Erdoğan davosta israil cumhurbaşkanını fırçaladı

MORE

New member
R.T.E. nı kendime pek yakın bulmasamda , dünya platformunda tavrını koyması ve Şimon Perez' e sarfettiği çok açık sert sözlerinden dolayı tebrik ediyorum...Ağırlığını koyması T.C' nin hafife alınmıyacak bir devlet olduğunun en güzel kanıtıdır...Helal olsun...

bu arada oturumdan ayrılırken ayağa kalkarak elini sıkan kişi Mısır Devlet Başkanı idi sanırım...

elsalv@dor

New member
BOP eşbakanı Tayyip dökülen kanın ortağıdır. İsrail nasıl katil ise omların ortağı da aynı derece de katildir. Al sana karış, karışla da görelim, gözünü...
ortadoğuda yaşanan bu katliamaTürkiye eğer sesini çıkarmasa asıl sorun o zaman var demektir Türkiyenin ortadoğu projesine üye olması Tayyip erdoğanın bu konuşmayı yapmasını engellememiştir asıl bunun için Başbakana teşekkür etmemiz lazım

Guyjre

New member
valla yiğidi öldür hakkını yeme uzun zamandan beri duymadığımız güzel sözler duyduk Başbakanın ağzından devamını getirmesi en büyük dileğimdir bu arada Guyjre kardeş Başbakanın elini sıkan Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek ti
Yok baska yerlerede baktim Arap birligi baskani Amr Musa'ymis.

KaranLık

"KaranLık"
İsrail' in döktüğü kanı haklı görmüyorum ama sen kalkıp adamın ülkesine terör saldırılarında bulunursa, adam da sana cevap verir.

Boşbakana teşekkür meselesine gelince, ben hiç bir Amerikan yalakasına teşekkür etmem.

Senin hikaye dediğin şeyi senin boşbokanın böbürlene böbürlene anlatıyordu. Hem katillerle ortak olun ondan sonra da ortağınıza kızın. Olacak iş mi bu??!
işte olayla ilgili bilginiz bu kadar....

sanki herşeyin sebebi filistin gibi konuşmanız bile bu konudaki cahilliğinizi gösteriyo...

perez ancak senin gibilerini kandırabilir... sende yedin hemen... neymiş hamas bomba yağdırıyomuş..

hamas bi tane israilliyi öldürse merak etme senin cebine sms le bile haberi gelir ama nedense hiç israile saldırı haberi alamıyoruz ve alamadığmız yetmezmiş gibi filistinlilerin ölüm haberleri her akşam kulaklarımızda çınlıyo...

anlamazsın sen ama ben yinede bi umutla yazdım...

luckleon

New member
işte olayla ilgili bilginiz bu kadar....

sanki herşeyin sebebi filistin gibi konuşmanız bile bu konudaki cahilliğinizi gösteriyo...

perez ancak senin gibilerini kandırabilir... sende yedin hemen... neymiş hamas bomba yağdırıyomuş..

hamas bi tane israilliyi öldürse merak etme senin cebine sms le bile haberi gelir ama nedense hiç israile saldırı haberi alamıyoruz ve alamadığmız yetmezmiş gibi filistinlilerin ölüm haberleri her akşam kulaklarımızda çınlıyo...

anlamazsın sen ama ben yinede bi umutla yazdım...
Gücün yetiyorsa kafa tutarsın, gücün yetmiyorken kafa tutarsan sopayı yer aşağı oturursun. Olay bundan ibaret.

ahmert

New member
İsrail' in döktüğü kanı haklı görmüyorum ama sen kalkıp adamın ülkesine terör saldırılarında bulunursa, adam da sana cevap verir.

Boşbakana teşekkür meselesine gelince, ben hiç bir Amerikan yalakasına teşekkür etmem.

Senin hikaye dediğin şeyi senin boşbokanın böbürlene böbürlene anlatıyordu. Hem katillerle ortak olun ondan sonra da ortağınıza kızın. Olacak iş mi bu??!

Saçmalamak sizin cinsinizdekilere has bir özellik. Yazdıklarımı okumak zorunda değilsiniz.
bence adminler bu arkadaşa müdahele etmeli bu ülkenin başbakanına bu kadar saygısızlık edemez.forum kurallarını ihlal ediyor.ayrıca bence belli seviyesi ,mantığı ve bilgisi olmayan arkadaşların böyle önemli forumda konuşmamalı.iki tane cümle/slogan ezberlemiş onunla gelmiş tartışmaya çalışıyor.bir iki arkadaş daha var aynı zihniyette...

hectorxl

New member
Başbakanın söyledikleri doğru fakat diplomatik lisanı terketmemeli ve biraz daha soğukkanlı olmalıydı. Tabi tepki tepkisizlikten daha iyidir. Başbakanı kutlamak lazım.

Başbakanın söyledikleri doğru fakat diplomatik lisanı terketmemeli ve biraz daha soğukkanlı olmalıydı. Tabi tepki tepkisizlikten daha iyidir. Başbakanı kutlamak lazım.
hangi diplomatik lisandan bahsediyorsunuz

prez Başbakanın yüzüne dönüp bağırarak konuşacak

diğer y6andan Moderatör eliyle Erdoğan a dokunup kolundan çekiştirecek

bunlar diplomatik nezaketsizlik olmayacak

ama Erdoğanın haklı tepkisi nezaketsizlik olacak

hadi canım sen de

ahmert

New member
luckleon ;arkadaşım biraz tartışma adabını öğren .tartışma ona buna laf atmak saygısızlık etmek değil.ayrıca ne zorumuza gidecek bir tane mantıklı bişey söylemiyosun ki :) yaşın kaç bilmiyorum ama seviyen çok düşük böyle olmaz.benden tavsiye bu seviyeyi kimse kaale almaz.

az önce son dakika haberlerinde şimon perez erdoğanı arayıp özür dilemiş duyma problemim var ondan yüksek sesle konuştum türk halkına ve sizin kişiliğinize saygım var falan demiş yarında basın toplantısı yapacakmış (muhtemelen bunları söyleyecek).

hectorxl

New member
hangi diplomatik lisandan bahsediyorsunuz

prez Başbakanın yüzüne dönüp bağırarak konuşacak

diğer y6andan Moderatör eliyle Erdoğan a dokunup kolundan çekiştirecek

bunlar diplomatik nezaketsizlik olmayacak

ama Erdoğanın haklı tepkisi nezaketsizlik olacak

hadi canım sen de
İşte bende bunlar karşısında soğukkanlı olmasından bahsetmiştim. Sinirlenince hemen kalk git. Bu işler böyle olmaz.

Fatih Hoca

Banned
Helal olsun, süperdi !

Dünya çalkalanıyo şu anda.

Adamı resmen yamulttu:durdurun

KAHROLSUN İSRAİL

Newwave

Altın Üye
Öncelikle karşılıklı seviyesiz kişisel yorumlar silinmiştir.

luckleon seni seviyeli yorumlar yapmaya davet ediyorum aklında bulunsun

Lütfen kişisel tartışmalara girmeden konu ile ilgili yorumlar yapalım iyi forumlar.

versavdis

New member
bence adminler bu arkadaşa müdahele etmeli bu ülkenin başbakanına bu kadar saygısızlık edemez.forum kurallarını ihlal ediyor.ayrıca bence belli seviyesi ,mantığı ve bilgisi olmayan arkadaşların böyle önemli forumda konuşmamalı.iki tane cümle/slogan ezberlemiş onunla gelmiş tartışmaya çalışıyor.bir iki arkadaş daha var aynı zihniyette...
Kusura bakma Ahmert arkadaş ama Tayyip ERDOĞAN B.O.P eşbaşkanlığından Yüce Türk milletinin önünde istifa ettiğini bangır bangır söylmeden bu ülkenin Başbakanı olamaz helede şimdi madem böyle güzel bir çıkş yaptı bu yüzkarası görevden istifa etmesinin tam sırasıdır istifa etsin canımı yesin ama aksi takdirde söylediği herşey laf-ı güzaftan öteye gidemez

ISHYnum846

New member
Icimizdeki yahudilerden daha yahudiler tabi ki
uzuluyorlar Israille iliskilerimiz, anlasmalarimiz bozulcak,
aman birsey demiyelim ayip oldu!!

Nedir bu yaygara ya! Bugune kadar kimse Israilin onune cikip
acikca yuzune vuramadi! Hesap soramadi vahsetinden! Buna aliskin
olmayan Peres de ne yapacagina sasirdi!
Sizin uzuntunun, bunun yapan Erdogan'da Baykal degil..
Kendinize yediremediginiz bu! Bu yuzden Israili savunuyorsunuz!

HTML