Donanım Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schranz

New member
eywallah saolasın :)

Schranz

New member
Yönetimin kararı nedir ?

ChAoS

New member
Biraz daha zaman geçmeli bence. O zaman olabilrsin diye düşünüyorum :)

Schranz

New member
Yönetimin kararı nedir arkadaşlar ?

Schranz

New member
arkadaşlar 3 kere sordum bidaha sorayım yönetimin kararı nedir olumlu veya olumsuz ?

ofoking

New member
kardes +1 insallah olursun

Schranz

New member
kardesım bnce yetersizsin -1

Neye dayanarak böle bi kanıya vardın merak ediyorum.

Dark_Angel

Webmaster
Yönetici
Administrator
Schranz' Alıntı:
Yönetimin kararı nedir arkadaşlar ?
4. sayfaya kadar mesaj sayında tesekkurunde hıc onemlı degıldı (enazından degerlendırırken onları hesaba katmayı dusunmemıstım) yaptıkların o bolumde gelecege donuk cok guzel seyler yapıcagına ve cogu kısıye yardımın dokunacıgına işaretti... Ancak 5 ıncı sayfada herkesın bıraz sabret yonetım cevabını verıcektır demesıne ragmen ısrarla cvp beklemen sabırsız,ısrarcı yorumlarındanda biraz elestırılerı cok fazla sındıremeyen bir yapın oldugunu hissettirdi bana. Burda yöneticiler sadece mod atamak yada modluk almak ıle ugrasmıyolar forumun gorunen yuzu kadar gorunmeyen yuzundede cok fazla yogunluk yasanıyor ve bu talepler degerlendırılırken acele ve yanlıs kararlar vermek yerıne beklemeyı ve ııce degerlendırmeyı daha uygun buluyoruz. Donanım bolumunun yonetıcısı artık bolume pek katkı saglayamıyor bu bır gercek ve 4. sayfaya kadarkı tavrını goz onune aldıgımda o bolumde senı gormek sevınıdırıcektı benı.. ama dedıgım gıbı suan beklemek sanırım en mantıklısı eger ılerde hala ıstersen o bolumde yonetıcılıgı tekrar degerlendırılıcektır isteğin...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML