..::En sevdiğin üye::..

Mephisto

R€B€L
wallaha tek söyleyemem
ama
fatu,karizma_5,pit10,yamakasi,mvardar,ispioncu,jackal die gidio.........................cok var coook
yaww edit bide x i unuttum ben + kevini severim

CHI€F

Kalpsiz
lem durex herkesi seviomda bi seni sevmiom :D ehuheuhe akşam günaha soktun beni :D bekle geliom az sonra msn e

DureX

New member
geL geL party var:D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
hahahaah ağlama evladım :):):)DUREX onuda sev:):)hehehe

oNuR!

Banned
bende çoğu kişiyi seviom accık sayıyımmı? :D

mui,mvardar,fatu,yamakasi,karizma,ispioncu,jackal,virgin,esmeeeerrr,aslıhan,b@i@c@i,rebel.. daha çok var yaw!

ajan51

New member
BEYAZÜLKE :) seni seviyorum yakın olmamıza rağmen işlerden dolayı görüşemedik abi seni seviyorum..

Ayrıca forumdan Partizan,SiLvErGhOsT,Sorunlu:),Ares ,Antu Die gidiyor ayrıca nickini hatırlayamadığım arkadaşlarda Var ama forumun genelini seviyorum

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
ONUR!!valla yenilerden olmana rağmen taktir ettim seni bende seni sefiyom cnm:):):)

tsubasa

New member
hiç mesaj yazmayıp ,hiç teşekkür etmeyen sömürücü üyelerimizi çok seviyorum :=) ,
hatta bazıları şu an yazıyı bu yazıları okuyor olabilir ...
Sizleri seviyorum sömürücü üyeler :=)
bir de Adult bir konuya atılan bütün mesajlara teşekkür eden üyelerimiz var onları da çok seviyorum ..Bi bi de Fb'li arkadaşlarımızı çok seviyorum onlar olmaz ise forumun tadı kaçar, habire bi tartışma bir birimize üstünlük kurma içersindeyiz .
Bi bi bi de Gs-Fb muhabbetlerine katılıp ortalığı karıştıran ama bi türlü Fair-Play konusunu mesaj atmayan üyelerimizi seviyorum ..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
tsubasa' Alıntı:
hiç mesaj yazmayıp ,hiç teşekkür etmeyen sömürücü üyelerimizi çok seviyorum :=) ,
hatta bazıları şu an yazıyı bu yazıları okuyor olabilir ...
Sizleri seviyorum sömürücü üyeler :=)
bir de Adult bir konuya atılan bütün mesajlara teşekkür eden üyelerimiz var onları da çok seviyorum ..Bi bi de Fb'li arkadaşlarımızı çok seviyorum onlar olmaz ise forumun tadı kaçar, habire bi tartışma bir birimize üstünlük kurma içersindeyiz .
Bi bi bi de Gs-Fb muhabbetlerine katılıp ortalığı karıştıran ama bi türlü Fair-Play konusunu mesaj atmayan üyelerimizi seviyorum ..
BENCE NESE YAA

alish

вυяαq αℓι&#1
Gözümden DüşenLer Çok oldu.. Şu anda karizma_5 ve By genco yu takdir ediyorum ve seviyorum..
Partizanı Unutmamak lazım... Bu arada fatu sen konuyu farklı yerlere çekmeye çalışma.. ayıptır!!

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Arkadaşlar Birbirinize Laf Sokmayi Birakin Tartişma çikiyo Oyun Oynayin Oyun Dişinda Laff Sölemeyin Sonra Tartişiliyo Bu Açik Oturum Gibi Oluyo...bu Arada Herkes Sevdiği Konuya Yada Kişiye Teşekkür Edebilir Kimse Karişamaz Görüş Diede Sunma Hakki Yok

alish

вυяαq αℓι&#1
fatu' Alıntı:
Mesajların tümünü okursan anlicandan eminim ben..! Başka bişi söylemiyorum..!
Tümünü okudum (gözümden bişey kaçmış olabilir diye tekrar bakacam) ve bişey göremedim!

aSLihaN

New member
herkesi sewiorm die kandırmaya gerek yok.
sewmediğim 1sürü kişi var : )
ama hepsine saygı duyuOrm ;)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Ben Tanidiğim Herkesi Seviyorum Bir Kişi Hariç Sözümünde Arkasindayim Vede Samimiyim Bu Cümlemde:):)sevmediğim Hiç Kimse Yok Ark. Arasinda Zaten Sevmediğim Birisi Ark. Olamaz:):)

alish

вυяαq αℓι&#1
fatu' Alıntı:
Ben gördüm sen merak etme..!

Ayriyetten senin bana özel sarf etmiş olduğun ilk cümleni iyi niyetimle, iyi niyetli olduğunu düşünüyorum iyi forumlar..!

Dediklerimin haricinde herkesi seviyorum..! Beni sevenleri de ayriyetten daha çok seviyorum..!
İlk cümlem senin için deildi.. Bu arada göremedim bişey.. neyse konuyu dapıtmaya gerek yok

HTML