Bizi Sömüren TTNet'i Bu Ülkede istemeyen herkes Buraya İmzasını atsın !!!

degazor35

TÜRK oğlu TÜRK
ttnet e kızmaya gerek yok
ticaret yapıyorlar
asıl benim kafam
telekomu araplara satana girsin
hatta arabınki onlara daha uygun düşer :)

joker121

New member
gecen gun tt neti aradım neden gereken hızı alamıyoruz. 1 mb almam gerekiyo ama yarıda kalıyorum dedim. adam bana ne dese beyenirsiniz.
- beyfendi o 1 mbit/sn hizin içinde upload hızıda dahil
nasıl olur dedim 1 MBit/sn download 256 kbit/sn upload diyosunuz her yerde şimdi niye bole kıvırıyosunuz. dedim cevabı;
-herkez bizden memnun
beyfendi dedim cıkın dısarı herkese sorun kim memnun sizden ceavp gelmedi tabii tmm dedim kapat hız falan istemiyorum.

delisah

New member
Bende bu duruşa katılıyorum. Ve ttneti kapatıyorum. Şu anki araştırmalarım kabloneti daha uygun gibi gösteriyor.

HeLtEdrEnG

Banned
ttnet e kızmaya gerek yok
ticaret yapıyorlar
asıl benim kafam
telekomu araplara satana girsin
hatta arabınki onlara daha uygun düşer :)
zueheheheheh ahahahahahaha :d yarıldım yıkıldım çatladım ...
zuejhehehehehe :D
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::lol::lol::lol::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

faxcon

New member
bendende destek arkadaslar ama telekoma rakip lazım aynı büyüklükte bi rakip olursa adm olur ozaman ama ole bi şirket nerden cıkar acabaa

FaLCoN_TiGeR

∂єѕιgη ву ƒαℓ¢ση
Haklısın kardesim imzamı atıyorum, geçen ay 34 Tl gelen faturam bu ay 54 Tl geldi. Kota yok bisey yok ne alakaysa anlamadım valla.

orhan6166

New member
46.31 kuruş 1mb internet o kadar ugraştım ma ne yaptıysam aylık 100gb indirme yapamıyorum kazıklanıyoz

emekcii

New member
türk telekom la ttnet kalsın da yönetim degişsin ab standartlarına göre bir ücret olsun... hele bu sabit telefondan bir kurtulalımda boş yere para gidyor yılda 200 tlye yakın para gümbürtüye gidiyor ... sabit telefonla konuşşam içim yanmıcak öyle duruyor ama parasını veriyoruz

XenTRonium

New member
ulan türk telekom dünya kadar paran var, milletin darboğaz kazandığı 3 kuruşu da mı elinden alıyosun.Yuhh artık.

nomad03

New member
yanii başıma bi şey gelmeyecekse Türktelekomu ben de sevmiyorumm :biggrin:
hatta internet hizmetini ingiltereden alabiliriz yani haahahaaaaa.
ttnet e benimde kafam grsn