende 5 Yasindayken Yilan Gordum Ruyamda Tammm Kolumun Aordan Agzima DoĞru Girdi Bende Cikarmaya Calsiiyodum Ama Cikaramiyodumm Yilanin Tam Heryeri Girdi Tammm Son Kuyrugu Girdiiiiiii Sonra Ruyadan Uyandimmm O Gunden Belli Yilanlardan Korkarimm Herhangi Bir Arkasdsim Yilnala Ilgili Bisaka Yapsinnn Cok Fena Tepkilerrr Veririmmmm

deniz_15

New member
Beni de rüyamda çığlık kovalıodu:saskin ama yaklayamadı:biggrin bi kere de bi adam satırla kovalıodu beni ama o da yakalayamadı :D

Ozcann

New member
deniz_15' Alıntı:
Beni de rüyamda çığlık kovalıodu:saskin ama yaklayamadı:biggrin bi kere de bi adam satırla kovalıodu beni ama o da yakalayamadı :D
Kızım sen böle kız başına ne işin var korku bolümünde töbe bismillah neyse
benimde rüyamda yiyenim vardı kapkaranlık bi ormanda eilimi bırakıp kaçtı bende onu ararken buldum ve bitane vurup kucama aldım ve kucamda öldü ben ne olduğunu anlamaya çalışırken elimde kara bir kediye dönüştü ve elimden aklayıp kaçtı :durdurun :durdurun Hala çok etkisindetim we uyandım

deniz_15

New member
Ozcann' Alıntı:
Kızım sen böle kız başına ne işin var korku bolümünde töbe bismillah neyse
benimde rüyamda yiyenim vardı kapkaranlık bi ormanda eilimi bırakıp kaçtı bende onu ararken buldum ve bitane vurup kucama aldım ve kucamda öldü ben ne olduğunu anlamaya çalışırken elimde kara bir kediye dönüştü ve elimden aklayıp kaçtı :durdurun :durdurun Hala çok etkisindetim we uyandım
Nolcak ya:DMesela gece böle 2-3 gibi cin hikayeleri falan okuyunca çok güzel kabus görülüo tavsiye ederim:D:goz:

oLdness_07

The Darkness
deniz_15' Alıntı:
Nolcak ya:DMesela gece böle 2-3 gibi cin hikayeleri falan okuyunca çok güzel kabus görülüo tavsiye ederim:D:goz:

harbiden deniz bu kadar takılıon ama sen nassı uyuyon anlamıom^????

forumda psiko erkek war ii oldu psiko kız eksikliği wardı saten :D

Ozcann

New member
deniz_15' Alıntı:
Kızım sen kaç yaşndasınki ya geceleri 2-3 gibi cin hikayeleri okuosun ben anlamıyorum ya harbi piskopatsın :clap :clap bende geceleri cin hikayeleri okuyom ama hiç kabus görmüyom:biggrin

harunkaya

New member
çok tırstım.

2 gün önce forumda cin hikayeleri okuyodum ama nasıl tırsıyodum anlatamam saat 3:40
civarıydı ve elektrikler kesildi ben fare elimde ölece dondum kaldım içimden besmele felan bildiğim bütün duaları okuyorum gittim gidicem valla.. sonra baktım elinde mumla annem geldi; annemi görünce hiç bu kadar sevindiğimi hatırlamıyorum. sonra anneme dedim böle böle annem de öyle eyleri okuma belanı bulursun dedi hadi git yat..
besmele çeke çeke yattım, rüyamda kapkaranlık bi sokakda bi tek ay ışı var simsiyah bişey beni kovalıyo ben bütün sokaklara girerek onu atlatmaya çalışıyorum en sonunda bi uçurumdan düşüyorum tam yere gelince sıçrayıp kalkıyorum.... hep tırsıyorum yaa:help
bi de şu korku böllümünü kaldırın dayanamıyorum yine gircem...:D