en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

en iyi paylaşım programı sizce hangisi?

• BearShare

Kullanılan: 119 19.1%
  • azureus

Kullanılan: 26 4.2%
  • eMule

Kullanılan: 133 21.3%
  • Limewire

Kullanılan: 275 44.1%
  • warez p2p

Kullanılan: 1 0.2%
  • imesh

Kullanılan: 11 1.8%
  • edonkey

Kullanılan: 8 1.3%
  • diğer

Kullanılan: 51 8.2%

• Kullanılan toplam oy
    624

berkelson

New member
sağlam antivirüsünüz varsa çoğu paylaşım programı adware ( reklam ) tarzı şeyler içerdiği için en temizi ares ve lime wire ares de modemim kitleniyor o yüzden lime wire pro hem lime wire 256 bağlantıda max 30 kb ile download yapabiliyor üstelik hiç bir problem çıkarmadan fakat bearsharede adware olmasaydı en iyisi malesef bearshare diyecektik ( azureus kadar yavaşı var m ya :\ torrentler falan uraşılmaz :| )

sivasliyim

New member
EN BÜYÜK LIMEWIRE BASKA BÜYÜK YOK ben cok memnunum ve tafsiye etmekten kacinmam:sigara:

lutfucan

New member
arama kolaylığı olarak emule...
indirme hızı ve adult olarak bearshare...
mp3 için limeware....
kaynak fazlalığı olarak torrent ve torrent için azureus...
ayrım yok hepsinin farklı özellikleri var bence....

Shinobi

New member
Limewarenin özelliği minimum 25k üzerinden çekebilme kapasitesi
diğer hiçbir programdan kolay kolay 25 k minimum çekemezsiniz

grossherz

New member
kesinlikle bearshare takıntısız tereddütsüz hepsini denedim ama hiç biri bearshare nin buldugunu bulamadı kimisinde virüs kimisinde bilmem ne kullanımı basit ve imkansız 1980 lerin video kliplerini buldu kotayı kaldırırsam bu program için kaldırırım windows u bile değil ama bu programı para ile alırım ama hep düşünüyorumda nereden buluyor bearshare bu imkansız videoları ve mp3 leri.

ct1975

New member
limewire

ben bunun kadar verimli bir program görmedim. özellikle mp3 için. şimdiye kadar bulamadığım ve indiremediğim bir mp3 yok. süper bir program. mp3 işine meraklı olanlar hiç bir sn düşünmeden bu programı kurun.

plumber

New member
arkadaslar yorum yapmadan duramadım dusuncelerınızı paylatıgınız ıcın oncelıkle tesekkurler :)
irili parcalar yani vizyon filmleri programlar oyunlar kısaca avi, cue, bin vs. vs. uzantılı dosyalar için e-mule.
küçük parçalar için ise yani müzik kısa video yani mp3, wma, wmw vs. vs. için ise lime wire derim.
Lime vire de herhangi bişi yapmanıza gerek yok kurup direkt kullanın e-mule için sayet ağ kullanıcısı iseniz düşük id almamanız için portları açmanız gerekmekte ben her ikisinide kullanıyorum ve gayet memnunum diğer paylaşım programlarını da kullandım ares dc++ vs memnun kalmadım iddia etmiyorum ama bu iki program bence en iyileri e-mule nin yasak olduğu söyleniyor ama bunun için yazılı herhangi bi açıklama henüz bulunamadı biliginize :)

cursor20

New member
arkadaşlar elektrikler gidince sadece araştıma yaptığınız bölüm kaybolur be 1 senedir bearshare kullanıyorum hiç indirdiğim bilgim kaybolmadı.bence internetten BearShare Pro v5.2.6.0 serisini indirin diğer sürümleri işe yaramaz bu sürümü çok harika ve bulamadığı şey çok az mutlaka indirin derim

HTML