..::En sevdiğin üye::..

karapapatya

New member
react0r :sigara:

anger, hazex, ispiyoncu, jackal, pasaklı,mvardar..

karapapatya

New member
yuh artık biri bu adama dur desin :D

KaranLık

"KaranLık"
walla ne yalan söyleyeyim ben onur u seviyom bilmiyom daha hiç görmedim ama hoşuma gidiyo yazısı felan ne bilem işt kanım fokurdadı çocuğa

asterix_e

New member
demillles,ispiyoncu,durex,jackal,fatu,Fletch ,jackal ne bılım ha bıde rebel herkseı sewıom yaw aklıma gelenler bu simdi hızıca yazdım

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
YAKİSİKLİ' Alıntı:
jackal senn beni ilk defa uyarıyorsun ben seni anladım bidaha flod yaqpmam
yahu ben bunun ıcın senı uyardım hatta banlandında
neyse devam devam :)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
FLeTCh®' Alıntı:
zuhahhaa inandın mı resmini gördüğüne :eek:
bende görmüştüm de çaktırmıom :D
ya bak ben gelmeyeli çok oldu nıck değiştirenler var olabilebiler :):):)bi emin oliim sonra inanırım pat die hehehe sende alemsin beyaf.ayrıca sen beni görsen sölediklerine bin pişman olursun o nedenle hiç lafını açma:):sigara:

BEYAZÜLKE

New member
b@i@c@i' Alıntı:
fletchr valla boğazıma kaçtı bşyler gıcık tuttu anliican gülmketen kasıldım:):)nese oyunu daatmayalım:):)hee yeni gördüm BEYAZÜLKE nıckın çok güzel gerçekten harika:)
b@i@c@i çokkk tşt ederim.nickim hakkında ilk kez yorum aldım.aslında çok düşünülmüş ve anlamlı bir nick.umarım öyle bir ülkede yaşama şansımız olur bir gün.
senide sefdiklerim listesine ekledim bilesin:)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Saol Ark. Ama Gerçekten Hoşuma Gitti çokferah Bi Isim çok Hoş Geliyo Kulağa:):)güsel Yani:)şey Gibi çizgi Filmlerde Olur Harikalar Diyariymiş Gibi Geliyo:):)tekrar Saol:):)BENDE YENİ Bİ ARK. KAZANDIM:)

DureX

New member
b@i@c@i Benı sevmıonmu kıs:D

HTML