Devrimci Liseliler[Dev-Lis]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ganstream

New member
Hep Destek Tam Destek Dev-lİs'e GeleceĞİmİzİ İstİyoruz OluŞumunun Bİr Üyesİ Olarak Tebrİk Edİyorum Sİzlerİ Bu Ülkede Sİyasİ Faalİyetler Hep ÖcÜ Olarak GÖsterİldİ İnsanlara Denİz'lerİn Mahİr'lerİn UlaŞ'larin Yolunda İlerlİyoruz

TheMither!

New member
Gidin öSS ye çaLışın ßirakin ßu devrim AyakLaRINI KafaNızı degişin degişin küfLendiniz O devrim Altında.. pkkda devrim diyor onlarla ßir ßaglantiniz varmi..

ßugun Sizin gißi Lisede dev diyen sol diyen yarin dagda mehmetciklerimizle çatişiyor.. kendinize geLin kendinize..

dev-soLmuş gördük hepsini gördük

devrimciymiş..devrimciliğin tanımını deiştirdiniz..ulu önder m.kemal atatürk öldükten sonra hepiniz yoldan çıktınız..devrimciliğin tanımı deişti..devrimcilik artık teröristlik demektir..

limonata31

New member
"tek Yol Devrİm" ModeratÖrlerİmİzden ÖzÜr Dİlİyorum Ama Bu Ülke Ya "kÖpeklerİn" Yada "dİncİlerİn" Elİnde Buna İzİn Verİlmemelİ!!!!!

Atam81

New member
önüne gelen devrimci olsa inan bu ülke kurtulur "heavensis "her insanda devrimci olamazz unutma

luckleon

New member
Liseli çocukların siyaseten kullanılması hangi şartla ve koşulla olursa olsun ahlaksızlıktır.

HeLLSPoRT

нα¢кнєℓℓ ѕρσя ѕσяυмℓυѕυ
baq kardeşim LiseLi bir öğrencinin devrim yapmaktan önce
öss sini kazanması gerekiyor...
Önce öss sini kazanır bi yere geLir...
ondan sonra yaşı tuttuğunda miLLetvekiLi oLur o zmn yapar ne yapacaksa...
bunun içinde en az bi 10 senen war gibi gözüküyor...

estarabimm

New member
len devrimci liseli kardeşlerim saçlarınızı nasıl öyle dik dik yapıyosunuz süslenmekten aşna fişne den zaman bulabiliyomusunuz bunları yapmaya

juji01

New member
devrimci liseli hatdini baya zorluyorsun bu vatan topraklarını bölmeye calışanlar gecmişten canlarıyla ödediler ama şimdi bölmeye çalışanlar ödemeye canlarıda yetmeyecek nedemek istediğimi anlamış olmalısın birde bu devrim teorisini senin deyiminle türkiyede yapamazsın istiyorsan bu dediklerini afkanistanda yap sevabıda büyük olur yeride müsayit

dev-lis233

New member
:D :D :D Ölülerimizden bile korkuyorsunuz.

Liseliler artık bilinçsiz değil.Biz hem devrimciyiz hem de derslerimizle ilgileniriz.Sizin sandığınız gibi toz pembe görmüyoruz dünyayı siyahlarıyla görüyoruz ki canımızı bile bu yola koymuşuz.Sizin gibiler burda istedikleri kadar konuşsun hakaret etsin umrumuzda bile değil.

YÜRÜ BİLDİĞİN YOLDA ÖLÜMDEN ÖTE NE VAR

foolish

New member
Üniversitede sahip çıkamadıklarınıza , lisede hiç sahip çıkamayacaksınız aranıza pkklılar kolayca sızacak ve kör odaklardan olacaksınız . Bu ülkeyi bölmeye çalışanlar sızacak aranıza . Senin devrimci sandığın üniversitelerden birinde ODTU de hergün gözlemlemekteyim bunu. Devrim mevrim hikaye devriminiz sadece stadda yazılı kaldı , ruhunuz gitmiş , korkunuz milliyetçilikten sizin aslında .

gitaristimam

New member
ya bırakın bu ayakları ya benim şuana kadar tanıdığım en azından 20 tane devrimci var hepsi de kürt hepsi de devrimci ayağına yatıp ülkeyi bölmek,karıştırmak isteyen insanlar.okulumda da vardı devlis üyesi biçok kişi onlar da aynıydı.biraz aklınızı başınıza alın böyle devrim mevrim ayaklarıyla karıştıramazsınız ülkeyi gücünüz yetmez !!!

devrim ayağına yat lisede sonra 3-5 yıl sonra çık dağa terörist ol.yıkamayın milletin beyinlerini devrim hikayeleriyle ne eksiğiniz var lan ülkeyi kurtarmak size mi düştü he düşse de eminim yurdum askerine hiç acımadan kurşun sıkar arkasından vurursunuz.siz Atatürk gibi devrimin alasını yapmış bir adamın resimleri yerine kübalı bi çapulcunun resmini taşıyosunuz.millet salak değil artık herşeyin farkında siz ancak genç beyinleri yıkayabilirsiniz zaten ama merak etmeyin ona da izin vermicez !!! eğer ülkeni biraz seviyo olsaydın çocukları parti binası köşelerinde değil biraz yardım edip oturtup ders çalıştırıp vatana millete hayırlı insan çıkartırsınız zaten

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
Lanet olsun şu içimizdeki devrimci ruhuna!!!
Devire devire liseye indik.Sırada ne var?

Hak ve özgürlük hareketlerinin,anadilde şovenist eğitimin,şamanizmin,budizmin vesaire izm le biten ideolojilerin ekmek kavgasına pek bi faydası olmuyor.Okul birincisi olacak kadar zeki bir insanın bunu kavraması çok uzun sürmez herhal.
Öss de başarılar....

burcu_721

New member
dev-lis haklısın sana katılıyorum ama o kadar cok lise varki bu olay tek tek her liseye nasıl yayılacak

deniz_trk

New member
:D :D :D Ölülerimizden bile korkuyorsunuz.

Liseliler artık bilinçsiz değil.Biz hem devrimciyiz hem de derslerimizle ilgileniriz.Sizin sandığınız gibi toz pembe görmüyoruz dünyayı siyahlarıyla görüyoruz ki canımızı bile bu yola koymuşuz.Sizin gibiler burda istedikleri kadar konuşsun hakaret etsin umrumuzda bile değil.

YÜRÜ BİLDİĞİN YOLDA ÖLÜMDEN ÖTE NE VAR
arkadaşım seni küçük düsürmek yada aşağılamak niyetinde değilm belliki heyecanlısın kanın kaynıyor!. bende senin kadar olmasada asiydim lisede.. tüm yonetim kadrosuna öğretmenlere hatta arkadaslarıma..! daha iyi bi hayat istiodum insanlar için..sol içerikli kitaplar okuyodum.. ve şu anda düsüncem ne biliomusun hepsi komünizmden kalma propaganda araçları... ettiğin her laf buram buram propaganda kokuyo!!! bu sloganik laflarla sadece kahve masasında ülke kurtarabilirsiniz.. ben şu anda ekonomi okuyorum istemeyerek girdm aslında ama iyi ki girmişim diyorum şimdi çünkü ufkumu actı. en önemlisi şunu oğrendim!! EMPERYALİZM DE KOMÜNİZMDE SÖMÜRÜ DÜZENİDİR!! bence o suçladığın ideolojileri de aç bi oku bak ne diyorlar..bundan bişe kaybetmezsin aksine bu sana bişelerde kazandırır hatta en onemlisi atatürkü anlamaya calıs! o işçi sınıfını köylu sınıfını eziyor dediğin adam onlar için neler yapmış bi oku! bakalım. ben bunları okudum ve benim gorusum artık SOSYAL DEMOKRASİDİR! içinde bir parça ataturk milliyetçiliği!(bunu da oku bence) bir parça laiklik! bir parça halkçılık! olan bi düzen! dunyada hiç bir marjinal duzen ayakta kalamadı!! ama demokrasi duzeni binlerce yıldır ayakta!! son olarak şunuda soyliiim..okulda örgütlenin tabi hakkınızdır! ezdirmeyin kendinizi! ama şunu soyleyebilirm eğer memleket kurtarma çabasına girdiyseniz.. ozamn ayaklarınız yere basmalı... açıkça soyluyorum ben bir grup lise oğrencisinin peşinden ulke kurtarma mucadelesine girmezdm..hayata atılmalısın once....öğeneceğin şeyler var daha önünde...

herroli

Türkoğlu Türk
Teşekkür ederim yoldaş.Zaten inanmasam bu kadar laf anlatmam bile.Lenin ne der gerici saflarda mücadele.Biz de şuan o mücadeleyi veriyoruz:) Varolsun yoldaşlar!

Ölüm nereden ve nasıl gelirse gelsin... Savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa ve silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle, savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa ölüm hoş geldi, safa geldi.. ne güzel demiş Che yoldaşımız :)
Laf oyunlarından ve ikide bir herkese ahkam kesen tavırlarından vazgeç! Ondan bundan duyduklarınla değil nesnel bilgilerinle hareket et.Sözlerine de dikkat et.Haddini bil.
Burdaki gerici diye hitap ettiğin insanların bazıları senin baban yaşında.Sen giderken o insanlar geliyordu.Saygını yitirme ve kimseyi küçük düşürmeye çalışma.
Safsatalığını ve kulaktan dolma bilgilerini kendine ve yoldaşlarına sakla.
Ahkam kesme tavırlarını sürdürdüğün takdirde başkalarındanda aynı tavırları alırsın.
Bu kargaşa ortamını da hiç birimiz istemez heralde.

che57

New member
devlis dev yol amacından saptırdınız sahte devrimciler hepsi pkk yanlısı hepsi faşist sakın bunlara devrimci diye üye olmayın deniz gezmiş gibi Mustafa Kemalin izinden gideceklerine aponun izinden giden bir avuç genclik parti - cepheyi sorsaan bilmiyorlar.

dev-lis233

New member
isminden utan

Laf oyunlarından ve ikide bir herkese ahkam kesen tavırlarından vazgeç! Ondan bundan duyduklarınla değil nesnel bilgilerinle hareket et.Sözlerine de dikkat et.Haddini bil.
Burdaki gerici diye hitap ettiğin insanların bazıları senin baban yaşında.Sen giderken o insanlar geliyordu.Saygını yitirme ve kimseyi küçük düşürmeye çalışma.
Safsatalığını ve kulaktan dolma bilgilerini kendine ve yoldaşlarına sakla.
Ahkam kesme tavırlarını sürdürdüğün takdirde başkalarındanda aynı tavırları alırsın.
Bu kargaşa ortamını da hiç birimiz istemez heralde.
Kimseye ahkam kesmem politik çerçeve içinde herkesle de tartışırım.İster 50 yaşında olsun ister 100 yaşında olsun.Eğer beni politik olarak eleştirir küçük görür aşağılarlarsa aynı tepkiyi gösteririm.Kimse yaş olarak benden büyük diye siyasi olarak büyük değildir.Onların benim yolumdan geçmiş olabilmeleri için devrimci düşünceyle tanışmış olmaları lazım.Devrimci olmayan biri benim yolumdan geçemez.Ayrıca ben burda siyasi bir örgütü tanıtıyorum yorum yapan aşağılayan sizlersiniz.Ben kimsenin tanıtım amaçlı partisinin altına aşağılayıcı yorumlar yazmam.Ne kadar eleştirsem de benim kişiliğime de siyasi çizgimede sığmaz.Siyaset yapacaksanız eğer bu aşağılayarak atarak tutarak değil somur nesnel bilgilerle yapılır.Senin o kulaktan dolma bilgiler dediğin bilim.Araştır istersen biraz.Kimse devrimci olmak zorunda değil herkes olmaz zaten.Ama devrimci değilsiniz diye illa yorum yapmak zorunda değilsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML