Cep Tel Sorunları ve Çözümleri

Sizce Hangisini Alim ?

• Sony Ericson W800i

Kullanılan: 60 40.8%
  • Nokia 6230i

Kullanılan: 87 59.2%

• Kullanılan toplam oy
    147

Rong

New member
SAMSUNG S5233 star Hakkında??

SAMSUNG S5233 star kullanan var mı ? fiyatına göre özellikleri iyi... Acaba ne tür sorunlarla karşılaşırız. Bilen var mı??

xnax1907

New member
selam ben de yeni aldım ve bazı eksikleri var cihazın bunları nasıl çözebiliriz. Sar Elektronikten İsmail isimli arkadaşla da konuştum o biraz gerçekçi konuştu konuyla ilgili ama belki hariçten başka yöntemler vardır diye düşünüyorum.

dışardan rehber kayıtlarını aktarma konusunda sıkıntı yaşıyoruz. samsung d900i model telefondan format uymadığı için atamıyoruz. bana e711 rehber formatını excelde tutturupbaşka bir dosya formatında veya yine aynı dosya formatında atabiliriz gibi geliğyor ama nasıl?

a5b1

New member
Taklit phone

Arkadaşlar dilerim bölüm kurallarına aykırı değildir ancak birşey danışmak istiyorum sizlere.internette ve bazı sitelerde sıfır iphonelar satılıyor.kasası ve özellikleri aynı sadece 16 gb yerine 4 gb ve wi-lan desteği yok.bunun dışında çift sim kart ve radyo desteği sağlıyor.Fiyatı ise 250 tl. acaba alsam mı diye düşünüyorum.bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?

berkelson

New member
Bence her ne olursa olsun taklitlerden uzak dur.Şu n99i diye çıkan bir telefon vardı televizyonu falan olan cins birşeydi.50 cm den düştü ve pert oldu.Benim takoz 6630'um 1 kez üçüncü kattan olmak üzere defalarca yere düşmesine rağmen camı bile kırılmadı.Eğer garantisi falan yoksa elektroniğe yaklaşmamanı öneririm...

a5b1

New member
bende işte internetten eskişehirde satan bir yer buldum.ben balıkesirde yaşıyorum burada yok.benim korkum taklit filan olduğu için arıza çıkar mı ki ?

Syst3m*

New member
tek zararlı yönü o arıza çıkmazda diyelimki çıktı servisi olmadığı ve yedek parçası bulunmadığı için masraflı bir tamir oluyor

pirate_fatih

New member
Samsung M620 güvenlik kodu kırma yardım edin

Samsung SGH-M620 cep telefonu güvenlik kodunu hatırlamıyorum .Bazı sitelerde tel açıkken *2767*2878# bunu yaparsan olur yazıyor ancak tel açıldığı gibi güvenlik kodunu istediği için bunu yapamıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim .

Blade

BaBaCaN
sorun olmaz çalıntı ve kaçak olmadığı sürece

bu tür telefonların garantisi yoktur ama bozulmazda değil bozulduğu zaman ise herhangi bir telefoncu halleder sorunu rahat olun :D

yakamoz_24

New member
sakin alma ben almanyada yasiyorum burda aldim 70 euroya eline sürme gecen gün 50 euroya sattim mesela türkce menüye giriyosun ama yine yarisi ingilizce bataryasi az gidiyo bi arkadastan duydum yalan dogru onun yalanisiyim bi kere telefonu sarzda unutmus nerdeyse evi yakiyomus cok isininca patlamis batarya ilk günlerde cok hizliydi bi süre sonra takilma yapiyo sen baska bisyere basiyon alakasi olmayan yerleri aciyo mesaj yazmasi berbat yani almanyada cok arkadasim aldi hic bitanesi memnun degil para senin paran sen sordun bizde yardimci olmaya calistik yinede sen bilirsin

yakamoz_24

New member
sakin alma ben almanyada yasiyorum burda aldim 70 euroya eline sürme gecen gün 50 euroya sattim mesela türkce menüye giriyosun ama yine yarisi ingilizce bataryasi az gidiyo bi arkadastan duydum yalan dogru onun yalanisiyim bi kere telefonu sarzda unutmus nerdeyse evi yakiyomus cok isininca patlamis batarya ilk günlerde cok hizliydi bi süre sonra takilma yapiyo sen baska bisyere basiyon alakasi olmayan yerleri aciyo mesaj yazmasi berbat yani almanyada cok arkadasim aldi hic bitanesi memnun degil para senin paran sen sordun bizde yardimci olmaya calistik yinede sen bilirsin

KURSAT1956

New member
valla ben alacaktım ama yeni lg cokkie aldım. tıpatıp aynısı fiyatta aynıydı ama lg nin hafızası 8 gb bide yanında blutut kulaklık verdiler hemen ondan aldım... 1 hafta oldu bence hiç kaçırma derim bu tür teller gerçekten kullanmak çok fiyaka bence hiç durma al derim

__crazy

New member
Hangi telefon?

Arkadaşlar ben yeni telefon almayı düşünüyorum da hangi telefonu önerirsiniz?
Düşündüğüm telefonlar şöyle:
Samsung Star
iPhone
Nokia 5800 Xpress Music

Ben ilk önce iPhone düşündüm ama pili sınırlı kullanımlı ve pili de değişmiyomuş :(

Başka önerebileceğiniz telefonlar var mı?

VHF 16

New member
blackberry storm 9530 al...iphone dan farksız ve 10 kat daha iyi...
iphone kadar dandik cep telefonu yok git anycool ,piranha falan al daha iyi

muhsint

New member
6300 ceptelefonun hafıza kartını başka bir telefona taktım şifre sordu kendi telefonuma taktım tekrar şifre sordu ve ben bu şifreyi bilmiyorum içindede önemli resimler ve videolar var bu dosyalara nasıl ulaşırım şifreyi iptal edebilmenin bir yolu varmı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

=SP4WN=

- нєℓℓ кє&#110
Şifre kırılıyor ama kırılırken içindeki bütün datalar siliniyor...Bundan başka çaresi yok bildiğim kadarıyla...