Eğitim Setleri, Oyunlar, Diziler, Filmler DVD Başı 1,5 YTL'den başlayan Fiyatlarla

egitimci-

New member
istediklerim nereye yazıp alabilirim paraya nere yatıracağız
önce benden liste isteyin ben listeyi göndereyim, siz bana listeden seçtiğiniz ürünleri gönderin ben de dvd leri adresinize göndereyim. parayı da ben dvd leri hazırladığımda banka ya da ptt hesaplarından birisine yatırıyorsunuz

zebiwe

New member
Arkadaşlar hemen hemen bütün ingilizce eğitim setlerini, 2-3 ilköğretim seti, hafıza teknikleri setleri ve belgesel setlerinden toplam 115 dvd aldım. Hiç birinde en ufak bir hata dahi yok. Sağolsun hediye de göndermiş. Kesinlikle güvenebileceğiniz çok sağlam bir arkadaş. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
....turgut.hotmail.com

ulkerspor

New member
Daylight Toefl seti aldım ve çok memnun kaldım. Dvd'lerde en ufak bir parmak izi yada çizik bile yoktu ve çok muntazam geldi.Şu ana kadar internet üzerinden yaptığım en kaliteli alışveriş. Hiç bir sorun yaşamadım ve oldukça hızlı bir alışverişti. Herşeyden daha önemlisi güven ortamının kuvvetli olması ve satıcının ilgili olup tüm yazmış olduğunuz mailleri cevaplamış olmasıdır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

egitimci-

New member
teşekkürler

liste gönderilmiştir

Arkadaşım bana öss setleri ve yabancı dil setleriyle ilgili bi liste gönderir misin bu da mailim [email protected] şimdiden saolasın
liste gönderilmiştir

liste gondermeniz için msn ekledim bakalım.
liste gönderilmiştir

Daylight Toefl seti aldım ve çok memnun kaldım. Dvd'lerde en ufak bir parmak izi yada çizik bile yoktu ve çok muntazam geldi.Şu ana kadar internet üzerinden yaptığım en kaliteli alışveriş. Hiç bir sorun yaşamadım ve oldukça hızlı bir alışverişti. Herşeyden daha önemlisi güven ortamının kuvvetli olması ve satıcının ilgili olup tüm yazmış olduğunuz mailleri cevaplamış olmasıdır. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.
teşekkür ediyorum referansınız için

HTML