Donanım Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Schranz

New member
Yorumlara saygılıym teşekkürler herkese

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
reactor üstadım + vermiş bende + veririm kesin bi bildiği vardır

(reactorun verdiğinde dolayı artı vermemin sebebi seni çok ii tanımıorum o yüzden yani kendi aklın yokmu gibi bi yorum yaparsan bozuşuruz ben yüzeysel baktım bence biraz daa online olursa daa güsel olur:))

Schranz

New member
@aydınsn

-1 yalnız ora ile ilgilenmek yetmez bence...

Selam,

Arkadaşım sölediğin doğrudur deildir o konuda bişey söyliyemem. günde 12 saat çalışıyorum. eve 8 buçuk gibi geliyorum. forumu açıpta donanımdan başka teknik servisten başka baktığım bölüm yok zaten donanım bölümüne adaylığımı koydum. ve 6 aydır burdayım donanımda paylaşılacak şeyden ziyade insanların sorunlarıyla ilgileniyorum. yani açıkçası ilgimi donanım çekiyo :) dediğim gibi paylaşılcak resim film ekleyemiyorum ancak teknik servis olarak yapamayacağım tek iş varsa kırık cpu pinini lehimlemek heh. (onuda yaptımda stabil deildi meret :) neyse iyi kötü yorumlayan herkeze saygılar arkadaşlar.

aydinsn

Beşiktaşım
Schranz' Alıntı:
Selam,

Arkadaşım sölediğin doğrudur deildir o konuda bişey söyliyemem. günde 12 saat çalışıyorum. eve 8 buçuk gibi geliyorum. forumu açıpta donanımdan başka teknik servisten başka baktığım bölüm yok zaten donanım bölümüne adaylığımı koydum. ve 6 aydır burdayım donanımda paylaşılacak şeyden ziyade insanların sorunlarıyla ilgileniyorum. yani açıkçası ilgimi donanım çekiyo :) dediğim gibi paylaşılcak resim film ekleyemiyorum ancak teknik servis olarak yapamayacağım tek iş varsa kırık cpu pinini lehimlemek heh. (onuda yaptımda stabil deildi meret :) neyse iyi kötü yorumlayan herkeze saygılar arkadaşlar.
Dostum tamam sana hak veriyorum ama benim esas anlatmak istediğim şu; yani üyeler bakacak msj 465, teşekkür sayısı 53 ve 55 msj ına 83 teşekkür almış demekki isteyen herkes bu forumda kolay bi şekilde mod oluyor hissi yaratır bu özellikle yeni üyeler tarafından öle algılanır ama ne bilim bunları biraz artırsan hem hem senin için, hem yeni gelecek üyeler için, özellikle donanım kısmına yeni bakıp yardım isteyecekler tarafından daha bir önemsenirsin, benim -1 dememde ki tek olay bu, başarılar dilerim arkadaşım... Hatalıysam, yanılıyorsam kusura bakma, bakmasın kimse,.

Schranz

New member
sorun deil hocam nedemek saygılar.

mendo68

New member
schranz seni az çok tanıorm
bende bir donanımcı olduğum için eskiden bende o bölümde takılıodm
ama öss'den dolayı pek giremez oldum
orası için uğraşıosun
ama şu an için olmalı mısın
onu bilemiorm

egeli kendi bölümüyle pek ilgilenemio
çok yoğun olduğunu duydum(msn'e bile giremio yani :))

mod olman için yorum yapmıorm
ama amaç yardımsa mod olmadan da yardımda bulunabilirsin ;)

Schranz

New member
Arkadaşlar çok erken dien arkadaşlar. üyelik tarihi kayda değer bişey deilmi ? anlamadığım şey bu. genede saygılıyım yorumlara sölemeden duramadım. erken dien arkadaşlar için söledim.saygılar. demek istediğim teknik servis donanım bölümü mesaj sayısı ile resim ile olacak iş deil bunu anlatamadım. bölümün moderatörünede bakın adam giremediği için adaylığımı koydum. erken derken neyi kastediyosunuz ? Üyelik Tarihi: Sep 2005

SpYCeZa

O Bir İdeoloji
Schranz' Alıntı:
Arkadaşlar çok erken dien arkadaşlar. üyelik tarihi kayda değer bişey deilmi ? anlamadığım şey bu. genede saygılıyım yorumlara sölemeden duramadım. erken dien arkadaşlar için söledim.saygılar. demek istediğim teknik servis donanım bölümü mesaj sayısı ile resim ile olacak iş deil bunu anlatamadım. bölümün moderatörünede bakın adam giremediği için adaylığımı koydum. erken derken neyi kastediyosunuz ? Üyelik Tarihi: Sep 2005

üyeLik Tarihi iLe Hiç aLakası Yok

oLsa ozaman Herkes ßeLirLi ModLuk A.ModLuk isterLerdi...

üyeLik Tarihi iLe hiçßir aLakası Yok

{ Örnek: MeseLa HackHeLL yeni açıLdığında ßirisi Üye oLmuş O Günden ßu Güne Kadar 431 MsJ'ı Varmış O Çok ProfessionaL oLsa ßiLe Zar Zor A.Mod oLur }

İyi ForumLar ßenden Söz ßukadar :D:clap:

Schranz

New member
Son söz yönetimin arkadaşlar yorumlayanlara teşekkür ederim iyi akşamlar.

Schranz

New member
hocam bilen bilir benim yorumlayacağım şey deil. yönetim verir vermez onlara kalmış. yalan sölicek halim yok :) saolasın yorumun için.

'Pulse

New member
bence o konuda bilgi sahibi,ve zaten seni tanıyıp seviorum abi,

tabiki +1 bide bazı arkadaşlar tren vagonu gibi eksi puan vermişler bunun nedenini bi türlü anlayamadım,:S

Schranz

New member
Yönetimin kararını bekliyorum saygılar.

Mephisto

R€B€L
+ sonsuz arkadaşım
bilgine ve ilgine güveniyorum
zamanla zaten msj teşekkür olayını aşarsın bence bilgili insan hak etmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML