Erkeklerin kızlarda aradığı özelliklerneler ki?

muammer55

New member
valla arkadaşlar yüzünde kendine has bi karizması olması lazım.yani insan baktığı zaman güzellik diilde başka bişi işte.yanlış anlamayın güzellik diil derken illa çok güzel ve seksi anlamında diilde.belli bi cezbeden bi tarafı olmalı.vede kesin ve kesin ağır olmadı.herşeyi bilmeli.güzel bakmalı.baktıkça insanın içini titretmeli.sadece bu kadar

silver021

New member
:clap
мєяωєм' Alıntı:
erkekeler doyumsuzdur çoğu öyle yüzde oranı verirsek %99,9 böyle nasılmı diyeceksiniz; açıklayayım hemen

güzel ararlar
akıllı ararlar
cazibeli ararlar
seksi ararlar
az ve öz konuşan ararlar
istedikleri zaman isteklerine karşılk vereceklerini ararlar

bunları bir arada bulmak imsakansız bencee

ben güzel istemem diyen yalan söyler
ben güzel olsun akıllı olmasada olur diyen kızı kullanır
seksi olsun diyenlerin başı beladan kurtulmaz
az ve öz konuşan kız siz gördünüzmü ben görmedim şahsen
her isteğe cevap veren kızın beyninden zaten şüphe ederim
:clap valla tam beni anlatıyon abi ya :biggrin yalnız ben az öz konuşmam konu abartılırsa abartının bi kısmıda benden çıkar. walla beni çeken var çekemeyen var. Oda onların sorunu Yukardakine yüzde yüz katılıom:goz:

GhOsT

Tuning Moderatör
Taş GiBi OlsuN, ÜniVeRSiTe MeZuNu oLsUN,ÇaLIşAn Bi BaYaN oLsUn Ve 1 mİLYaR MaaŞ aLsıN :D , SeVeCeN vE HareKetLi oLsun SekSi oLsUn,sArIşIn VeYa KuMRaL OLsuN Vb.......

theleo

New member
..walla her şey hikaye beni onu sevdiğimden çok sevebilcek ve bunu bana hissettirecek biri olmalı ..bide sadakat herşeydir..

ErdemLiyiZ

Altın Üye
bence kız dediğin: erkek sinirlendiğinde alttan almalı susmalı eğerki erkek de hata varsa kız cevabını hemen verebilmeli onu saf dışı etmeli
bence kız dediğin: ağır başlı olmalı tuttuğunu koparmalı erkeği taşımalı tabi erkek taşınacak cinstense
bence kız dediğin:bir erkekle çıkacaksa en fazla 2 kere düşünmeli ve sonra karar vermeli
işte ben bole birini buldum darısı bulamayan arkadaşlara :D

ghan07

New member
realman75' Alıntı:
bu arada merak pek cezbeden bişey değil kadında:)
aynen katılıyorum kardeşim çok haklısın

bişey daha yaziim bi kere mantıklı konuşsun, olur olmadık yerde konuşmasın, uslu dursun, fiziksel olarak da güzel olsun :)

bişey daha yaziim bi kere mantıklı konuşsun, olur olmadık yerde konuşmasın, uslu dursun, fiziksel olarak da güzel olsun :)

isosonsuz

New member
мєяωєм' Alıntı:
erkekeler doyumsuzdur çoğu öyle yüzde oranı verirsek %99,9 böyle nasılmı diyeceksiniz; açıklayayım hemen

güzel ararlar
akıllı ararlar
cazibeli ararlar
seksi ararlar
az ve öz konuşan ararlar
istedikleri zaman isteklerine karşılk vereceklerini ararlar

bunları bir arada bulmak imsakansız bencee

ben güzel istemem diyen yalan söyler
ben güzel olsun akıllı olmasada olur diyen kızı kullanır
seksi olsun diyenlerin başı beladan kurtulmaz
az ve öz konuşan kız siz gördünüzmü ben görmedim şahsen
her isteğe cevap veren kızın beyninden zaten şüphe ederim
daha bişe demeye gerek yok ki..

woodo

New member
bu yazdıklarımızdan kızlar yararlanacak mı cidden? öleyse ipucu vermek bize haksızlık olur!
hmm..tamam tarifime göre değişir belkide kızlar ipucu vereyim:p

genel bakış için:
- Yatakta tecrubeli olsun ama bakire olsun isterler (çok zekice).
- Güzel olsun ama kimsenin ilgisini çekmesin isterler (buda makul!).
- Zengin olsun isterler ama para konusunda ezilmek istemezler (hayat şartları!).
- Akıllı olsun isterler ama aptal rolu yapsın isterler (yine ezilmeme fobimiz herhal!).
- Annesine genel olarak benzemesini isterler ama annelerine isyankarlardır (bu doğru).
- Uzun olmalarını isterler ama kendilerinden uzun olmalarını istemezler (yine ezilmeme!).
- Aldatamayacak kadar güzel kız isterler ama aldatıncada affedicek kız isterler (çıkarlar).
- En sonda sevilecek kız isterler (bu ne demekse).

erkeklerin ipuçları;)

gecce55

New member
namuslu olsun katıl etmesın cocuklarına bakabılsın cocuklar serserı olmasın kocasına bakabılsın kocasının gozu dısarda olması ha bırde güzel yemek yapabılsın

ALpMontana

КЯaL´da TaNıMaM КuяaL´da
insan olsun.gozu coplukde olmasın kı yakısıklıyım ben :p
azla kanat etsın cok bulunca sawurmasın ;)

Progenic

New member
Memlekette adam gibi hatun bulursam o olsun.
Zeki,trip atmayan, ne olduğunu bilen, küçük dağları kendisinin yaratmadığına inanan, Makyajsızda güzel olan, anlayışlı, sevgisini gösteren ,biri olsun ama ülkemizde makyajsız güzel olan, trip atmayan ve kendini dünya güzeli zannetmeyen kız olmadığı için arkadaşla anlaştık ben italyaya o ingiltireye gidecek :). Dedim ingiliz hatunlar güzel değil. Dinlemedi ben napayım ? :)

HTML