bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

imgesel

New member
babacım sen ağır abisin yhaü bisi asıo snn dertler hakkaten derbederin snn dertler sni orahan baba acar ancak

jakhal

New member
bende derdımı yasmak ıstıyorum ama derman bulun...kız arkadasımdan ayrılmak ıstiyorum ama onun üzülmesini istemiyorum...neden dıe sormayın bı nedenım yok.....ama ayrılmam gerek nolur bı derman...

klavuz13

Banned
bende derdımı yasmak ıstıyorum ama derman bulun...kız arkadasımdan ayrılmak ıstiyorum ama onun üzülmesini istemiyorum...neden dıe sormayın bı nedenım yok.....ama ayrılmam gerek nolur bı derman...

birbirini seven insanlar elbetteki ayrılırken üzlürler, ama zaman bu üzüntüyü hafifletir...

ayrılmayı düşünüyorsansa zamanla üzüntüsünü hafifleyecektir... ama eminde değilim çünkü birbirinizi ne kadar sevdiğinizi bilmiyorum...

RingAteşi

KicKBoks
Mantıklı bi sebebin yoksa ayrılma.Kimsenin kimseyi gereksiz yere üzmeye hakkı yok.Eğer onu çok düşünüosan nedn ayrılıosun??

jakhal

New member
yaf durumu sımdı brs daha acııımmm...cıktıgım kısı ewlı we bu yaz ayrılcak esınden ama sunu belırteyım esınden ayrılmasının benımle bı alakası yok ben onunla tanısmadan once bu kararlastırılmıs zaten....yanı ayrılmam gerektıgını ıcımden bı yerlerden duyuyorum....basıma kalcak dıe korkmuyorum ole ama ayrılmam gerek dıe dusunuyorum....tabı kımsenın kımseye usmeye hakkı yok ama o sekılde de ben boguluyorum rol yapmaktan sıkıldım aslında ben ılk cıktımısdan bu yana sewdıgım ıcın cıkmadım ama onu tanıyınca ne kadar saf bırı oldugunu ogrendım temıs yanı.....we sımdı de usulmesını kesınlıkle ama kesınlıkle ıstemıyorum.........napcamı bılmıyorummmmmmmmmmm

derbederin

Altın Üye
bence ayrılmalısın arkadaşım çünkü çevreden bu duruma hoş bakmayacaklardır her ne kadar senin suçun olmasa da

imgesel

New member
aslında ilk basta snn bu bayn la olayının baslaması skt olmuş dai yanlış anlamada ne işin var snn elin evli kdnlarıyla isterse boşanma davasını acmış olsun eğer sonradn oğrensen bile bence o an bitirmeliydin ha kırmadan bitirme olayına gelince zor iş ben seni usmekten baska bişi yapmıyom moduna gir ben ce

jakhal

New member
yaf ben dıorumkı bu ayrılmaktan suclu ben olııımm.yanı o ayrıldııında bana serefsın desın en asından usuntu duygusunun bı kısmını sınır duygusuna wersın as da olsa usuntusu hafıflemıs olur????????????????

RingAteşi

KicKBoks
Kardeşim boşuna çabalama yapmışsın bi hata çekiceksiniz ikinizde kusura bakma ama.Üzüleceksiniz ikinizde kaçış yok

fred1907

New member
yha arkadas bnm sorunum var yrdm ıcın en doru yerdeım oncelıkle ıı bı konu acmıssın smdı gelelım meseleye bn bı kızı 2 senedır sevıom ıste kıza cıkma teklıfı ettım 2 at once fln kız kbl etmedı sora kıza srdm ndn kbl etmdn oda dedı snı daha tam olarak tanımıyorum bnde dedım o zmn tanı bnı fln dedım ıste ok dedı bde gecen hafta ona hedıye kunye aldım koluna fln taktım kızda utandı bıras sora geldı optu bnı flnda galıba kızda bnden hoslanıyo ama kafası karısık sence kızın bnı tanıması ıcın ne yapmalıyım onu gercekten cok sevıyorum

RingAteşi

KicKBoks
Kardeşim ilgini eksik etme sakın sürekli yakın olmaya çalış.Onun için bişeyler yapmaya devam et.Mesela bi şiir yaz ona hoşuna gider.

S0CR@T€S

New member
ArkadaŞim Kizla Ol Kendİnİ Hep Onun Yaninda Hİssettİr DertleŞ Kendİnİ Anlat Kiz Ancak BÖle Senİ Tanir Bende Bİr Kiz Sevdİm Sevmez Olaydim Kaderİmİz Ayni Ama Sonuclari Farkli:d

PRotype

Game Spider
yha arkadas bnm sorunum var yrdm ıcın en doru yerdeım oncelıkle ıı bı konu acmıssın smdı gelelım meseleye bn bı kızı 2 senedır sevıom ıste kıza cıkma teklıfı ettım 2 at once fln kız kbl etmedı sora kıza srdm ndn kbl etmdn oda dedı snı daha tam olarak tanımıyorum bnde dedım o zmn tanı bnı fln dedım ıste ok dedı bde gecen hafta ona hedıye kunye aldım koluna fln taktım kızda utandı bıras sora geldı optu bnı flnda galıba kızda bnden hoslanıyo ama kafası karısık sence kızın bnı tanıması ıcın ne yapmalıyım onu gercekten cok sevıyorum
Tek kelime olabildiğince sakin ol. Yani yanına falan gelirse sakin ol kalp atışlarını tutmayı bil.. Yeri geldiğinde konuş,yeri geldiğinde sus. Eğer senden hoşlanıyorsa kesin etkilemeye çalışacaktır. Eğer varlığını bilmiyorsa ya da hala kabullenmemişse hiç birşeye yanaşmayacaktır. Sen sadece birşeyler konuşurken falan sakin olmaya çalış. Fazla havalı olmaya , janjanlı olmaya kalkma bence kızı kendinden soğutursun. Hoşlandıysa sana yakın oynar,ama hoşlanmadıysa zaten tınlamaz. Yanında sevgili muhabbeti yapmayı sevecektir. Ahh böyledi eskisi böyle oldu diyecektir.. Pro demişti dersin zamanı geldiğinde. Ondan sonra şu şu çocuk varmış der arkadaşlarına.. Hele ki yalan atmayı seviyorsa vay haline senin =)

Ama sıkma canının herşey olacağına varır. Biz her zaman burdayız elimizden gelenide yaparız..

Sen kendini olduğun gibi yansıt. Gerisini hiç kurcalama :)

HTML