en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

• BearShare

Kullanılan: 119 19.1%
  • azureus

Kullanılan: 26 4.2%
  • eMule

Kullanılan: 133 21.3%
  • Limewire

Kullanılan: 275 44.1%
  • warez p2p

Kullanılan: 1 0.2%
  • imesh

Kullanılan: 11 1.8%
  • edonkey

Kullanılan: 8 1.3%
  • diğer

Kullanılan: 51 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    624

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
lime wire kullanıorum ben ama bear shrede hoşuma gitti . . .

By_akrep

New member
limewir ve bearshare ikisinide kullandım son sürümleri ve proları hangisini terciğ ederim derseniz bearshre derim limewireden daha hızlı indiriyor..bearsharenin tek dezavantajı benim gözümde bir parcayı yada film diyelim ki %50sini indirdin üzerine tıkladığında ne seyrettiriyor nede dinletiyor bunun haricinde iyi bir program bence limewirin bearshareden farkı bir parcayı daha fazlasını bulabiliyor atıyorum bir sanatcının bearshare 150 parcasını buluyorsa limewirde 160 tanesini buluyor ve artı parca yada filmin bir kısmı indiğindede izleyebiliyorsun yada dinleyebiliyorsun ben böle birşey istiyorum...limewire prosunu kullandım bir keleği vardı parcalar sanki araları kesilmiş gibi geliyordu... bende sildim bearshare yükledim pro ve crackli bence süper memnunum....

oFfSpR!nG

O şimdi ASKER!
Moderatör
lime rocks...!!! :cool:

tam bilimorm ama bear ile lime nin kaynakları aynı galiba..

GebzeLi

Altın Üye
Müzik,Video PaYLa$ıMı iÇiN LiMeWiRe DeRiM...
aMa DiĞeR oYuN,PrOGRaM Ve CRaCK iÇiN eN iYiSi e-MuLe...

silent84

New member
kazaa nerde be :p
limewire kullandım sadece ve memnunum ama burda baya bi arkadas bearshare demiş bi yukliyip denicem

filolog68

New member
Emule kaynak bakımından paylaşım programları arasında tektir. Emulede doğru mod kullanımıyla hızda mükemmele ulaşır. Kullanmadığım paylaşım programı kalmadı. Emule tektir. Şu an Emulenin p_P.47a modunu kullanıyorum gerçekten mükemmel.

HTML