..::En sevdiğin üye::..

iSpiK

Kadim Dost
ben sewemıoRum nedense o kadar kisi ;) cok fazla kalbim o kadr genis diil... 1 kişi heryeri kaplıyo zaten :( neyse bunnar derın mevzu girmiyelim :D

мєяωєм

New member
abicim beni sevmeyini ben neden seveyim inan o kadar bıktım ki hayattan bir muzice olsada ölsem diye bekliyorum ben beni sevenlerle idare ederim merak etme bu arada seni zaten seviyorum biliyorsun

MyThicaLBoY

єƒѕαηєνι çσ¢υк
ben yamakasi,jackal,ispiyoncu,protype,................................

daha aklıma geldikçe eklerim

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
hani ben kıss bizene sizin kapıcıdan buranın kapıcısı yok die ne vuruyon yüzümüze:D

oNuR!

Banned
dilis_' Alıntı:
bu sitede en sevdiğim kişi kapıcı ismaille üst konşumus necla abla:p
onlar seni sevmio galiba teşekkür etmemiş kimse baksana :D:D

benim sevdiklerimi biliolar zaten:
mvardar,azadi,virgin,bici,esmer,sanalcan,karizma abim,aligator,swatlord,yamakasi,crazy abim,aress,terteren,bakkal_gazi,fetish,shuursuz.... tabi kesin unuttuklarım var ama olsun okadar :D
bak ya cansızımı unuttum kardeşim benim!

bici seni de sefiom karizmayıda sefiom virginide sefiom fatuyu bilem seviom :p o kadar sevmişimki gösbebeklerim kalp işareti ioldu debemden bilem çıkıo kırmısı güçük kalpler :p kalbim bu kadar sevgiye nereye kadar dayanır acep oo işin yoksa şimdi otur bunu düşün:p

cℓuввєя

Pяσtєct Ψσuя &#11
aslında herkesi sefiyom ama bana en yakın olanlar yamakasi,bici,onur,strike man ama yinede hepinizi seviyorum :):)

мєяωєм

New member
yarın liste yapacağım şimdi canım sıkkın

cliper1907

forum elektro gitaristi
walla daha az kişiyi tanıom ben yaaa :'(

ama en sevdiğim arkadaşım cansiz dün bana bi kıyak yaptı sevgilimle kavga etmememi sağladı aslan kardeşim benim

Cansiz

New member
oNuR!' Alıntı:
onlar seni sevmio galiba teşekkür etmemiş kimse baksana :D:D

benim sevdiklerimi biliolar zaten:
mvardar,azadi,virgin,bici,esmer,sanalcan,karizma abim,aligator,swatlord,yamakasi,crazy abim,aress,terteren tabi kesin unuttuklarım var ama olsun okadar :D
way beee onur unutukların war gerçkten!!!!
onur!,sanalcan,dilis,b@i@c@i,hacker _boy_turk,fatu,lamagro,virgin,esmer,swatlord,cliper_1907,dj_aligator,bakkal_gazi,strikeman,beşiktaşlı fetish,shuursuz....
birinizde beni sevin beeee:( :( :( :(
cliper_1907 de benim favori arkadaşım sayılır!!!!bakkal_gazi'de yeni tanıştıklarımdan!!!!seviyom ne yapıyım!!!

cansiz sen yaşıonmu lem insan gelince bi haber verir de mi:p
çevir kazı yanmasın hesabı seni de sefiom herılt fatu bu arada konuda başka bi msj vardıda çaktırma:D
bakkal gazi senide sefiom lem gelirsin melirsin şimdi gönül koyma bana:D :D :D
bu arada cliper senide sefiom sen benim takımdaşımsın:D :D

cliper1907

forum elektro gitaristi
dilis_' Alıntı:
cansiz sen yaşıonmu lem insan gelince bi haber verir de mi:p
çevir kazı yanmasın hesabı seni de sefiom herılt fatu bu arada konuda başka bi msj vardıda çaktırma:D
bakkal gazi senide sefiom lem gelirsin melirsin şimdi gönül koyma bana:D :D :D
bu arada cliper senide sefiom sen benim takımdaşımsın:D :D

hehe beni seveni bende severim heheheh

ama burada farklı bi durum var burada gfb kardeşliği var

Cansiz

New member
cliper1907' Alıntı:
walla daha az kişiyi tanıom ben yaaa :'(

ama en sevdiğim arkadaşım cansiz dün bana bi kıyak yaptı sevgilimle kavga etmememi sağladı aslan kardeşim benim
tufan ben sadece gerçekleri söledim!!!ama orda kızım deşeydim ne koyardı ama ben öle şeylikler yapmam dilis bende seni ayrı seviyom sonradan sevdiğim ve unutmucam arkadaşımsın sen beni şemmammecim benim ya!!!:):):)

HTML