Güncel Dt Softcam Keyleri ...

2515

New member
mantoman w3e çevirmişin uyduyu salonlar felan açılıyomu hepsi biraz bilgiversene bende çevirecem yarın

mantoman

New member
salonlar full ya bı kac tane radıo vs acılmıyo o da benden kaynaklanıyo sanırım ama salonlar goldmax movıemax vs hepsi full dostum gönül rahatlıgı ile cevirebilirsin tabii antenin kolay yerde ise

wed

New member
teşekkürler arkadaşım maxdmc; bize unutulmaz bir 90 dakika yaşattın.!!!!!!canı gönülden seni tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.paylaşımlarında da başarılar.

mantoman

New member
cevirin arkadaslar manyaq filmler cıkıyo dun tam 3 film kaydettim bugunde bi 5-10 tane kaydederim :D

bu arada hotbirde bakan antenin varsa 2515 kendin bile ayarlarsın 2-3 cm daha saga cevircen guclu sinyall dt tranponderları onlardan birini sec kendin de ayarlarsın yükseklik korkun yoksa tabii ;)) ayarlamak cook basit

arkadaşlar yeni keyler 16,05,2006

0D03C0 00 392BC6F69D4612E380F4CC4AAE951393
0D03C0 01 5D566F7398410013DFCB96B660FBD0CD
0D03C4 00 B305AF2AB101095545D4F9F7286B4A29
0d03c4 01 11273AA18441B7BF0018A62673C21870

koblay

New member
Mantomen keyler için teşekkürler kardeşim.bu arada maxdmc ustanın yokluğunu bize hissettirmeyeceksin galiba:)

mantoman

New member
güncellendikce buraya sunarım arkadaslar iyi seyirler antenler w3 donsun cook sey kacırıyosunuz ona gore :))

bulentok

New member
hocam ben bır turlu acamıyorum ya sky star 2 var progdvb yı kullanıyorum . anten eulsat w3 cevrılı. emu 1.23 yuklu . verdıgınız sıfrelı plungs dosyadakı softcam dosyasına kopya yapıstır yapıyorum dıjıturk keylerın atına ama acmıyor nerde yanıs yapıyorum bılmıyorum hıc bırını cmıyor bana detaylı olrak anlatırsanız sevınırım

bulentok

New member
hocam onlarıda yaptım ama nafıle bana bastan anlatırmısın progdvb hangı surumu kullanmak gerekır 7.1 5 kullanıyorum en son cıkanıda denedım olmadı bır yerde hata yapıyorum ama nerde bastan anlatırsanız sevınırım sıfırdan yanı hangı yazılım yuklenecek ne yapılacak gıbı

mantoman

New member
hocam ben 4,52 kullanıyorum bana ozel mesaj at msnını ver msnden devam edelim site cook yavas

dostum msni verdim sana ozelden geliyosan gel yatıcam

wed

New member
bu şifreler açmıyor arkadaşım yinede teşekkürler. yeni kelerde buluşmak üzere.

adres63

New member
maxdmc' Alıntı:
artık ligler de bitti, bana ihtiyaç kalmadığına göre aranızdan ayrılabilirim. işlerimin yoğunluğundan dolayı artık paylaşım yapamayacağım.

herkese şifresiz günler.

kalın sağlıcakla :)
Yaptığın paylaşımlar verdiğin bilgiler ve izlettirdiğin maçlar için çok sağol üstad bizi unutma bizlerde buralarda haberlerini bekliyo olucaz kolay gelsin

mantoman

New member
17.05.2006 Güncel Dt Softcamı icin TIKLA

acamayan arkadaslar keyler değiştigi icin acamadınız dogal olarak yeni keyleri şimdi veriyorum iyi seyirler​

adres63

New member
Dostum çanağı dijiturk yonune çevirdiğimiz zaman diğer kanalları izleyebilitor muyuz trt1 dir showdur bunlarıda dt şifreleri ile mi izliyoruz veya şifreyi girmesekte izleyebiliyor muyuz ?

HTML