Erkeklerin kızlarda aradığı özelliklerneler ki?

CINZANO

New member
herkes söler ama ilk başta tüm erkekler fiziğe bakar kardeşim.....yalan diyorlarsa aha burdayım,bayanlar içinde öle aynen geçerli....sonrası aradaki elektriğe kalmış....kimse 4x4 değildir mutlaka iki tarafta birbirlerinin kusurlarını kapamak zorunda,aksi halde iki taraf içinde "yeni darling" aramak zorunda:)

emir344

New member
güzel isterim
akıllı isterim
cazibeli isterim
seksi isterim
az ve öz konuşan isterim
istediğim zaman isteklerime karşılık vermesini isterim

ve en önemlisi bu 6 kadının birbirlerinden haberleri olmasın isterim :D

QuaDaLi™

New member
ilk olarak kolay bi kzı olmamalı yoksa 2 hafta sonra ayrılırım.

ikincisi makyaj yapmassa sevinirim.

üçüncüsü beni sıkmamalı yoksa yine ayrılırım.

Kendisi kaybeder, söliyim.

allmoon

New member
espri yeteneği olan kızlara bayılıyorum.. güzellik bi yere kadar anlam taşıyo ondan sonra anlamı kalmıyo.. muhabbeti iyi olsun, sadakatli olsun, bana sonsuz güven duysun,romantik olsun, aşırı makyaj yapmazsa sevinirim -sevemedim ööle boyalı kızları-, bi de benim maçlarıma, futbol hayatıma karışmasın yeter.. bu kadar.. çok mu şey istedim yoksa :):)

haa beni sevsin demeyi unutmuşum :):)

Parakee

New member
мєяωєм' Alıntı:
erkekeler doyumsuzdur çoğu öyle yüzde oranı verirsek %99,9 böyle nasılmı diyeceksiniz; açıklayayım hemen

güzel ararlar
akıllı ararlar
cazibeli ararlar
seksi ararlar
az ve öz konuşan ararlar
istedikleri zaman isteklerine karşılk vereceklerini ararlar

bunları bir arada bulmak imsakansız bencee

ben güzel istemem diyen yalan söyler
ben güzel olsun akıllı olmasada olur diyen kızı kullanır
seksi olsun diyenlerin başı beladan kurtulmaz
az ve öz konuşan kız siz gördünüzmü ben görmedim şahsen
her isteğe cevap veren kızın beyninden zaten şüphe ederim

evet arkadaşlar bence cok güzel bir sentez yapmış..
ben cook yakısıklı değilimki ..cok güzel isteyim. ben cok akıllı değilimki cook akıllı isteyim. ama ben anyalışyımdır empati kurmasını bilirim bunu daa kızarkadasımdan daa isterim.biraz hobilerimizz tutsun...ama en önemli benii benim gibi seven bir kız arkadas isterim :victory

abcas

New member
esmer olsun taşdan olsun :goz:

bide kafa dengi olması şart benimle rock konserine gelsin, kafa sallasın mesela

mineleus

New member
önce kalcaları geniş göğüsleri büyük olsun sonra cok güzel olsun yüzüne bakınca moralim düzelir cinsten olsunn sonra espirili sempatik sonraa benden bir iki yas büyük olsun ailesi cok zengin olsunn kalbi temiz havalı ve bana pas vermeyen biri olsun kendini bana ezdirmesin bağırdığımda karsılığını versin bana bir de benden zeki olsun fazla uğrastırmasın beniii evlenmeyi düsünmüyorum 30 yasına kadar ama böyle biri olursa belkiiiii(vardırda biliyorum da bana denk gelmez )

silver021

New member
yaw ben antepliyim. Antepteki kızlar çok güzeller ama hepsinin boyu fiddik 1.70 görmek dahi çok zor. çıkma teklifi ediyorum hepsi reddediyo. boyum rahat 1.85 var herhalde. Basket oynuyordum baskete küstüm :D Bi insan boyundan bu kadarmı çeker miş be kardeşim :p ben çekiyorum walla. istediğim kız özellikleri eli ayağı düzgün olsun boyu 1.75 idare eder. herhalde 10 CM in kuruntusunu yapıcak kız yoktur. birazda cana yakın olsun daha ne isterim allahtan :D

detcal

New member
Valla aradığım özellikte birini şu ana kadar bulamadığım için aradğım bir özellik yok artık arkadaşlar çünkü çoğunda özellik yok çünkü onlarda özellik aramıyorlar artık...
ama bu konuya cevap açmışken belirteyim
*Beni etkileyecek
* hem imkansız biri olucak hemde tek imkanı ben olucam
* kesinlikle yalandan uzak olucak dobra olucak
* hem arkadaşım hem sevgilim olucak...
* oturup kalkmasını iyi bilicek çevresine kendini sevdirecek
bu kadar yeterli geri kalan tüm kusurlarını ben kabul ederim :) saygılar. bu arada ben çok şeymi istedimişim arkadaşlar..?

Smqzzz

New member
Kızlar tuhaf insan toplulukları ne ıstedıklerını onlarda bılmıyor aslında...ama Sıralarsak ;)
- Kendi tipine uygun biri olsun ısterler
-Diş bakımı (onlar ıcın onemlı bızım ıcınde tbii)
-Karizma (yanı erkek dedıgın durdugu yerden bellı edıcek kendını gibisinden dusunuyorlar)
-Yerıne gore muamele (ortama ayak uydurmak denılıyor..)
-Kendını guldurebılecek zekı bırını arıyorlar
-Sadakat saygı ve aşık olabılecek biri..
Boyle bırını bulabılırmıler bılemıyorum ama :D

Bide dıkkatımı ceken ve bıkac kız arkadasıma sordum bunu qercekten..Kızlar ılk tanısmada veya baska bıseyde qenelde erkeqın ayakkabılarına bakarlar :D ben hep begenıyolar dıye baktıklarını sanırdım :D ama sonradan ogrendım :D megersem ayakkabıdan nasıl bırı oldugunu anlıyolarmıs :D nasıl bır yetenekse cozemedım :pp

L3volL

New member
hmmm Guzellik OnemLi Benim İcin Ama Ole Afet Gibi İstemiom Bana Bakmazlar Cunku ::)
Zeki Olsun. Cana Yakın EspiriLi FeLan İsTe :):):)

hmmm Guzellik OnemLi Benim İcin Ama Ole Afet Gibi İstemiom Bana Bakmazlar Cunku :saskin
Zeki Olsun. Cana Yakın EspiriLi FeLan İsTe :durdurun

ajans34

New member
arkadaşlar izin verirseniz bende naciz hane fikrimi söylemek siterim bu konuda,hani derler ya güzellik 2.planda önemli olan iç güzellği diye.yalan abi bi bayanın ilk etapta dış zerafeti dikkat çeker alımlı olması iç güzellği görmek sonraki mesele.mesela benim bi bayanda en çok aradığım ve istediğim özellik.benim ilişkimde kendini ne kadar düşünüyorsa beni da bi o kadar düşünsün yeter.işte önemli olan nokta bu bayanlar bunu yapmakta çok zorlanıyorlar.bi bayan arkadaşımıza soralım neden diye.çok merak ediyorum cvp ını.

skorpio

New member
iyi tavlacı olmalı.. kötü satranç oynamalı..
zamanı onunla harcamamalı..
gözlerine her bakışında ...................................
son bişey (tercih sebebidir ) alış veriş yapmasını bilmeli ...

benxxx

New member
herşey bi tarafa güzellik 5 kuruş etmez...
Kız dedigin yüregiyle aşık etmeli kendine...sevdigine sadık olmalı ve onunla beraber ölmeye bile hazır olmalı...
Bir kızda aradıgım tek Özellik Şerefidir...
Şerefli kızdan daima hayır gelir...Allahına kadar erkegini sever....!!!!

derya23

New member
hem güzel isterler hem zeki hem seksi hem becerikli hem hanım hanımcık hem annesi gibi hemde ilk olmak isterler beyler..

HTML