Forumda dedikodu diye kimse birbirini çekiştirmiyo tek fesat ben miyim burada

terteren

Altın Üye
begüm' Alıntı:
tabi cnm bende yeni bi aşk istiodum zatende Bnm kaprisime dayancak kişi çıkmıo bence sen bida bi düşün acele etme...
sende kapris yapmayıver ver ne olacak sanki .....?
storyman efendi çocuktur bak fırsatı tepme:::::hh?

begum

New member
eyw cnm saolasın beni seçmissin bak nekdr mutluyum.doğru aradım geçen baya dertleştmiştik hatta sende bana baya bi döküldün şimdi yazmıorum sora wurcam seni açığa..diğer konuya gelince walla ben böleyim sewen böle sewerrr yani değiştiremem napim değişse değşirdi şimdiye kdr...

ySf

New member
angel_ina' Alıntı:
aaaaaaaa:eek:ha :eek:ha
alın sizee yeni biir askhh
yeni dedikodularr.....
:durdurun

paradox cabuuq olaya el attt

ben sanada asıım:hhdil

begüm' Alıntı:
eyw cnm saolasın beni seçmissin bak nekdr mutluyum.doğru aradım geçen baya dertleştmiştik hatta sende bana baya bi döküldün şimdi yazmıorum sora wurcam seni açığa..diğer konuya gelince walla ben böleyim sewen böle sewerrr yani değiştiremem napim değişse değşirdi şimdiye kdr...

benımle ewlenırmısın??:hhaşık

begum

New member
ya bide sen hatırlamıosun serwet o kısımları senin kafa iyiydi sen baya döküldün bana...bunları sora açığa wurcam herkese kal gelcek yani:):)servetin bilinmeyenleri şok şok şok...

NaMe_Off

New member
begüm' Alıntı:
--- arkadasımm sadecee bıraz gulelım dıyee yaptım umarım alınmamısın dırr.. bır an kendımdenn suphelendımm ayak ustuu ne salladıysamm tuttu muneccım mıyım neyım ben yaww:hhsigara

begum

New member
yok cnm alınmadım bende şaka yapıorum kasma takıl kafana göre..evlenme teklifi bana mı :utan

NaMe_Off

New member
begüm' Alıntı:
hh arkadşlarım söleyin bakıyım Stormyman'i nasıl bilirisniz kötülicekler pm atabilir..
-------- kız nekadar sanlısınn bırr akşamm telofondakı muhabbetımızıı anlattımmm hemen kısmetınn açıldııı :durdurun hade yıne ıyısınn evdee kalmaktann kurtuldunnn.......:hhdil

begum

New member
walla ben senin kırdğın cewizleri anlatcam şimdi görceksin..bu servet warya alkolik sewgilsini döwüo fln yanii..daha neler anlattı bu bana bi bilsenizzz

angel_ina

Altın Üye
beqüm boşver kabul etme filn bence....

avarat
+nick
++hiç bişeyini beqenmedim :) :)
nesseee..
karar senin hadi kolay qele :)

spy954

Banned
lan burası ne kadar eglencelı bı sayfa olmus mubarek dedıkodu sayfası deıl bılmem ne sayfası :D

duyduguma gore saten begum anlama sorlugu cekıomus bı paragrafı anlamak ıcın 50 kere okuması gerekıoomus dogrmu bunlar begum ?

HTML