..::En sevdiğin üye::..

RomeoMAD

JusT B€
Bi laf vardir Imam buysa cemaat napsın??
Butun uyeler ıyı arada tek tuk abuk subuk adamlar cıkıcak tabı onlarda ısın eglencesı herkese tesekkurler

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
FLeTCh®' Alıntı:

seni seviyoruz ama yeni avatarını sevmiyoruz :cool:
ya nie yaa oysa ne emeklerle ben buldum onu ::):):):)hem nesi var melek gibi sen kendininkine bak ıyyyk

Ŧ ℓ ε ŧ ¢ ħ

ےσℓđ
hatta o kadar güzel ki millet PM atıp sarkıntılık yapıyo zuhahaahaa şimdi bi iki salak çıkar çok güzelsiniz tanışalım mı diye :D :D :D

senin avatarda fena diil ama daha iyilerini gördük :p :)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
bu açıklamadan sonra çıkmaz tabi burayı okurlarsa demek var öle sazanlar:):):)puhahaha:)nese saol:)arama çalışmaları sürücek:)

Azadi_DersiM

New member
.... hea seven sevene :) birbirini sevenleri bikaç konuda görüyoruz ne kadar sevdiklerini :)
hepsini seviyormusmusismüs...
kimseyi sevdigim yok... yalana gerekde yok
karizma abim var tek gecerimmm...
su metrisin önü bir uzun alan...
birtek o var forumda... gerisi yalannn!!!!

мєяωєм

New member
bir kaç kişi hariç hepsini seviyorum

Zeytin

Zeytin&Limon
hepinizi severim.. :) ama ozellestirme derseniz

Dark angel , kady , solariz , ARES , xfiles , theozy , React0r&Karapapatya (ne kadar beni pek sevmesede..) wildboy fletch w133 antu jackal b@i@c@i ahmetcan ifrit Sevencloves ispikci isa :) Uzunefe Deimos yakın gorduklerim.. TSM abiyi unutamam.. ee evrenbesiktasla da muhabbetim oldu.. gercekten iyi insanlar tanıdım bu sitede..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
valla ne kalmış lamagro :D saol bizde seni sefiyoz:D

Zeytin

Zeytin&Limon
b@i@c@i' Alıntı:
valla ne kalmış lamagro :D saol bizde seni sefiyoz:D
65,000 uyeden kendime yakın gorduklerimi yazdım.. ismini unuttugumda olabilir ama max 100 kisi var kendime yakın gordugum.. ve ilksin biliomusun bici buraya beni sevdigini yazan :) neyse.. az kisi sevsin beni zaten.. ama gercekten sevsin..

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
ahh canım benim vallamı ben isim vermemiş olabilirim ama bende herkesi sevdimi sölemiştim 2 3 kişi hariç:Dsaol

iSpiK

Kadim Dost
ne kadar genıs kalbiniz war 65000 - 3 kisiyi sewionuz :D ilerleyiiinnn artıq gercekci olun :D isim alalım :cool:

Zeytin

Zeytin&Limon
Lamagro' Alıntı:
hepinizi severim.. :) ama ozellestirme derseniz

Dark angel , kady , solariz , ARES , xfiles , theozy , React0r&Karapapatya (ne kadar beni pek sevmesede..) wildboy fletch w133 antu jackal b@i@c@i ahmetcan ifrit Sevencloves ispikci isa :) Uzunefe Deimos yakın gorduklerim.. TSM abiyi unutamam.. ee evrenbesiktasla da muhabbetim oldu.. gercekten iyi insanlar tanıdım bu sitede..
isim verdim yetmemi :D

latin

New member
ispiyoncuyla cok az muhabbetimiz olmasına rağmen severim perteklimle mesajlarda atıflarda bulunmamıza rağmen severim. osiris_cemoyla bu kadarını da yapmamamıza rağmen severim. :)
şimdilik bu kadar :)

b@i@c@i

§èk襥¥¥¥
iSpiYonCu' Alıntı:
ne kadar genıs kalbiniz war 65000 - 3 kisiyi sewionuz :D ilerleyiiinnn artıq gercekci olun :D isim alalım :cool:
isa bana diosan hemen cvp verim sana gerçek olan şu ben forum oyunlarından çıkmıyorumm bildiğin gibi buraya gelen yeni yada eski bütün üyelere aynı eşit davranıyorum kısacası samimiyet gösteriyorum ..en azından bunu inkar edemessin gerçek olan bu tanıdığım ii olan bütün üyeleri seviyorum bana bi kötülüğü bi zararı dokunnan 2 3 kişi hariç hepsini umarım açıklamışımdır:D
isa senide seviyom:D

osiris_cemo

New member
latin perteklim tuman mvardar esmer virgin ohoo bissiürü haksızlık olmasın birkeçını yazıvirdimg

мєяωєм

New member
ben beni sevenleri seviyorum

HTML