Devrimci Liseliler[Dev-Lis]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

luckleon

New member
Gencecik çocuklarsınız, ne işiniz var siyasetle. Gidin gençliğinizi yaşayın, kullandırtmayın kendinizi yaşa dışı örgütlere. En azından o abilerinize şunu sorun; o illegal örgütler nasıl finanse ediliyor. Bunun cevabını bile bilmek, bazı gerçekleri anlamanıza yeter.

olimpiyat

New member
kardeş ben işçi ve emekli çocuğu değilim:( benim hiç bi hakkım yokmu? katılabiliyozmu genede? e bide ne kadar aidat topluyosunuz? işçi çocuklarından (!) amaçlarınız buysa korumak istediğiniz kesimi nie kullanmak istiyosuz? bu adamların okulu var daha üniversiteye hazırlanaklar belki işçi değil patron işveren olcaklar.... katılanların görevleri neler ?? evde oturup ders çalışmak yerine ekmek parası kazanmak yerine taksimde bildiri dağıtıp meydanlarda gösteri yapıp polisle çatışıp gözaltına alınıp ondan sonna 50 ime gelince anı olarak annnatmak içinmi katılıcaz size yoksa ne? kanunen şahsi ehliyete varmamış 18 yaş altı gençler neden hedef kitle?

mrtzcn

New member
arkadaşa her daim katılıyorum sırf kendi görüşleriniz bi de bunlar dinleyin beeee zaten devrim gelmezse iş zora dönecek

ThugNiggaz

Lollipop G
Kendinizi yasadışı,çakma sosyalist,gizliden amerikan uşağı örgütlere uşak bellemeyin.Görüyoruz devrimci liselileride,emep gençliğini falanda.Başkanları nedense hep Pkk sempatizanı??????

toros001

Banned
Gençler nereyi deviriyorsunuz durun hele ekonomi sağlam hükümet terörü ihmal etti ama sağlam ekonomi kurdu adamlar. Siz öyle saçma sapan şeyler yapmayın oturun ders çalışın yoksa değil rejin devirme viski şişesi yine deviremessniz.

qweqqq

New member
Amma TartiŞildi Ha Bu Kadar TartiŞilmamali GenÇtİr Elbet Bİ Sİyasi Akima Katilacak Eh Uyardiniz Bİttİ Hakarete Gerek Yok

kostak

New member
Ayrıca asil kan yoktur.Alınteri vardır......

Güzel kardeşim "asil kan" demekle bir ırkçılık yapılmamıştır, bunu ırkçılık olarak anlayanlara bir sözüm yok. "Asil kan" demekle zorlu mücadeleleri kazanmış bir halktan bahsedilmiştir.(Kurtuluş Savaşı sırasında)..

Üretken ve haksızın karşısında olan siyaset her zaman yapılmalı, ve fikirler paylaşılarak ortak bir noktada buluşulmalı....

bunun her zaman olmaması moralimizi bozmamalı...

sancak19

New member
Yazdıkların demokrasiden bahsediyo,avatar resmin kominizm'den bahsediyo,Ne iş tosunum ?? Sen iyimisin???

qweqqq

New member
Ahlaksız terbiyeli ol biraz.Burası forum küfür yeri değil.
Ha bu arada okul 1.siyim bilmek istersiniz belki.
Ayrıca bazılarımız dershaneye,özel okullara giderken bazılarımız zor okula gidiyor ve aynı sınava tabi tutuluyor.Bu mudur fırsat eşitliği?

Özelden msn adresini yolla.
ŞAKA YAPTIK BASIMA BELAMI ALCM :)

BUNLAR BOŞ İŞLER URAŞMA...

guvencan

New member
Önüne gelen devrimci Anasını sataim oyüzden bu ülke batıyo zaten...

ne diyim size zaten sizin için kominist en kötü insandır çünkü amaçlarınızı zedeler
sizin devrimci sadece vatanı için herşeyini veren biri değilde herşeyi yıkmaya çalışan biridir o herşeyide mutlaka siz atatürk yaptını bozup siz yapmışınızdır
ben bu yaşımda bu devletin gidişatını görüp ekonomi marx okuyosam ve sen o yaşında hala adam olamadıysan sorun benim deyil he unutmadan nazım hikmette ahmet kayada vatan hayinidir sizin için demi ama benim için gerçek direnişçi

sana cevap yazmaktan konuya yorum atamadım bence gayet doğru bi iki yerde bi şey var ama lisdekiler örgütlenmek yerine daha çok aydınlatılıp kitap okutulmalı bi şeyler öğretilmeli

RingAteşi

KicKBoks
Yaa bırakın siz bu hikayeleri siz gidin mitinglerde HALAY çekin:D
O kdr kendinizi kasıyosunuz.Sizi takan varmı:)
Kendi kendinizi avutun:)
Devrimci ölümle nişanlıymış,gülerim ben buna,karşınıza şöyle esaslı bi ülkücü gelip size höyt diyince neden görüşünüzü savunmak yerine kaçıorsunuz...
Hava civadan ibaretsiniz.
Böle hayaller yerine git dersini çalış büyük adam ol ondan snra bişeyleri ileri sürki seni takan birileri olsun.Mitinglerde polislerle çatışmakla olmuyor Genç.

alegra90

New member
Yaa bırakın siz bu hikayeleri siz gidin mitinglerde HALAY çekin:D
O kdr kendinizi kasıyosunuz.Sizi takan varmı:)
Kendi kendinizi avutun:)
Devrimci ölümle nişanlıymış,gülerim ben buna,karşınıza şöyle esaslı bi ülkücü gelip size höyt diyince neden görüşünüzü savunmak yerine kaçıorsunuz...
Hava civadan ibaretsiniz.
Böle hayaller yerine git dersini çalış büyük adam ol ondan snra bişeyleri ileri sürki seni takan birileri olsun.Mitinglerde polislerle çatışmakla olmuyor Genç.
bizm kartal lisesinde senin gibi delikanlı ülkücülerin gennellikle ağzını yamultuyorlar :D:D
izlemeside hoş :biggrin:biggrin

De_Barkot

New member
Parti, taraf,takım tutmayan, siyasi görüşleri olmayan birisi olarak konuşuyorum. Saydığın bu maddeler gerçek olsa Türkiye diye bi yer olmaz.Ülkeler aynen oyundaki haritalar gibidir. Bi yerde açık varsa ve kapatmaya uğraşırsan o açık kendini başka yerde gösterir. Asla kapanmaz. Onun için ne Türkiye'de nede başka bi ülkede oluşturulmuş düzen bozulup tekrar yapılandırılamaz.

gezici25

New member
Valla dev-lis233 yazdiklarinizin devede kulak kadarina katiliyorum.Ama bunlar böyle bir sacmaliga burnumun dibinde katlanmami gerektirmez.Yakinimda biri sizin propagandanizi yaparsa kendisinin elimden cekecegi var bu kesin.Anadilde egitim türkiyede olmaz karmasa cikar, belcikada 2 ayri resmi dil vardir ve bu belcikada büyük problemlere yol aciyor.Bizde anadilde egitim olursa kac resmi dil olur tahmin etmek bile istemiyorum.Ve böyle birseyi destekleyen kim olursa olsun isterse kendi canimdan kanimdan bile olsun canini yakmaktan veya gerekiyorsa almaktan cekinmem.Cetelerden bahsediyorsunuz cetelerle mücadele icin sizi destekleyen cikmaz bunu bosuna yazmissiniz.isteyen tek basina bunlarla mücadele edebilir ben almanya gibi yerde nazilerin cogunlugunu olusturdugu bir sinifta tek (sizin tabirinizle şovenist ) türktüm ve buna ragmen o nazi bozuntulari benden ders ortasinda ögretmenin gözü önünde defalarca dayak yemislerdir.Ders kitaplarmizda bir şovenist icerikte yoktur size öyle geliyor.Siz bence biraz demagoji yapmissiniz ama demagog olmak zordur genellikle üstün bir hitabet ve propaganda yeteneği gerektirir , bunun sizde olmadigi asikardir.Hem sizin gibi bayraktan bile vazgecmeyi göze alan bir insani cok az kisi ciddiye alir yani maca simdiden 1:0 yenik basladiniz gecmis olsun

carissman

New member
babacan bırakın bu devrimci ayaklarını.. Gidin sütünüzü için üzerinizi sıkı örtünün yatarken sonra üşütüyorsunuz

bba

New member
Genç arkadaşım (dev-lis233) çok zekisin bu lafları ben lisede söyleyecek kadar değildim.Sen tekmisin bu sorulara bu kadar güzel cevap verebiliyorsun.Hani okulda hep denirya kitabi bilgiler esas piyasada kıvan bulman gerekir derlerya.... yav sen herdem yaşamıssın sanki bu kadar güzel kendinin savunan biri olarak.içinde güzel rap kavramı olan asi, bir o kadar da bilgili alimlerden biri der çocuğuna iyi davran ilerde lider olabilir.Senin ailen seni çok iyi yetiştiriyor belli...Çok pişkincevaplar veriyorsun...Konuşmaya ve yazmaya devam et her yazana çok iyi laf yetiştirdin...Daha mat olmadın...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML