..::En sevdiğin üye::..

jethrotullx

New member
yeni uyandım kimseyi sewmiorum
ayılınca sewerim herkesi
puhahahahaha

DureX

New member
Benı sevenler bana tesekkur etsın:D kampanyaya baq:D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
oldu başka ama ediim bari insaniyettir dilencilere sadaka vermek:):):)

oNuR!

Banned
b@i@c@i' Alıntı:
ONUR!!valla yenilerden olmana rağmen taktir ettim seni bende seni sefiyom cnm:):):)
yaw bende seni yeni gördüm ama hadi bende takdir ediyim bari :)

XY_SCORPION kardeşim seni unutmuşum yaw kusura bakma senide seviom yaw!

мєяωєм

New member
DureX' Alıntı:
Benı sevenler bana tesekkur etsın:D kampanyaya baq:D

yok ya başka derdin varmı ohh sen ne yapacan seni sevenlere aynı şekilde karşlık vercenmi hee

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
öhöm öhöm saygılı olaım ha bide ya userler kendilerini burda unuttular yada seyirci olmayı tercih ediyolar :):):):)

chuckies

_-€X-_
dolphins_cc..ѕıƒıя∂σкυz, εگмεя, ***ma1***, 00EMRE00, a1ef22, abad55, AC!D, academy, acarboy06, adalı_, AdaminBirisi, adaptec_17, adnan78, adres63, aertan, ahmetsunal, ahmtahmt, aim.death, akacik006, akar66, akazimalbay, akharis, akifakif, akinbir, akkus_rnc, aksulu1986, alaturka, alaındelon, albatross, alex02, ali cevdet, ali kursuncu, Ali Sahin, aliali, alish, allmoon, aLoNe BoY, alp, alpagu18, alper akansel, alper1990, alperpelin16, alperuzunt, alpwerhan, altruist33, altunterimali, anadolum, angelfire, angse, aniden, ankara1905, anot, anteros24, antisocial, AnTiSpYWaRe, apocalyps, apollo_37, apouzulmez, aras41, arifguler, arkeolok577, armanius, Arno, arthistory, arvas3465, arveles, asdagul, aserder, aSi, asiBenlik, AsiHeart, aslan66, aslanbey1, aSLihaN, aTaHa, atakan27, attraction, ausahmet, avaya, awagon, aydinsn, aytekingok, ayyna, b0çi, b@i@c@i, badkurtada, Bafone,bunalım bakir1969, bako038, bala_kon, balikadam3, baran7533, barisseven, batalay, bebek13, belakara, benhas64, berkcan_06, berker71, besyo, beton, bezgin_1, bigpityuka, bilgikolik, bilgin19, black10eagle, blackprens, Blacksymbian, bLaDe™, blade_00, bleedlikeme, bloodysco, BLUESKY, bluestudio, blur, bmw17, borag, Borean, boromir10, boss85, brkkk, brutalkechi, bryan, bulletinboy, BuNaLım, burak1990, burak94, burakcanii, burak_palio21, burjuva74, burs_avcisi, buyukT, by metin, By-AchilleS, bycaki, bünyamin, By_GeNcO, by_hacker_area, B_Jackall, c!x, cнøøśÿ, c0LdbRaNdEd, cabir, cagkan90, caglar, cago, cagsir, cams, CANER1976, cankatinho, cannibal_xx, cansinan, CaRteL, Cash_13, Cassiopeia, catry, cem2016, cengiz85, Cenobite, centurion, ceto_29, ceycey39, ceza_22, ChAcMooL.cK, change442, Chimaira®, christopher, chucky90, cihan55, cihan64, cins, cirkinkral, clubber_34, cobretti550, coocool, coolcatt, CoPCoP, coskuneren88, costantine, CRASH, crazyarif, crazyquake, CrazyUgur, crazy_44, Cree, curador, cuteman, Cyber-Warıor, cyclone90, CyRuss, D3N!2, Dabbetul Arz, Dahar, dalmaz, dandee, daredevil_off, darkness07, darper346, DeacoN.FRoST, deadman, deag, DeathMatch, DeathSouL, DeLaLeT, delete75, delicevat, delikan66, delikaptan06, delly, demilles, denizbekcisi, denizonur, DeSPeRaDo80, dewo, dex, dexter, dHipfR££z£, dinc1907, dincersahin, direnişçi, dj4u, dj_eddy, Dj_GeCe, dj_kenan, Dj_marco, Dj_ReX, dna, dogukan28, donmez_serhat, doru7777, doz, dr.hn, dreamhouse, ducur, duman_gozlum53, duplicator, duvar, Dynamic, e samet, echoo, eczsisa, eexh, eflatun78, egemen77, egemens, egosss_85, ejderyel, ekmenm, eleman_57, emek1907, emesen, emfrees, EmiLi_, emircolonel, Emre1912, emrecan2, emreemre, emregk, EMRE_MSN, ena, enclock, enderun, endlesss, engin_avci, eomania, eqmen, erdemm, ergen46, ergenekon55, erhan080, ericdraven, erkan1duk, Erman_, ertan2004, er_melek, es1, eSKeyP, eStebaN, excellenttt, ExCeLLeNt_, excited, expial, Explosion74, eylemci, falconcnc, fantastic18, fatal1ty, fatghost, fatoli, fcd1919, fenerlist, ferit yeşil, fgh, fikritokac, finerli, firatay, fishspear, FlatOut, focusman, fofer, forzabjk67, FreeBug, frosty, fserdar, fsezgin, funkuli, futi, Gangsta85, gardiyan44, gecew, genc16, Genc55, gench, GeniusMonarch, gerenimo, gerilla_21, ghostomer, gitaro38, gizemli_rock, globgo, GOHEM, gokahn, goki, grizu, GS_1905, GueriLLa, guester_alican, güngör1975, HaCkeReN, hackerturk, hacker_rotasiz, HACKMASTER, hacoguz, hakan53, hakanyusuf, halitkara, hanedantr, hansoku, hardlove63, Hardter, harun1980, hasancici, hasan_25, hastr1907, HAYAT, heksel, heLL_1912, hemalihe, heraclius, herainrose, hibrahim, himai, hipermakro, holyfire, HoNOuR, houndes, hukukcu25, hukumdarteam, hulutiy, hunca25, hyarimca, hızlıco, ibnisina, iceberg80, icecrown, iderin, idi, ihtiyar1971, ilker000, ilkerg, ilker_1907, immortal_plt, incecorap, indigow, ismailcaliskan2000, ismet, ixa, izmirli_gezgin, jackal6, jale.1982, JayJay911, joker1515, JunkyBJK, JustIcE, justreal08, k@zım, KaaN, kaan27, kaan_06, kahratt, KaLaMaRss, kalenderturan, kameraman74, Kaplan_03, Kareem, karmina684, kartal53, kartalemrah, kartall55, kasirga61, kayancan, kbryant16, Kehribar51, kemos1907_1907, keremahmet, keremyavuz, kerti, Kewin_Nash, KEYFOĞLUL, khan23, King_Kong, kizil-kors4n, kkkkkemal, kocero, komga, kopukkk, korkuut, kozdemir, krall, kralpacino, KUVVACI, KVERDAN, kızılırmak101, la regina, LACRIMAS, lastdream, latino, lazarus_tr, lele, levent1981, lifelesskill, lion_turco22, LoKaN, LoNeLY, lord72, Lostt, lucky001, lucky79, luckydevil, lud, luthier, M1qRoP, mad1987, madorcun, MaGnUm357, maholi71, malirem, maniac_xx, manyaxforever, marektr, marqus, marthel, marıhuana, maskara67, master53, master_37, MaTaDoR!!!, matchelss, matei, Matrix_111, maxtech81, MaXXSoFT, mayls, MAZA, mazlum5, mazot, McMurphy, mc_babs, mehmettk, mehmet_5406, melankoli, melih630, melihbadir, meliheng05, Melis_19, melti1907, memce, mer, meriç&, mesut40, mesut_59, mevsimsiz-kar, meyilli, mezar, mfcabuk, miras, mkomrat, mmcengiz, mmg, mmms, mofve, mokand, MoRCiVeT, motorizedisci, mr.dark, Mr.DeViL, mrysadin, mr_mesir, msyt, muaythaifi, mujdataydogdu, mulkiyeli_m, MURAT-25, Murat2105, muratgertu, MURATTASMAHB, murattutsak, Murmur, mustafa85, mustafaacar42, mustapa, musti.35, MustiX, mutemet29, mvardar, mıdır, MyMooN_, myolcu05, My_MooN, m_adsl, NaMeLeSS, Naneruhlu, naser, necoberker, nersesek, nesetti, neterkhert, netlion, network17, nightfire, nightlord, nightmare19, nirvana65, nomoreme, nonameelev, nozz, numberone2, NuMega, nıcboy, obulut, oem1453, oguzs, ok38, olmassa, omemo, onkol, oNuR!, onur826, onurdemir, onurlife, oonurr, optimum_manyak, opusdea, orcun55, orhanz, oscar07, osiris_cemo, osmanaga82, osmanovski, ozanche, ozbek, ozer33, ozrorm, P@S@KLI_KIZ, pacoo, Padi, paradox_kd, Partizan, pasator, patchnmer, peace_346, pejoma, pendi, phrisme, phynx, Pirates, piShLiq, pisysik, Pit10, Pittposum, pod_lover, posseidon26, POSTULA, Power444, prensralf, reactor fatu.durex jackal dark_angelprinceofdarkness, profiler, ProwL, proxy83, punisher_93, PYRoMaNiaC, qraL-TR, R€B€L, radyosecil, rafet, rageof, rahip20, rakunorhan, Ramses451, rattlesnake, ray1000, rdelly, realbahce, recep_avc, redbull, reddevils, REDFOX, redline1984, redvotka, red_doomsday, rehine, renome, resso, rexchange, ricardo, riz, rmscafe, RoKeT, rosen, rottegroupe, s3nol, sabuncu, sahca, salih_61, samdeniz, sametefe, sancaksss, sarm, sasaca, sasacaa, savas.akyil, savoye, sawwt, sbrsrn, seba, sebin28, sedergine, sehirlis, Selfblood, selim61, selomen, sem_44, senkron35, sensoy22, sercannn, serdar, serdar141, serdar79, serhat0007, serif90, serkan seyrek, serkan5277, serkanatanoglu, serkan_71, serser75, serserik, setamon, sether, sevahm, sevilay20, sezer12, Shadow-K.o.D, shaggy_7272, shempatiq, shz, sikacu3, simens, simurg85, sinyall, skyynet, slayer666, sleyman, sntrm, Solariz, SonDu-Rock, sonic, sonzuxxi, sound, sport78, squalltaylan, SQULACHİ, src1907, stranger_x, suburban, Suffiyun, sughoi, superior, SuperPippo, suprapark, suskun06250, su_misali81, SwatLord, Swat_TR, syacin, sİnaN_s, systemghost, tayfunto, taz61, temenni, teome, terkif, tgbd, thecran, the_apprentice, timucin80, tiso94, tomelih, tontirik, TORAKS, toros_bahadir, tosunpasa, tosunyvz, toto28, Trayhoper, tsubasa, tuna343, tuncayd, TURK_CODER, ucuzruylar, ugur_isil, ugur_rap, ulas, uls27, umitbjk, umut200, umut97, umutaşık, unreal31, untrained, usengec, uskudar, uur, uyku_hapi, uyuz4444, uzuntuvemuzkabu, vampire, vapi27, varyasyonn, vasya, vedat34, vipman, virgin, viyana, vonwien, w133, whitehorse, Wizard_Trulo, wjack, X, x man01, xeania, xgxk, xhell, xm19, xxxslm, xxxyyy, XY_SCORPION, İ-Z-İ, yanis, yasam_62_, yavuzcan, İCEBERK, yelken, yellowish, yeninesilajan, yilmaz512, ynsygt, ysf12, yukselaykut05, yuri_orlow, yusufpeyker, yusuf_66, yzg, zafer45, zamkrok, zdpol77, zero, zgu, zitromax, ZOLTAN, zsu27flanker, [ RigaL ], _HackKral_, _scream_17, _THIF_, ßϊØĦλżλѓĐ,

hale jale tüm hh yi seviyorum :D Hepsi bizim için özel ama durex adutcusu ile iyi kafa yapıom :D onun yeri ayrı zuahahha

Pit10

Forumun Fırlaması
konuştuğum herkesi seviyorum...

ama en çok By_Achilles ve Borghese...:) abilerim..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
oNuR!' Alıntı:
yaw bende seni yeni gördüm ama hadi bende takdir ediyim bari :)

XY_SCORPION kardeşim seni unutmuşum yaw kusura bakma senide seviom yaw!
hakediyosam tabiki takdir et:):)hihihiih

+u+énsté!n

FoRum ineği
walla onlar bni sewio mu bilmiom ama ispiyoncu abim le kızılakrep ablam.kızıl ablam mı oluon sn bnim büük ihtimalle bn 15_?sizi swiorum

edit:yav bnde en sewmediğiniz üye die konu açayım bari:Dsonunda da en çok oy alanları kattığım bi anket açarız:D(bnce bn çıkıcam)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
chuckies yasmışın ama sorsam %kaçını tanıyon acaba nıck nıck oyunuda batırdınız hee

DureX

New member
virgin' Alıntı:
yok ya başka derdin varmı ohh sen ne yapacan seni sevenlere aynı şekilde karşlık vercenmi hee

Komıq sey:d geyıq maqsadıyla yzdım ben zaten

chuckies

_-€X-_
b@i@c@i' Alıntı:
chuckies yasmışın ama sorsam %kaçını tanıyon acaba nıck nıck oyunuda batırdınız hee

kızma aga seni ben çok seviyorum istersen ayrı yazayım:hhman: içmden geldi öyle yaptım ben ayrım ypmıom napim :cool:

SQULACHİ

Banned
bLaDe™ By-AchilleS Ķιzιℓαкяєp aLoNe BoY ANTU A R E S AstronBnX Blacksymbian By CaPTaiN CaKıR_X Cash_13 chamfer chuckies Cree Dark_Angel DureX FLeTCh® hellboy726 ifrit iSpiYonCu kady KooZ_BuyCu Lovely magneta ProwL REDFOX theozy Solariz Mavercik pasaklı_kız crazyboy w133 pit10 bim_28 biohazard esmer oykun77

:sigara: :sigara: :sigara:

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
chuckies' Alıntı:
Beni tek direk isim olarak sevdiğini belirten sendin ama sende tüm hh in ismini werdin şurda iki haftadır hastayız die forumla ilgilenemioz die ne romantiqliğimiz kalmış ne de ismimiz unutulmuşum :ter:

EDIT

SQU' Alıntı:
Saol kanka okulda gördüm seni çok karizmaydın yine :)

Benim sevdiklerim ;
Jackal, bicmam :) , Squ , Dark(dark_blade) , Chuckies , ** BY_GENCO ** , ve ortim SıpA :)

BEYAZÜLKE

New member
ajan51' Alıntı:
BEYAZÜLKE :) seni seviyorum yakın olmamıza rağmen işlerden dolayı görüşemedik abi seni seviyorum..

Ayrıca forumdan Partizan,SiLvErGhOsT,Sorunlu:),Ares ,Antu Die gidiyor ayrıca nickini hatırlayamadığım arkadaşlarda Var ama forumun genelini seviyorum
ajanım burda yazışmak kısmetmiş.lem benim burda olmama neden olan sen, burda olmayan yine sen.bugün telinede cevap vermedinya..burda olmasanda sevildiğini unutma dostum.

iSpiK

Kadim Dost
b@i@c@i neyse nickin :p oyunun suyunu cıkarmısın gene her msj a bi cewap wermiisnn :sigara:
forumda tanıyıpta sewmediin tek kiSi olarak benım buraya bisi yazmam gerek yok.. :) :)

bu arada ben sewmediklerime saygıDa duymuoRum artık..

HTML