..::En sevdiğin üye::..

iSpiK

Kadim Dost
nedense benım kalbimden sildiqlerim oldu... bakalım hayırlıısı.

dezzy

New member
lem 30 sayfada tek kişi dezzy dememiiş..

bende herkesin ayrı bi yeri war...

Ares, desantralizasyon, fatu, magneta, genco, squ, blade, leo(gitti artık ama:()fletch şu an aklıma gelenler...

Zeytin

Zeytin&Limon
Lamagro' Alıntı:
hepinizi severim.. :) ama ozellestirme derseniz

Dark angel , kady , solariz , ARES , xfiles , theozy , React0r&Karapapatya (ne kadar beni pek sevmesede..) wildboy fletch w133 antu jackal b@i@c@i ahmetcan ifrit Sevencloves ispikci isa :) Uzunefe Deimos yakın gorduklerim.. TSM abiyi unutamam.. ee evrenbesiktasla da muhabbetim oldu.. gercekten iyi insanlar tanıdım bu sitede..
bak yeni eklenenler oldu :)

Esmer i seviorm ablam o benim ha bide.. B@i@c@i :) seviorm napiim :cool: mervem iyi birisi gibi duruyor :) Cansız bana yakın birisi.. simdilik bu kadar sanırım

fatuyu sevmiyorum :)

infazator

New member
ben scour'u seviom biraz çömez benim gibi ama o önerdi siteyi
bide dark angel la jackal' ı sewiom ii modluk yapıolar.

fatu

Banned
Lamagro' Alıntı:
bak yeni eklenenler oldu :)

Esmer i seviorm ablam o benim ha bide.. B@i@c@i :) seviorm napiim :cool: mervem iyi birisi gibi duruyor :) Cansız bana yakın birisi.. simdilik bu kadar sanırım

fatuyu sevmiyorum :)
Kaşınıyon mu..?
Git sevmediğim üyeler diye oyun aç orda oyna..!
Yanlış yere yazmışsın okuman yazman yokmu senin..?
Niye çekemiyorsunuz komple ailecek onuda anlamıyorum ben..?
Böyle kıskanç mı doğdunuz sonradan mı oldunuz..? Kompleniz..?

Zorunuza giden bişi varsa açık açık söliceniz..!

Burda fatuyu sevmiyorum yazıp delikanlılık yaptığınımı zannediyorsun yoksa şaklavanlık mı hangisi..?

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
fatu tamam relax sadece düşüncesini söylemiş tamam kavga yapmayın çekerim kulaklarınızı:D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
çok güldüm ayy napim fazla incelme koparsın şekeriim:D nese nese yeni üyeler geldi ben buraya yazmayalı onlarıda seviyorum :D

KaranLık

"KaranLık"
fatu' Alıntı:
Tatlım beni kullanarak dikkat çekmeye çalışan insanlar çoğalıyor etrafta..!

Sinirlerim bozuluyor böylelleri yüzünden..! Ayy napiyim dayanamıyorum..!

Reyting yapıyorlar benim sayemde..! Bende buna izin veriyom ayen böyle..!

Abi NOLDu YAvf Saa

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
fatu yapma ama aaa oo karanlık ii yaa deme öyle :D

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
Allah koru yarabbi yiyin birbirinizi emii karışan böle olsun " O " :D

Zeytin

Zeytin&Limon
fatu' Alıntı:
Kaşınıyon mu..?
Git sevmediğim üyeler diye oyun aç orda oyna..!
Yanlış yere yazmışsın okuman yazman yokmu senin..?
Niye çekemiyorsunuz komple ailecek onuda anlamıyorum ben..?
Böyle kıskanç mı doğdunuz sonradan mı oldunuz..? Kompleniz..?

Zorunuza giden bişi varsa açık açık söliceniz..!

Burda fatuyu sevmiyorum yazıp delikanlılık yaptığınımı zannediyorsun yoksa şaklavanlık mı hangisi..?
sana yorum yapmak bile gereksiz aslında matrak olsun diye bişi yazdım verdigin cevaba bak?

senin adını kullanarak ne rating yapcam sen cokmu onemli birisin ki? duyanda sancak fatu sitenin sahibi.. burda baska yorumlarda yapardım ama unutma forum ortamındayız.. ben orda gercekten espri yapmıstım ama simdi cidden sevmiyorum ve buda benim fikrim sen once fikirlere saygılı olmasını ogren.. Senin bana gelip neden sevmiyorsun gibi bir yorum yapacagına yaptıgın yoruma bak.. gercekten cocuk gibisiniz size birsey soylenmiyor.. hemen parlıyorsunuz ortada neden yokken ne yani amacın ne senin şimdi? derdin nedir anlat bizde bilelim..

o sivrisinek bazen tahmin edemedigin kadar buyuk olur ve tum kanını emer.. dikkatlli ol derim :cool:

muhaha okudukca guluyorum dikkat cekmeye calısıyormusum :D hahahahaha beni 1 kisi tanısa ne olur 3 kisi tanısa ne olur.. once adama gibileri tanısın o yeter bana.. bay unlu fatu.. kusura bakmayın adınızı kullanarak reklam yaptım hahahaha

HTML