bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

Cree

Murat
Buraya bakan herkes dertli ama dostum gerçekten o seni seviyorsa sende onu seviyorsan tınlama hiç kimseyi derim ben ...

benimde bir derdim var ama kimseye açamıyorum kimseyle konuşamıyorum offf offf ...

Focus StyLe

FıRtına'
Sorun her ne oLursa oLsun mutLak payLa$maLısın Cree ,
anLatamıyorum kımse anLamaz vs vs bo$koy anLat en azından rahatLarsın (;

coolscorpy

New member
39 gün oldu. Ayrıldım ama hala unutamadım. Komik olansa unutmam gereken birisi. Hayatımın En Büyük kazığını Attı bana.
Yalan çıktı herşeyi. Ama gönül bu. UNUTAMIYORUM...
:(

RingAteşi

KicKBoks
Unutamamak değil aslında bu.Sadece onunla birlikte olmaya alışmış olduğundan dolayı hayatından çıkınca bi boşluk oluştu.Ama bu seni rahatsız etmemeli.Yerini doldurmaya bak derim ben:goz:

Laq0o.

New member
yaa arkadaşlar merhaba. Bnm cıktıgım kızla yarın bi sene olucak.. sizce 1. senede neler yapıalrbilir süpriz olarak?.. nasıl hediyeler alablirim.. ??

jarni17

New member
yaa arkadaşlar merhaba. Bnm cıktıgım kızla yarın bi sene olucak.. sizce 1. senede neler yapıalrbilir süpriz olarak?.. nasıl hediyeler alablirim.. ??
dostum kız arkadasına alıcagın hedıye bırazda ona baglı mesala benım kız arkadasımın maddı durumu benden ii.o hep bana pahalı hedıyler alır ama ben basıt ama anlamlı seyler alırım bu onun cok hosuna gıder.bence sende basıt ama anlamlı bi sey al.ama ona özel olsun.mesala isminin yazılı oldugu bisey gibi...

lolita-

New member
öyle bir sıkıntım varki etrafımdaki kimseye anlatamıyorum.her zaman acı cekiyor hergün kahroluyorum.ya su erkeklerin kullanma kılavuzu yokmu.onları birtürlü anlayamıyorum.kendimi öyle bir atese attımki artık içinden cıkamıyorum.seviyorum ama galiba salak yerine koyuluyorum.bu erkek milleti ne ister ya.güler yüz,bir dediğinin iki edilmemesi,her zaman anlayışla karsılanmak,her daim sevilmek yetmezmi erkeklere.başka ne isterler.neden hemen herşeyden sıkılır hemen sırt cevirir önce asık eder sonra ceker giderler.biri bana anlatsın ya kafayı yicem

cz5

New member
öyle bir sıkıntım varki etrafımdaki kimseye anlatamıyorum.her zaman acı cekiyor hergün kahroluyorum.ya su erkeklerin kullanma kılavuzu yokmu.onları birtürlü anlayamıyorum.kendimi öyle bir atese attımki artık içinden cıkamıyorum.seviyorum ama galiba salak yerine koyuluyorum.bu erkek milleti ne ister ya.güler yüz,bir dediğinin iki edilmemesi,her zaman anlayışla karsılanmak,her daim sevilmek yetmezmi erkeklere.başka ne isterler.neden hemen herşeyden sıkılır hemen sırt cevirir önce asık eder sonra ceker giderler.biri bana anlatsın ya kafayı yicem
bak ben sana syle özetleyim olayı

öncelikle ben bir erkeğim ve her erkegin istediği şeyi bende isterim ilk önce temiz ve bakımlı olman her erkeği etkilemenin 1. yoludur.daha sonrasında gizemli olman gerek daha doğrusu seni merak etmesi gerek.bide çok sıkmıycaksın erkeği sıkarsan mesala sürekli arayıp çagrı atıp msj gönderirsen seni sürekli hatırlar .seni unutup özlemesi gerek bu ve bunun gibi bir çok şey başka tiyolar istersen burdayız

lolita-

New member
ya gercekten sıkmıyorum.bir dediğini iki etmiyor ve kesinlikle ona dert olmuyorum.hatta onun derdi varken elimden geldiğince yardım etmeye calışıyorum.ya düşün sırf o istiyor diye hiç beğenmediğim halde sacımı kızıla boyadım.ama yine bişeyler eksik.yani yine hayatından memnun değil.anlamıyorum ya.galiba o beni elinin altında ne yaparsam yapayım gitmez diye düşünüyor.beni kaybetme korkusu yok.cünkü beni tavlayana kadar canı cıkmıştı.galiba erkeklerin her dediğini yapmamak biraz kendini ağırdan satmak gerekiyor.

niko34

New member
3 senelık ılskımdn ayrıldım gıttı ve baskasınla nısanlandı 6 aydır kımseyle cıkmadım bırısını bulmustum bır hafta bıle surmedı oda yenı ayrılmıs olmayacak dedı senınle
neden mutlu olamıyorum

♣ BrutaL ♣

New member
Lütfen ama Lütfen girin Hayat memat meselesi

Öncelikle nerden başlıyayım bilmiyorum
13 yaşımdaydım memlekete gittim Dayımın kızını gördüm vuruldum ona, ona bir türlü açılamadım . İstanbula taşındılar ßense tekirdağdayım büyüdükçe dahada utanıyordum onun gözlerine bkmaktan korkuyordum onlara gittigimde O beni istanbulu gezdirirdi . Ama o bize geldiginde ßen utanır evden kaçardım Şimdi 19 yaşındayım 6 senedir onun 1 tane resmiyle uyuyorum o resmiede onlara gittigimde calmıştım .Dün bize geldiler Ve ben gene evden cıktım eve geldigimde yatmıştı Salonda ßen de mutfaga gittim ve sabaha kdr onu izledim mutfaktan salon görünüyor gizlice onu izledim . Sabah oldu ve msnye girdi ben onun Msnsini ögrenmek için beni anımsayı Tıkladım yazarda bende o gittiginde 6 senelik utangaçlıgımı dökerim diye . ama msnsinin ismi bir erkek ismiydi ve bir erkek ismi vardı. kolumu afedersiniz façaya bogdum artık hayatı sevmiyorum ßeni hayata geri baglamak için birşeyler söyleyin . Acaba ßaşka birşeymidir Açılsammı :( yoksa kendimimi öldürsem ?

inayet07

New member
ilerde bu yaptıklarının çocukça olduğunu öğreneceksin. ama pişman olmazsın umarım. o kadar çok kız olacak ki hayatında emin ol bir gidiyor birisi geliyor istesende istemesende.

RingAteşi

KicKBoks
Usta bende 18yaşındayım inan bu yaşlarda bi kız uğruna kendine ve çevrendekilere zarar vermeye değmez.Her ne kadarda kendinin çok sevdiğini sansanda elbet birgün geçiyor.Ama unutmam diosan git açıl.Neyden korkuyosunki.Kızın senin sevginden haberi yok başka erkek olması doğal.Sen fazla geç kalma.

WillTurner

New member
arkadaşlar benim de bi olayım var sizlerden açıkçası tavsiye bekliyorum =) 1-2 ay kadar önce apartmanda bi kızla karşılaştım asansöre bindik bana bakıyordu sanki konuşmak istermiş gibi,ama ben bakamadm bi türlü..ben asansörden inerken iyi akşamlar dedi bende cevap verdim,eve gittim..daha sonra karşılaşma umudum vardı hep,ama bi türlü karşılaşamadım hala da umudum var ama bunu beklemekle olmıycak gibi =) şimdi asıl sorunum olan şey şu sadece 2 kat üstümde oturan bu kızla nasıl tanışabilirim?ne yapabilirim asansörde karşılaşmayı beklemek dışında? =)

Smqzzz

New member
Özel Çabalar Harcamana Gerek yok Eminim Sadece 1 Merhabadan Sonra Ustundekı O tutuklugu Atlatıp Devamını Getırebılırsın:)

HTML