..::En sevdiğin üye::..

fatu

Banned
Lamagro' Alıntı:
sana yorum yapmak bile gereksiz aslında matrak olsun diye bişi yazdım verdigin cevaba bak?

senin adını kullanarak ne rating yapcam sen cokmu onemli birisin ki? duyanda sancak fatu sitenin sahibi.. burda baska yorumlarda yapardım ama unutma forum ortamındayız.. ben orda gercekten espri yapmıstım ama simdi cidden sevmiyorum ve buda benim fikrim sen once fikirlere saygılı olmasını ogren.. Senin bana gelip neden sevmiyorsun gibi bir yorum yapacagına yaptıgın yoruma bak.. gercekten cocuk gibisiniz size birsey soylenmiyor.. hemen parlıyorsunuz ortada neden yokken ne yani amacın ne senin şimdi? derdin nedir anlat bizde bilelim..

o sivrisinek bazen tahmin edemedigin kadar buyuk olur ve tum kanını emer.. dikkatlli ol derim :cool:

Sen ne zaman espri yapman gerektiğini bilmiyorsun o zaman..! O espri dediğin şeyde neler yaptığının farkında değildin demek kki..! Kusura bakma ben biraz ağır konuşmuşum o zaman demekki ama sende ne yaptığının farkında bile değilsin sanırım..! Neyse uzatmaya gerek yok..! Bundan sonra benim adımı kullanmazsın olur biter..!

Zeytin

Zeytin&Limon
sence ben o kadar kaba birisimiyim aaa :) sevmeyebilirsin cnm kimse kimseyi sevmek zorunda degil.. sadece begenmedign yonlerimi soyle elimden geldigince duzeltmeye calısırım :)

lamagro asistan oldugundan beri online oyunların cıktıgından bu yana kadar kapatılmıs forum sayısını 1 aydır egale ettin en az 100 konu dikkatli ol bu yanını sevmiyorum yoksa iyi cocuksun.En sevdigim uyeler fatu aress taymochin ve birisi

Zeytin

Zeytin&Limon
Stoudamire' Alıntı:
lamagro asistan oldugundan beri online oyunların cıktıgından bu yana kadar kapatılmıs forum sayısını 1 aydır egale ettin en az 100 konu dikkatli ol bu yanını sevmiyorum yoksa iyi cocuksun.En sevdigim uyeler fatu aress taymochin ve birisi
:) guzel eleştiri ama bunu yonetime yapsan daha cok sevinirim.. nedenini sorarsan kapattıgım konulara bakılır ve gerekli gorulurse sana gerekli cevap verilir.. ben kapattıgım her konunun arkasındayım gereksiz gormusumdur yada baska nedenden dolayı kapatmısımdır.. elestirini dikkate aldım tesekkur ederim ama uyelerin ozelestiri yapması gerekiyor en basta..

Lamagro' Alıntı:
sence ben o kadar kaba birisimiyim aaa :) sevmeyebilirsin cnm kimse kimseyi sevmek zorunda degil.. sadece begenmedign yonlerimi soyle elimden geldigince duzeltmeye calısırım :)
yok cnm kaba olduğundan deil aksine çok ince ruhlusun falan filan dermişim :p şu espri yanlış hatırlamıyosam 98 yılından beri yapılmıo:p
bsiz sevmeyin birbirinizi bendeki kalp hepinisi sevmeye yeter :)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
dilis gitme burda kal bende burdayım yoksa kötü olcak:D

crazyquake

.::®crazy™::.
Şimdi beni sevenleri söylesemmi reklam olur sevmeyenlerimi..

Ben hepinizi hem seviyorum hemde sevmiyorum ne demekse bu :D

eyakamoz

New member
fatu iyi adam.paylaşımlarını mutlaka okurum. jakal ve fletch ve squlachi de çalışkan insanlar.büyük katkılar sağlıyorlar foruma.ben bu yüzden severim onları

ruLet

♥StyLe♠
yani burdaki bu LafLari o kadar da ciddiye aLmaya bi Le gerek yok ben burda birden bire oLayin icinde buLdum Kendimi bugun bu arkadasa yapiLan bi davranis yarin ayni sekilde baska birine ve banada yapiLabiLir
Ufak tefek saka espri babindaki yazismalari boyLe manalara cikarmak ne kadar sacma vede gereksiz

+
Fatu senin adini kuLlanarak rekLam ne yapsa ne olur Show tw de Talk show fln mi hazirlar yada ne biLeyim bi hafta sonra muzik marketlerde onun kasetini mi goruruz...
OLmaz hic bir sey oLmaz bu ortamda bu sekil yazismalara bozuLmaMan gerekir arkadasim

Baicai nin de dedigi gibi reLax PajaLusta

fatu

Banned

1. by_Genco: demillles,ispiyoncu,durex,jackal,fatu,Fletch sıkı dostlar.... ve daha sayamadıgım bir sürü tüm yönetim

2. BEYAZÜLKE: aslında burda tanıdığım herkes sanal.insan iyi tanımadığı birini ne kadar sever bilmiyorum.ama mesaj ve iletişimden terteren,mvardar,fletch,ajan51,jackal,fatu,bim,isp iyoncu gibi akadaşlar yakın geliyor

3. layaway: benim sevdiğim üyeler "fatu" "kady" "kızılakrep" "jackal" aslında burada bulunan kişilerin hemen hemen hepsi kaliteli. ama yukarıda ismi yazan üyelerin konuları kaliteli ve güzel oluyor haaa bi de "X" var haaaaaa unuttum ya.... bi de squalchi var. adını pek soyleyemiyom dilim dönmüyor ama sanırım doğru yazdım

4. asterix_e: demillles,ispiyoncu,durex,jackal,fatu,Fletch ,jackal ne bılım ha bıde rebel herkseı sewıom yaw aklıma gelenler bu simdi hızıca yazdım

5. Cansiz: fatu abi ve by-achilles abi benim en sevdiğim abilerim...Ayrıca durex abimi ve paylaşımlarını unutmamak lazım...

6. R€B€L: fatu,karizma_5,pit10,yamakasi,mvardar,ispioncu,jac kal die gidio.........................cok var coook
yaww edit bide x i unuttum ben + kevini severim

7. mvardar: fatu seni sevmeyen ölsün beah

8. esmer: Bu sitenin icinde güvenirliğine inandığm ve bazi şeyleri karşılık beklemeden yapan ve insanları sadece insan olduğu icin kabul eden nadir insanlardan: fatu,by genco,ispiyoncu,aresskruger,admix,onur,solariz,asli

9. chuckies: ......... fatu (İyi bir Abimdir Msnde takılırız :), ........

10. stoudamire: fatu olabilirmi saygılar abime

11. karizma_5: ben bir kaç kişi hariç tüm hh yi seviyorum,
hangi birini anlatayım ki,
virgin can kardeşim
azad-gerilla-aliş sohbetlerine doyum olmuyor,
fatu çoktandır karizma abisini ihmal ediyor ama severim fatuyu
J@CK@L iyi bir mod-sohbetini seviyorum
bim hh gecelerinin vazgeçilmezi,
şimdilik bu kadar,

12. crazyquake: İspiyoncu , Karma , Mvardar , fatu , Onur , Pasaklı_kız , Aslıhan , Jackal , The_ozy , Esmer , Karizma-5 , Nihil , Ases , Deathmatch , Osiris_cemo , Uzunefe , Aydınsn ,ChAcMooL.cK ,Kızılakrep , Magneta , b@ı@c@ı@

13. copcop: chacmool.ck,oldcity,naser,karma,tsubasa,uzunefe adult ın kralı anti ve oykun sevdiim msjlarını dikkatle okuduum arkadaslar....onun dısında onur'un ve fatu' nun msjları da hosuma gidiyo.... rebel i de sever gibiyim ama ah fenerli olmasa....

14. AressKruger: demek benı bici ile aldatırsın hea ? En Sefdigim Üye Esmer 2. fatu 3 Onur . 4.Bici +++++++++++++ virgin

15. fatu: fatu'yu çok seviyorum yaaa..! O bi tane..! Tatlı dilli, güler yüzlü, sempatik, adam gibi adam, tatlı ukala, sevimli, haşin, bazen çok sinirli, bazen çok uysal, kendinden emin, çok sevilen, kötü insanların nefret etiği bi user aynı ben valla yaw..!
Çok seviyorum onu..!

16. onur: naser,virgin,esmer,biciii,mvardar,aresskruger,fatu ,aligator,yamakasi,karizma abi daha çoook

17. cyfts: her ne kadar muhabbetimiz olmasada fatu cok sıcak kanlı ve sempatik bi insan

18. dilis_: bici seni de sefiom karizmayıda sefiom virginide sefiom fatuyu bilem seviom

19. Cansiz: onur!,sanalcan,dilis,b@i@c@i,hacker _boy_turk,fatu,lamagro,virgin,esmer,swatlord,clipe r_1907,dj_aligator,bakkal_gazi,strikeman,beşiktaşl ı fetish,shuursuz....

20. Karanlık: fatu Abi,Onur!,Maximus,Bici,Mvardar ....Gider BöLe....

21. dezzy: Ares, desantralizasyon, fatu, magneta, genco, squ, blade, leo(gitti artık ama)fletch şu an aklıma gelenler...

22. eyakamoz: fatu iyi adam.paylaşımlarını mutlaka okurum. jakal ve fletch ve squlachi de çalışkan insanlar.büyük katkılar sağlıyorlar foruma.ben bu yüzden severim onları

Bu arkadaşların bazılarının listesinden çıkmış olabilirim..! ;) Zaten çıkmakta isterim hani..! Ama en güzeli hiç tanımadığım insanların listesine bile girmişim bu beni çok mutlu ediyor..! İşte bu çok güzel bi duygu..! Hatta birkaç tane iğrenç ötesi insan varken; bu sitede takılmaya devam etme sebebim bu gibi şeyler oluyor çoğu zaman..! Ben bu siteyi bu yüzden çok sevdim gerçektende..!

İnşallah gerçek ve iyi insanlar burda olmaya devam ederler..!

SanaLCan

New member
mervem, By_genco, dreamr, deliserif, dilis_, esmer, maximus, ynsygt, cansiz, ve onur :) aklıma geldiikce yazarım :goz:

dreamr

New member
bende ya şimdi kimi yazayım ki burdaki herkesi çok seviyomda
esmerin paylaşımlarını dilis in neşesini ..fatu sanalcan genco ispiyoncu durex.........abi bu liste bitmeyecek burdaki herkesi

P@UL

кaSSap
tanıdıklarımdan cansız ve fare_07

tanımadıklarımdan ise pasaklı,fatu,yamakası,esmer,ispıyoncu

bunları tanımak isterim

RomeoMAD

JusT B€
ChacMool,fatu,maxımus,efendılıgınden dolayı kady
crazyquake allıgator,alerjık,hırsız ıspıyoncu :D

ayrıca sayamadıgım cok kisi var sabah sabah dusunemıom beyın durdu

ama fatu ve chacmool sevdıgım kardeslerım ıyıke varlar

HTML