Güncel Dt Softcam Keyleri ...

burmus

New member
Arkadaşlar pc mde Twinhan (visionplus) uydu kartım var. progdvb kullanıyorum ve çanak Türksata dönük bu durumda dt ü seyretme imkanım var mı ? nasıl seyredebilirim yardımcı olmanız mümkünmü şimdiden çok teşekkür ederim

ie.enginer

New member
sevgili burmus

sevgili arkadasım burmus. dt izleyebilirmiyim demissin. hemde turksatla. sana ne diyeyim ben. izleyemezsin. :eek:ut: sadece lig tv - discovery izlersin. oda parasını verecen illaki.
hem imamlık yap hemde beleş dt peşinde koş sana yakıstıramadım.ayıp değilmi dt bedava izlemeye calışmak. tovbe tovbe. sana arkadasın anlatmadımı nasıl yapacagını. buldun bi form sitesi. yaz hemen. gördun mu kimse iplememiş cevap vermemeiş sana. yıne bana kaldın.
:D kıbrıstan sevgilerle.... :D

burmus

New member
ie.enginer' Alıntı:
sevgili arkadasım burmus. dt izleyebilirmiyim demissin. hemde turksatla. sana ne diyeyim ben. izleyemezsin. :eek:ut: sadece lig tv - discovery izlersin. oda parasını verecen illaki.
hem imamlık yap hemde beleş dt peşinde koş sana yakıstıramadım.ayıp değilmi dt bedava izlemeye calışmak. tovbe tovbe. sana arkadasın anlatmadımı nasıl yapacagını. buldun bi form sitesi. yaz hemen. gördun mu kimse iplememiş cevap vermemeiş sana. yıne bana kaldın.
:D kıbrıstan sevgilerle.... :D
dostum tanışıyormuyuz daha bu gün gördüm bu siteyi ar-ge yapıyorum hem imamlık yaptığımı nerden çıkardın yardımcı olamıyorsan "kıbrıs çık aradan" demek zorunda bırakıyorsun beni :Sopa

Nightmare_23

New member
merhabalar kardeşim

mantoman' Alıntı:
arkadaşlar sabredelimmm birazcıkk herşey belli olur cok yakında sabredelim ve bu topic altından konusmaya devam edelim sakın kimse bende dt yok vs giibilerden farklı konu acarak forum kirliligine neden olmasın hepinize tşklerrr
kardeşim naber nasılsınız bakalım olum ne yaptınız yav forumu bi süreliğine bıraktık millet heryere dt ile ilgili bişeyler yazmış kardeş açtırmayın bunları yav bişey takip edilmez ozaman hadi kendinize iyi bakın görüşmek üzere bizler bu konuyu ilk açanlardanız yav :Sopa

bvale

New member
arkadaslar bi gelişme yokmu
bu DT için yavv.
neler oluyoo..
haberi olan varsa sevinirim...

erhan13144

New member
Nextlere DT'yi giremiyorum.....

Arkadaşlar bende Next 2000'lerden var. Türksatta Digitürk'e gelince Key satırında 0d00c8 çıkıyor. Aradım hiçbir yerde bu servis numarası yok. Ayrıca 0d03c4 ve 0d03c0 satırlarınıda cihaz kabul etmeyip Not Save Data yazıyor. Ne yapabilirim... Lütfen yardım............................:hhman:

Nightmare_23

New member
erhan13144' Alıntı:
Arkadaşlar bende Next 2000'lerden var. Türksatta Digitürk'e gelince Key satırında 0d00c8 çıkıyor. Aradım hiçbir yerde bu servis numarası yok. Ayrıca 0d03c4 ve 0d03c0 satırlarınıda cihaz kabul etmeyip Not Save Data yazıyor. Ne yapabilirim... Lütfen yardım............................:hhman:

Arkadaşım artık böle bişey yok dt bitti artık oposta boşuna bişeyler deneyipte bu topici üst sıraya taşımayın bazı arkadaşların kafası karışıyor....

KONU KAPANMIŞTIR....:hhman:

kazbek

New member
Nightmare_23' Alıntı:
Arkadaşım artık böle bişey yok dt bitti artık oposta boşuna bişeyler deneyipte bu topici üst sıraya taşımayın bazı arkadaşların kafası karışıyor....

KONU KAPANMIŞTIR....:hhman:

Kimsin neyi kapatıyorsun arkadaşım , bazı bilgiler ışığında çalışmaların devam ettiğini söyleyebilirim... Kasım 15 gibi bir sürpriz ile karşılaşabiliriz

Nightmare_23

New member
kazbek' Alıntı:
Kimsin neyi kapatıyorsun arkadaşım , bazı bilgiler ışığında çalışmaların devam ettiğini söyleyebilirim... Kasım 15 gibi bir sürpriz ile karşılaşabiliriz
İyide niye sen çıkıntılık yapıyon benimle alıp veremediğinmi? var.15 kasıma kadar ve 15 kasımda kendini fazla kasmada belki çok şifre bulursun:D .Sana sadece gülüyorum ya....Ne diyeyim iyi sen bu yopicten dt şifrelerini bulur da dağıtırsın millete....Kim kimin ne dediğini görüyor ve dikkatte alınacak kişileri dikkate alıyor haberin olsun....Mr...:eek:ut:

kazbek

New member
Nightmare_23' Alıntı:
İyide niye sen çıkıntılık yapıyon benimle alıp veremediğinmi? var.15 kasıma kadar ve 15 kasımda kendini fazla kasmada belki çok şifre bulursun:D .Sana sadece gülüyorum ya....Ne diyeyim iyi sen bu yopicten dt şifrelerini bulur da dağıtırsın millete....Kim kimin ne dediğini görüyor ve dikkatte alınacak kişileri dikkate alıyor haberin olsun....Mr...:eek:ut:

Bak arkadaş bu link sana KAPAK (yanlış anlama tersten yazdım)olsun :D

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=133707

Nightmare_23

New member
kazbek' Alıntı:
Bak arkadaş bu link sana KAPAK (yanlış anlama tersten yazdım)olsun :D

http://www.hackhell.com/showthread.php?t=133707

bak koçum ağzını bozma burası paylaşım yeri konuşmalarına ve uslubuna dikkat et.Bana böyle test serverlarla kapak yapamazsın adamakıllı izlenmez,dakikada bir donar ne izlediğini anlayamazsın ve 1 haftadan sonrada bi bakmışın server fıs olmuş.....ben sana 30 tane bulayım test serverı ama hiçbiri bi işe yaramaz ama sen sevindiysen (hani bana kapak yaptığını düşünüyorsun ya) bende sevindim bir insanın benim yüzümden sevimesi beni mutlu eder hayatta başarılar dilerim sana....

kazbek

New member
Nightmare_23' Alıntı:
bak koçum ağzını bozma burası paylaşım yeri konuşmalarına ve uslubuna dikkat et.Bana böyle test serverlarla kapak yapamazsın adamakıllı izlenmez,dakikada bir donar ne izlediğini anlayamazsın ve 1 haftadan sonrada bi bakmışın server fıs olmuş.....ben sana 30 tane bulayım test serverı ama hiçbiri bi işe yaramaz ama sen sevindiysen (hani bana kapak yaptığını düşünüyorsun ya) bende sevindim bir insanın benim yüzümden sevimesi beni mutlu eder hayatta başarılar dilerim sana....

Koçum bundan sonra seni adam akıllı konuşmalarla görecem , öyle moderatör ağızları yapmak yok , neymiş konu kapanmışmış mışmış, madem yetkin var kapatta görelim!!! Bundan sonra işinde gücünde , efendi ol !!!!!

Nightmare_23

New member
kazbek' Alıntı:
Koçum bundan sonra seni adam akıllı konuşmalarla görecem , öyle moderatör ağızları yapmak yok , neymiş konu kapanmışmış mışmış, madem yetkin var kapatta görelim!!! Bundan sonra işinde gücünde , efendi ol !!!!!

arkadaşım ben burda mod falan değilim öyleyim diye bi iddiam bile olmadı ben sadece milletin kafası karışmasın diye böle bişey yaptım ve heralde eren ahmetin bordunu iyi takip ediyorsun ordan bulduğun bilgileri burda sanki senin kıyağınmış gibi yayınlamışşında bari altına alıntıdır diye yazda emeği geçene saygın olsun saygısız insan... gerçi kimsede inanmamış.Arkadaşlar sizede teşekkürler rant sağlamaya çalışan bir insana yardımcı olmadığınız için dediğim gibi bu test serverlar uzun sürmez ve tadı olmaz isteyen burdan bu kazbek arkadaşın aldığı ve size kıyağım diye sunduğu topiğe bakabilir....
Kazbek sana gelince sadece gülüyorum sen daha harem kardeşimden bile dt sharing pass ve user alamadın neden? nasıl bir insan olduğunu onada msnden belli etmişsinde ondan....bu konu hakkındada son msj yazışım ben buraya tartışmak için üye olmadım paylaşmak için üye oldum beni bilen üye arkadaşlar anlayacaktır....

http://www.erenahmet.boardu.com/thread.php?threadid=61916&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

kazbek

New member
Nightmare_23' Alıntı:
arkadaşım ben burda mod falan değilim öyleyim diye bi iddiam bile olmadı ben sadece milletin kafası karışmasın diye böle bişey yaptım ve heralde eren ahmetin bordunu iyi takip ediyorsun ordan bulduğun bilgileri burda sanki senin kıyağınmış gibi yayınlamışşında bari altına alıntıdır diye yazda emeği geçene saygın olsun saygısız insan... gerçi kimsede inanmamış.Arkadaşlar sizede teşekkürler rant sağlamaya çalışan bir insana yardımcı olmadığınız için dediğim gibi bu test serverlar uzun sürmez ve tadı olmaz isteyen burdan bu kazbek arkadaşın aldığı ve size kıyağım diye sunduğu topiğe bakabilir....
Kazbek sana gelince sadece gülüyorum sen daha harem kardeşimden bile dt sharing pass ve user alamadın neden? nasıl bir insan olduğunu onada msnden belli etmişsinde ondan....bu konu hakkındada son msj yazışım ben buraya tartışmak için üye olmadım paylaşmak için üye oldum beni bilen üye arkadaşlar anlayacaktır....

http://www.erenahmet.boardu.com/thread.php?threadid=61916&threadview=0&hilight=&hilightuser=0&page=1

Sen ne yalak bir adamsın ya, çoluk çocuk muhabbeti yapıyorsun yaşın kaç senin oğlum!!!

şimdi gelelim senin asılsız iddaalarına

1. Ben bilmem kimin bordunu falan takip eden biri değilim, paylaşmış olduğum digiturk server Marvak isimli bir zatı muhteremin sitesine paylaşılan bir server dı.

2.Bugüne kadar burada o kadar server paylaşıldı (bunlara senin paylaştıklarında dahil) ve bu serverlar paylaşılırken hiç alıntıdır ibaresi kullanılmadı ve bu serverlar internette bir çok sitede yer alıyordu. Senin mantığına göre bu platformdaki paylaşılan çoğu bilginin altına alıntıdır denmesi gerekir, neden diyecek olursan paylaşılan hemen hemen her bilgi şuanda konuştuğumuz alanda internet sayfalarından alınan bilgilerdir. Örneğin senin paylaşım yaptığın bir server bilgisine senin mantığında alıntı demiyorsak bu server ı senin açman gerekir ki sen server açmıyorsun ve şu linke bak açmadığın server a alıntıdır dememişssin!!!
"http://www.hackhell.com/showpost.php?p=1050082&postcount=1"
Şimdi sana soruyorum, Sen neden server paylaşımlarının hepsinde alıntıdır diyerek paylaşım yapmadın!!!!!!:mad:

3.Birde "gerçi kimsede inanmamış demişssin" bunu neye dayanarak söyledin bilmiyorum, senin açtığın bir server topiğinde ki o topik "http://www.hackhell.com/showthread.php?t=123731" şudur 1.169 defa görüntülenmesine karşın 24 defa cevap yazılmış ve bu yazıların 14 tanesini sen yazmışssın , o zaman sanada kimse tenezzül edip inanmamış desem yanlış söylemiş olmam sanırım. Yurdum insanının alışkanlığı bakar bilgisini alır ama cevap yazmaz , bu durumda beni inandırıcı olmama gibi bir duruma sokmaz... Tabi senin içinde hasetlik , fesatlık olduğundan bir yerden kulp takacam diye çocukca arayışlara girmen normal!!!

4.Ben DİGİTÜRK server paylaşımı yaptım diye hasetinden çatladın , ondan dolayı benim digitürk paylaşımımı karalamak için elinden gelen çirkefliği yapıyorsun,utanmadan birde ben bu foruma paylaşım yapmak için girdim diyorsun,madem öyle ben paylaşım yaptım diye neden bozuluyorsun ve benimde yaptığım paylaşıma saygı göstermiyorsun, SEN ÇİRKEF BİR İNSANSIN!!!!

5.Harem ile msn de falan konuşmadım. Bana Pm attı "kardeş şunu baştan söyleyeyim bizim server paralıdır dedi bende bunun üzerine onunla hiçbir diyolağa girmedim." Şu mübarek günlerde Allah şahidimdir, harem delikanlı bir insansa söyler onunla hiçbir şekilde diyalog kurmadığımı!!!!

6.Sen yalak bir adamsın, Harem den beleşe pass ve user alabilmek için k..ın başın ayrı oynuyo!!! Bir daha sesleniyorum Harem delikanlıysan söylersin seninle hiç bir diyalog kurmadığımı. Anlaşılan sen haremden user ve pass almışssın inanıyorumki oda demiştir "Allahım şu yalak bir an evvel başımdan defolsun Lanet olsun vereyimde kurtulayım".

Son olarak benimle bir daha muhatap olma, ben yalaklarla , iş güzarlarla, çirkeflerle muhatap olmak istemiyorum ama ne yapacaksın ben istemesemde çamur benim üzerime sıçrıyor!!!!

ŞUNU UNUTMA EĞER HAKKIMDA BİR DAHA İLERİ GERİ KONUŞURSAN ÜSLUBUMU DAHA DA SERTLEŞTİRİRİM, ONA GÖRE EFENDİ OL!!!!:mad:

Nightmare_23

New member
tamam kardeşim aman diyeyim ben sana yetişemiyorum bundan sonrada senin hakkında bişey yazmayacağım.tamam konu benim tarafımdan kapandı bırakta diğer arkadaşlar yazdıklarımızı yorumlasın yorumlarlarsa onları dinleyelim....benden pas.....

xsuaty

New member
Arkadaslar seviyemizi koruyalim burasi bi paylasim forumu ve hackhelli diger forumlardan en onemli ozelliklerden biri saygi....Birbirinize saygi gosterin ve diger seviyesiz forumlardaki konusmalkara buraya tasimayin.1 arkadas banlandi diger arkadaslarinda bu tutumu devam ederse aramizdan ayrilmak zorunda kalicaklar.....

HTML