en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

• BearShare

Kullanılan: 119 19.1%
  • azureus

Kullanılan: 26 4.2%
  • eMule

Kullanılan: 133 21.3%
  • Limewire

Kullanılan: 275 44.1%
  • warez p2p

Kullanılan: 1 0.2%
  • imesh

Kullanılan: 11 1.8%
  • edonkey

Kullanılan: 8 1.3%
  • diğer

Kullanılan: 51 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    624

enessx

New member
Çoğunluk LimeWire'i seçmiş. Lime wire'de iyi de sadece mp3 için ideal.. Bence en iyisi eMuLe ;) Mp3, FİLM, oyun herşey istemediğin kadar, Limewire'e iyi diyenler eMuLeu kullanmamışlar demekki

Pax_deorum

cursum perficio
e mule ye 15 dakika dayanabildim kaldırdım linkler hep fake limewire den sonra 5 para etmez kategorilere ayımıyor resimlerin hiçbiri inmedi ;indirdiğim hiçbir film açılmadı hepsinde koruma çıktı

geveze

New member
arkadaslar emule hem kaliteli hemde cok müthiş şeyler indirebiliyorsunuz emuleyi tek geçerim.En kaliteli Filmler orda...Geri kalan programlar mp3 indirmek için kullanılabilir ama onlarada hak vermek lazım :D

erostur

New member
Dc++ su ana kadar kullandıkalrım arasında en iyisi. Eğer doğru ayarları yapabilrisen 256 baglantı ile 60 kbs ye kadar cekmeye imkan veriyor (256 bAglantının en yuksek hızı maksimum 26kbs felandır).

O yüzedn ben Dc ++'ı tercih ediyorum.

favorotti

New member
eMule kullanıyorum.

paylaşım programları bölümündeki sabit başlıklarda limevire nin tanıtımı yada anlatımı felan yok bu kadar oy almasının sebebi nedir nasıl anlayacaz.

karşılaştırmalı felan bir açıklama yapılırsa iyi olur diye düşünüyorum.

1001Design

330i ///M3 Design
Limewire :goz:

justlisten

New member
limewire diyip durmayin be...en adi en sistemi yoran ve bi o kadar da sonuşlara ulaşamayan tek program...acemiler için ideal ama...zaten limewire diyen herkes internet geçmişi ve p2p yazılımlarıyla pek fazla tecrubesi olmayanlar genelde....
bearshare pro 5.2.3.0 ve emule offical (modlar arasında devasa fark yok) size tam olarak yanıt verebilecek programlar...tabi ki port açmadan ve upload ı çok fazla sınırlamazsanız hızınız oldukça tatmin edici olacaktır

klemenson

New member
evet arkadaşlar bearshare bence mükemmel.söyle ki
1-elektrik kesılınce verılerın kayıp oldugundan söz edılıor,asla öyle bişey yok.olan arkadslar ayarlarını kontrol etsın.
2-ayrıca virüs bulasma olasılıgı cok dusuk,limewire da virüs daha cok bulasıyor

cocovacir

New member
bende bearshare demek isterdim ama en büyük sorunu elektrikler kesilince indirme listesi kayboluyor ve emekler boşa gidiyor. özellikle uzun dosyalarda cinnet geçirme sebebi oluyor bu bazen....düşünsenize 1gb boşa inmiş oluyor..
şu yöntemi dene arkadaşım bir de....

öncelikle bearshare dosyaları indirdiği temp klasörünü açın. ordan kaybolan dosyayla ilgili dosyaları bulun genellikle 4 tanedirler.

1- indirmek istediğiniz dosya
2- o dosyayla ilgili bir dat dosyası( büyüklüğü 20 kb civarı)
3- o dosyayla ilgili bir bak dosyası( büyüklüğü 20 kb civarı)
4- o dosyayla ilgili bir tiger dosyası( büyüklüğü 20 kb civarı)

bunları bulduktan sonra .bak uzantılı dosyayı seçin F2 tuşuna basarak yeniden adlandırmanız gerekiyor. yukarıdaki Spawnı'ın örneğinde ki gibi american pie3'ü indirdiğimizi düşünelim.

.bak dosyasının ismi şu şekildekien benzer olacaktır. :

american_pie3.dat.bak

şimdi rename dedikten sonra .bak olan kısmı sileceğiz fakat bu aşamada zaten var olan bir dat dosyası olduğu için buna izin vermeyecektir. ben bunun için genelde .dat kısmından önce 1 yazıyorum. yani dosya ismi şu şekle geliyor:

american_pie31.dat

söylemeyi unuttum bu işlemleri yapmadan önce bearshare'den tamamen çıkmanız gerekli. bearshare'i bu işlemleri yaptıktan sonra açtığınızda indirmiş olduğunuz dosyanızın eski haliyle karşınızda durduğunuzu göreceksiniz.program değiştirdiğiniz bak dosyasının yerine yeni bir tane oluşturuyor.ben her elektrik kesintisinden sonra böyle en az 2-3 tane böyle dosya düzeltiyorum.

bir de zaman zaman temp klasörünüz içindeki bu değiştirdiğiniz bak dosyalarını silin çünkü download unuz bittiği zaman program modifiye edilmiş bu bak dosyalarını kendisi otomatik olarak silmiyor. orada kalmalarının hiç bir zararı yok fakat çok fazla oldukları zaman ileride kafa karışıklığına neden olabilirler

herkese bol download lu günler

HTML