Erdoğan davosta israil cumhurbaşkanını fırçaladı

OrHUN_BEY

New member
senin sorunun ne alevi arkadaş bi yerlerine batan mı var
Bu iki oldu. Ey gafil. Alevi olmak suçmu? ALEVİLER bu vatanın asıl ve ASİL sahipleridir. Sen kimsin? NE AMACA HİZMET EDİYORSUN?

Sen terörist misin? PKK bile alevi - sünni olayını kullanmayı akıl edememişken nasıl bir düşüncedir ki bu senin gibi bir bölücü bu olguyu kullanmayı düşünebiliyor.

Defol git buradan.

Newwave

Altın Üye
Uyarı

taviking

Sizi kullandığınız kelimelere ve kişilerin inançlarına saygılı olmaya davet ediyorum.

bazuuka

Banned
Erdoğanı tebrik ediyorum cesareti sözde kalmamış burdaki arkadaşları bir nebze olsun susturmayıda başardı

combanant

New member
erdoğanı hiç sevmem ama bu " peres " denen kötü poqlu siyonist kim oluyorda TC başbakanına öyle bakıp konuşuyor " istanbula atılsaymış " ulan sen kimsin kim bizden olmasa seni ortadoğuda yaşatmazlar

wacanses

New member
söyleyin rte boşboş kafa tutmasın yarın o kafa tutmanın cezasını cok ağır ödetirler sonra pişman olur ama işişten geçer icraat yok hiçbirşey yok boşboş efeleniyor bunun hesabını cok ağır ödetirler ondan sonra görür teröriste arka çıkmayı

akarme

New member
söyleyin rte boşboş kafa tutmasın yarın o kafa tutmanın cezasını cok ağır ödetirler sonra pişman olur ama işişten geçer icraat yok hiçbirşey yok boşboş efeleniyor bunun hesabını cok ağır ödetirler ondan sonra görür teröriste arka çıkmayı
zalimin zulmü varsa sevenin ALLAHI var senin gibiler israilden kormasını hor görmüyorum nede olsa eski asil türk kanının ne oldugunu nasıl damarlardan aktıgına dair hiç bir fikrin yok sana ve senin giblere saygımda yokkk...

remixtr

Banned
helal olsun. başka ne denir ki.

böyle bir başbakana sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Rabbim belalardan korusun.

seriqatil1

Banned
zalimin zulmü varsa sevenin ALLAHI var senin gibiler israilden kormasını hor görmüyorum nede olsa eski asil türk kanının ne oldugunu nasıl damarlardan aktıgına dair hiç bir fikrin yok sana ve senin giblere saygımda yokkk...
bizim asil kanımız akarsa kendi menaatlerimiz yolunda akar. müslüman ülkeler önce adam olsunlar pkk kamplarını kapatsınlar biz ondan sonra belki onlar için akıtırız asil kanımızı sorun değil . olay israilden korkmak değil . biz neden ne olduğu belirsiz bir filistin için diğer ülke devletleri ile sorun yaşayalım . her sorunumuzu çözdük sıra bunamı geldi . bütün dünya bizi bölme planları yapıyor eğer tayyyyyip tepki verecekse buna tepki versin önce .avrupa ve abd nin pkk ya vermiş olduğu desteğe tepki versin .

hamasi sözlerle hamasın avukatlığını yapacağına önce kendi ülkesini düze çıkarsın .millet acından kırıldı ekonomiyi düzeltsin . başka derdimizmi yok .

bi derdimiz filistin kalmıştı afferin tayyyiiipe

ilhan.44

New member
hep tarih kitaplarında veya tarihçilerdendinlerdik...
Yok Osmanlı mısır valisi ABD'yi vergiye bağladı, Abdülhamit'ten filistini isteyen yahudileri Abdülhamit huzurundan kovdu veya lozandaki İnönü'nün dik duruşunu veya Atatürkün Emperyalist ülkelere karşı duruşunu ,Amerika vatandaşlarına gönderdiği görüntülü mesaj sırasındaki mağrur halini ..bir masal dinler gibi dinlerdik..Acaba içimizden gerçekten böyle liderlerimiz varmıydı,ülkemiz bu kadar kuvvetlimiydi? diye düşünüp dururdum..Hep O dönemlerde yaşamak istediğimi söylerdim arkadaşlara..
Ama Allahıma şükürler olsun ,,bu günleride gördük..Artık bu ülkenin önünde hiç bir kuvvet duramaz..Koskoca İsrail'in cumhurbaşkanına o kadar yabancı basının önünde Türk milletinin duygularını açık açık söyledi sayın başbakan..
Arkadaşlar artık birlik zamanı,herkes şimdi daha uyanık olmalı..Uyandığımız anlayanlar şimdi daha kalleş olacaklar arkamızdan vuracaklar..Kürt,Alevi,Çerkez,Laz kardeşlerim şimdi daha dikkatli olmamız lazım..Kesinlikle emperyalist ve siyonist güçlerin oyunlarına alet olmamamız lazım..
Haydi Türkiyem İleri....

samco_deu

samcho
yiğidi öldür hakkını yeme demişler helal olsun başbakana ben bayağıdır böyle dik duruş görmedim göğsüm kabardı.umarım bundan sonraki günlerde aynı tavrı devam eder.sırf israil meselesine değil ortaya abuk sabuk harita atanlara sözde soykırım çığırtkanlarına kıbrısı hile ile almaya çalışanlara aynı tavrı sergiler başbakan....

HTML