Forumda dedikodu diye kimse birbirini çekiştirmiyo tek fesat ben miyim burada

angel_ina

Altın Üye
ya bu olaay hala devam mı ediyoooo
:) :)
benle basladı sonu nereye qider bilemiyorum artııqqq
bu arada dedikodu doqru olmaya basladıı cunküü;
ben asııqqq olduuummmmmmmmm...
emin deilim ama sanırsam ölee
:( pühühüh

p@r@dox

New member
ya o kadar kişi girmiş birşeyler yazmış ama kimse böyle bir konu açtım diye (TürKReiS dışında) teşekkür etmemiş yoksa beni beğenmiyormusunuz???

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
sen mesaj yazdığın konulara teşekkür ediyor musun bakim? :D

be ne hal böyle hh sonunda dedikoducu olmuş haberimiz yok.

p@r@dox

New member
yeni bir aşk doğuyor stormyman ve begüm...Fakat begüm cevap vermiyor...yoksa yoksa...buram buram gizem kokuyor...

angel_ina

Altın Üye
....
:) :) :)
paradox duuuuurrr...
haberleri aldımmm;onlar saten aşıqmıışşş
:) neseee...
baska dedikodu bulalımm...
:emzik

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
sen onu bırakta sen kimle berabersin onu söle bakayım Türkreis=)saklama bizde.kim o şanslı aday:hhdil

begum

New member
tabi cnm bende yeni bi aşk istiodum zatende Bnm kaprisime dayancak kişi çıkmıo bence sen bida bi düşün acele etme...

iSpiK

Kadim Dost
hayır işin garibi sadece forumda bu baslıkta rastladıım arkadaslar war nası iş o ;) hadi max 2-3 yer daha olsunda nıye burası özellikle..

buna cewap istiyorum :D

magneta olm senın ne ısın war la burda :D

NaMe_Off

New member
eee bırazz bız de dedıkoduu yapalımm falla bır erkek olarakk mahalle kadını gıbı dedıkodu yapamam ee ne yapalımm bızde yalann larıı sıra sıra dızerızz hade baslıyımm...
---ustekıyı arkadası cekıstırım baree gecendee benı aradıı artık yeter dedı yaa asık olmakk ıstıyorumm hackhell denn bı kısmet çıksın daha baska bısee ıstemıyorumm dedıı bıdee servett ne yapcagımı bılmıyorumm evdee kaldım deıı yaww :D :d

benı arayan olarak begum senı sectımm :d

HTML