bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

HHwoman

New member
insan sevmiyorum der ama bunu neden kalbine dinletemez!!!şu ara duyguLarım çok karışık su yüzüne çıkması için zamanını bekliyorum ama bu arada ne yapacağımı bilmiyorum!birinden ayrıldım ve bunu ablam istedi diye yaptım kendi duygularımı dinleyince onu istiyor gibiyim ama mantıklı düşününce ablam haklı çıkıyor napacağımı bilmiyorum!! tek bildiğim onu unutmam gerektiği!unutmak istiyorum!!bunun içinde tek yoL zaman ama oda hiç geçmiyo!!:(:(

KaLaMaRss

New member
bendede kimse yok hiç kimse sevmiyor beni
sevende dertli sevmeyende
beni sevecek biri var mıdır acep:durdurun:aşk:durdurun

C€yL!nN

New member
öylesine bir gece işte bu gece
ve ben niye böyleyim bilmiyorum
pek alışkın değilim bu hallere
gözlerim dolu dolu bakıyor
boğazımda bir düğüm yakıyor
ağlamak için bir sebebim bile yok
ve ben sebepsizliğime ağlamak üzreyim
..............
boşverin öylesine bir gece
ve ben öylesine böyleyim işte...

bozo_

New member
Lütfen yardım edin...

2 yıldır bi ilişkimiz vardı takii ayrılana kadar şmdi başka bi çocukla çıkıyor o ama beni seviyor msj atıyor seni seviyorum diye daha yeni başlamışlar bende kimnLe beraber olursam olayım onu unutamıyorum yeniden başlamak için aklınızdan ne geçiyosa söyLeyin hepsini deniycem en son ztn olmassa gazetelere çıkarım:eek:ha

fare_07

**forum haşeresi**
eger gerçekten seni eviyosa gurur falan yapmas..bırakır çocugu gelir yanına zorla tutmuyoya çocuk onu :saskin

stilend

New member
Arkadaşım yazdıklarında normal olmayan bir durum hissediyorum.Ayrılmışsınız ve o biriyle çıkıyor sende diyorsunki"kimle beraber olursam olayım onu unutamıyorum.Ayrılmışsınız o başkasıyla ve sen başkalarıyla.Bu nasıl sevgi yaa.Eğer seviyorsanız başkalarıyla ne işiniz var.Bu durumda bişeyleri yoluna koymak istiyorsanız bence öncelikle sen sonrada o,başkalarını bi aradan çıkarın.Siz size olun.Oturun konuşun ve sorun varsa çözün.Ve durum ne olursa olsun kimse için gazetelere çıkmaya değmez bunu sakın aklından çıkarma.

baykaneren

New member
değerli arkadaşlarım askere gidiyorum,işlemlerim p.tesi günü bitip.çarşamba günü acemi birliğime teslim olacağım.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
bölüm içerisindeki sabit başlıkta bulunan "dertleşmek isteyenler buyursun" bölümümüze yazmalısın.. bu defalık başlığa çekiorum ben konunu..

SoηєR!uм

New member
Ne Yapmam Lazım ?

Arkadaslar oturduğum sitede Natalia adında benim yaşımda bir kız var.Kız rus ama ingilizce konuşuyor.Biz çoğu kez bakıştık sonunda bir adım atmak istedim.O havuzdaydı ben oturuyordum bahçeden bir tane gül aldım.Ve o havuzun diğer tarafına gidince gülü koydum ve oradan biraz uzaklaştım.(Gülün benim elimde olduğunu biliyordu.)Ve güle 1-2 saniye baktıktan sonra eline aldı ve etrafına bakındı.Beni gördü bende gülümsedim o da gülümsedi.Gülü alarak havuzdan çıktı havlusuna sarıldı bana baktı gülü koklayarak eve gitti.Ama işte kız rus ve ingilizce konuşuyor.Ama ben ingilizce konusamıyorum çok fazla.Bu konuyla ilgililenenler lütfen bir akıl verin.Böyle şeylere devam mı etmem lazım yoksa Natalia ile konuşmam mı lazım ?

Ardeth

New member
muhim olan aynı dili konuşmak değil kalbin dili birdir sen bu şekilde devam et elbet ki doğru zaman gelir o zaman belki birlikte mutu olursunuz denemeye deyer birader sakın pes etme

_Venüs_

Mâ$⣠Kızı
türk kızlarının suyu mı cıktı:D:D:D
saka bi yana git ingilizce öğren bi an önce aynı dili konusmak önemli değil die bişi yok biz hepimiz türkçe bildiğimiz< halde anlamıyoruz birbirimiziD:

HTML