Denizlerin idamına dair..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slymn3444

New member
ülkücü arkadaşlar bak memeleketi aslanlar gibi satıyoruz diyorlar ruslara amerikalılara israillilere sınırsız toprak satışı onaylandı satıyorlar haberiniz varmı

iSpiK

Kadim Dost
ogamemanya' Alıntı:
ülkücü arkadaslar bu watanı sadece siz sewmiyorsunuz. dewrimciler bu ülkeye sizden daha cok asık unutmayın
ayrıca ibrahim kaypakkaya hakkında yetersiz bilgi werilmiş. işkencelerde kolları bacakları parcalanarak öldürülmüştür

tamam yaralarının icine tuz basılıp kapatılmıs babasına parca parca verilmiş cesedi....

bu ayRI insanLIk dışı

ama onun kurduğu örgütte pkk nın bile zar zor kabul edildigi uluslar arası terör örgütü listesinde adı varmıdır... eylemler yapmısmıdır bu ülkenin vatandaşına askerıne kurumuna ? daha sı o zaman

S€L@mSız

Banned
slymn3444' Alıntı:
ülkücü arkadaşlar bak memeleketi aslanlar gibi satıyoruz diyorlar ruslara amerikalılara israillilere sınırsız toprak satışı onaylandı satıyorlar haberiniz varmı
arkadaşım konu ne sen haLa üLkücüLer deyip duruyorsun demin Msn de bir dostum senin için sanırım iyi bi dayak yemiş üLkücüLerden durmadan üLkücü yazıp duruyor dedi varmı böyLe bir durum?

Yada seni kim gönderdi de de biLeLim dedikLerine ona göre cevap vereLim

türk ocağı

serdengeçti
ogamemanya' Alıntı:
arkadaslar bu konuda zerre bilgisi olmayanlar yorun yapıo. milleti provake ediyo. bunlara kanmayalım. 6. filonun neler yaptığını bilsen oturur ağlarsın denizlere sövmezsin. yazık sana acıyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=KvWvF9zbs9A&mode=related&search=
Madem bu sosyalist arkadaşlar bu kadar vatansever antiemperyalist 6.filoya koydukları tavrı neden doğu türkistanda yurttaşlarımıza zulmeden kızıl çin mao hükümetinede koymadı. antiemperyalistsen; ne rusya ne abd ne çin
herşey büyük türkiye için derdiniz.
Millet kavramını reddeden, ay-yıldızı tanımayan, vatanını rusya belleyen istiklal marşına gülüp geçen düşüncüye oturup ağla eğer ağlayamıyorsan kendine acı.
Abdullah Çatlı'nın uyuşturucu kaçakcısı olduğunu siz söylüyorsunuz. Ali cengiz oyunlarıyla kaçakcı gibi gösterilmesi fransanın işidir ve tamamen yalandır.
Abdullah Çatlı yakalanarak asalaya karşı kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmıştır. Fransanın davalarınıda, suçlamalarınıda ciddiye almıyoruz.
Alaattin çakıcının ülkücü hareketle bir bağlantısı yoktur.. Yaptıkları camiayı bağlamaz.

slymn3444

New member
beni kimse göndermedı degerli arkadaşım vatanı encok siz seviyorsunuz ya ben ülkücülerden dayak yemedim korkma sizler degerli insanlarsınız böyle şeyler yaparmısınız vatanı seven kardeş böyle sevmeye devam edin anca adam döversiniz bukadar

türk ocağı

serdengeçti
LLEHKCAH' Alıntı:
Yazık... Ama sana çok yazık... O asılanlara zerre kadar bile yazık değil... Çünkü onlar üzerine düşeni sonuna kadar yaptılar... Fakat sen, sen hiç bir şey yapmadın... Hangi devlet he söylesene?... Hangi devlet... Amerikanın uşağı olmuş devletmi?.. Ama ben senin gibileri çok iyi tanırım sizde reislerinizin kölesisiniz o yüzden size zor gelmez bu uşaklık... Ama bana çok zor geliyor...

Sen onların neden idam edildiğini biliyormusun bilmediğine eminim o yüsden ben söyleyeyim... Onlar amerikan gemileri bu ülkenin limanına yanaşmasın dedikleri için onlar millet değilde halk dedikleri için onlar amerikan uşağı olmayı kabul etmedikleri için asıldılar... Ya sen bir gün asılırsan ne için asılacağını biliyormusun... Biliyorum onuda bilmiyorsun o yüsden onuda ben söyleyeyim... Sen bir gün asılırsan burda sosyalist bir genci asarak hata yapıyoruz o yüzden bi tanede köle asalım laf olmasın işte sen busun arkadaşım...
sana da çok yazık arkadaş atatürkçülük deyince mangalda kül bırakmazsınız
''Türk milletinin en büyük düşmanı kominizmdir görüldüğü yerde başı ezilmelidir.'
atatürkün bu sözünü hiç duymadın galiba ve yahut işine gelmiyor.

iSpiK

Kadim Dost
ülkücülük komunistlige dönmesin konu cercewesinde devam edelim..

slymn3444

New member
selamsız : sen kiymetli arkadaşsın nekadar adam dövdünü hatırlıyonmu o sana msn atan arkadaş simdiyekadar cok adam dövmüşmü sizler bunu cok iyi yaparsınız size kolay gelsin

S€L@mSız

Banned
herkesin anLadığı bir diL vardır ben kafa kırmaktan çok kaLp kırmak boyutuna bakarım insanın bu dediğin şeyi yapmışsamda vicdani boyutunu çok çekmişimdir ama ne yazık ki bazı örnekLer var insanın içindeki hayvanı uyandırmayı beceriyorLar ısrarcı oLarak..tıısss

ogamemanya

New member
konu nerelere gelmis yapmayın beyler. kişiler aralarındaki tartısmaya dönüştürmeyib. konu ülkücülük yada komünizm veya alaaddin cakıcı çatlı değil. gencecik 3 fidanın düşüncelerinden dolayı asılması. lütfen carpıtmayalım. sataşmayalım. ülkücü arkadaslar da komunist arkadaslar da (ki ben ikisi de diilim) herkes bu kardeştir. bu watan için hepimiz ölürüz.
Ayrıca deniz we arkadasları FKO örgütüne üye olup filistin için sawasmıslardır.
dünyanın her yerinde abd emperyalizmine we fasizme hayır demişlerdir.
we hiçbir polisi yada askeri öldürmemişlerdir iyi arastıralım.

ayrıca işkence görmüşlerdir ne yazıkki. işkence insanlık dışı bir uygulamadır. kime yapılırsa yapılsın. alparslan türkeşe de yapılsa ( ki tırnakları sökülmüştür) üzülürüm denizlere de. düşündüğüi için kimse asılamaz

karizma_5

karizmatik
arkadaşlar lütfen birbirinizi kırmayın,
tartışma ortamından uzak duralım,
ortamın gerilmesi kimseye fayda getirmez,
ülkemiz bu gerginlikleri çok yaşadı,
çok kan döküldü,
çok ocaklar söndü,
kime faydası oldu kimseye,
ülkemiz geri gitti,
lütfen bunları unutmayalım,
saygılarımla

princeofdarkness

New member
cari acık patlamıs.. şiiler sünnileri biçiyo.. arife gününde dunya kahroldu.. siz hala sag -sol milliyetci kavgası yapıyosunuz.. 2 gun sonra savasa gidiyoruz.. memleket elden gıdıyoo.. teyyyy yavrummm be... siz hala vıdı vıdı bos bos seyler uzerınde konuyosunuz.. sız bu memleketın evlatları degılmısınız... ulan olumune gıdıyo memleket be... 2005 ten berı berı burdayım hala aynı muhabbetler... bırı gıdıyo bırı baslıyo.. hep dondugunuz nokta aynı...

iSpiK

Kadim Dost
atın bakalım slogan neye nereye kadar...

ama bu baslık acık kalsın dökülsün millet yoruLdum hergun bı böle baslıkla ugrasmaya

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
yahu benim anlamadığım bir şey var madem deniz gezmiş ve arkadaşlarını sevmiyorsunuz fikirlerini, düşüncelerini sevmiyorsunuz ve ölmüş insanalara şerefsiz diyebilecek kadar öfkelisiniz. neden be kardeşim, allah rızası için neden konuya tıklayıpta okuyorsunuz??????????
yine probaganda, yine kulaktan dolma bilgilerle yapılmış yorumlar, okuyun be kardeşim açın iki satır yazı okuyun. karşı durduğunuz görüşe cehaletele değil, bilinçli olarak cevap verin. saldırmadan, hakaret etmeden,

deniz gezmiş, ve arkadaşları toplantılarına başlerken, atatürkün gençliğe hitabesiyle başlayıp, istiklal marşıyla bitirirlerdi.

bu nasıl bölücülük, bu nasıl vatan hağinliği??????????????????????????

iSpiK

Kadim Dost
askere kursun atmak ne demek ?

ben haindir demiyorum sadece bunu soruyoRUm sana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML