bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

dunkicocuk

New member
sevdim ben burayı :))
dert dinleyecek birilerini bulmak kolay olmuyo hiçç...
benimde derdimi dinlicek birileri varsa anlatacağım çok şey var :((

KnockOut' Alıntı:
canım o kadar sıkkın ki ölmeyi istiyorum ya

canımı sıkan şey o kadar derin ve uzun bir mevzu ki anlatmak için oturup içki sofransında hep içim hemde dertleşmek istiyorum artık hayat beni o kadar yordu ki özel hayat denen birşey kalmadı...

şu anda evimde değilim ve artık geri dönmeyecek gibiyim ama büyük konişmiyim =) belki geri dönerim canım herşeye sıkılıyor hiç birşeyden tat almıyorum :( keşke hiç büyümeseydimde bütün bu hayatın kötülüklerini öğrenmeseydim....

bu hayatta kurtlar sofrasında kuzu rolü verilmiş sanki bana ve hayatla cebelleşip duruyorum offf ooff :vur her neyse artık nete ne zaman girerim bilmiyorum ama benim için hayata karşı şans dileyin lütfen :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

KnockOut
:vur
ilk mesajımı bu mesajı okumadan önce yazmıştım pardon :((

bu arkadaşa diyeceğim şu ki...

büyümek istiyorsan eğer, gün gelecek zaten büyüyeceksin...
ölmek istiyorsan eğer, gün gelecek zaten öleceksin...

ama unutma bir daha istesende ne küçük olabilirsin nede bu hayatı yaşayabilirsin...

insanlar neden tekrar yaşayamayacağını bile bile elindeki şeylerin değerini bilmezlerde ilerde olacağı kesin şeyleri isterlerki ?

_KeMaLiST_

New member
Su anda hani derler ya iki ucu b.klu degnek iste aynen oyle bir durumdayım:

3 yıldır bi kızla cıkıorum. Cok seviyorum ama kafamıda oyle dusunceler kemiriyor ki... İlk iki sene boyunca sadece evlenmeyi dusundum ama sonra gerek arkadaslarım gerekse ailem olum manyakmısın daha 20 yasındasın bırak hayatını yasa herseyin var ben senin yerinde olsam vs vs gibi konusmalarla kafamı allak bullak ettiler. Benim de kafamda iki dusunce var: ben simdi ayrılırsam bu kadar guzel akilli mantıklı temiz ve beni bu kadar seven bir kız bulamam. Biliyorum ki bu ozelliklerden biri olsa diigeri olmaz. ama bir taraftanda hadi simdi ayrılmadım bundan 5 sene sonra falan yada evlendikten sonra hayatımın en guzel senelerini sadece bir kıza baglanarak gecirdim diye pisman olursam nolacak. iste onun donusu olmaz. bazen keske 5 yıl sonra tanıssaymışız diyorum. cunku eger simdi ayrılıp 5 yıl sonra geri donim desem kesinlikle hicbirseyi yerinde bulamam. Ben kafayı yemeden yardım edin nolur...

Swat_TR

Altın Üye
Sen çevrendekilerin sana söylediklerine aldırış etme. Eğer sen kendini yuba kurmaya hazır hissediyorsan sorun yoktur. Ve hiçbir zaman içinde gideni geri getiremezsin. Senin yerinde şahsen ben olsam evlenirim. Tabi karar yine senin benimki sadece bi fikir.

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
La turgay bettua mi ettin nan ... O kadar alay edince böle oluyon demek ... La denizde bogulasim war Aşıgım ama dinletemiyom kiza .. Kizda kiz olsa off off turgayy yardim et nan

freaking1

New member
arkadaslar benim durm biraz vahim bi kiz var 4.5 yildir kizi karsiliksiz seviyorum.Onun
hakkinda herseyi ne yyaptigini biliyorum.O da benim onu sevdigimi biliyor.Benimle konusyorumda ama kiz bana yuz vermiyor.Ondan oncede kimseyle cikmadim ama kiz saplanti oldu.NE YAPMAM LAZIM YARDIM EDEBILIRMISINIZ. hep onu sevdim yanına gidiorum ama yüzünğ cviriyor yzünü saklıyor onu gördüümde dilim tutluyor gercekten dilim tuluyor ne yapmam lazım arkadaslar yardım edin lutfen unutamıorumda gitmiyor aklımda S.Ç.S MUJDE

Katil_kral

New member
freaking1' Alıntı:
arkadaslar benim durm biraz vahim bi kiz var 4.5 yildir kizi karsiliksiz seviyorum.Onun
hakkinda herseyi ne yyaptigini biliyorum.O da benim onu sevdigimi biliyor.Benimle konusyorumda ama kiz bana yuz vermiyor.Ondan oncede kimseyle cikmadim ama kiz saplanti oldu.NE YAPMAM LAZIM YARDIM EDEBILIRMISINIZ. hep onu sevdim yanına gidiorum ama yüzünğ cviriyor yzünü saklıyor onu gördüümde dilim tutluyor gercekten dilim tuluyor ne yapmam lazım arkadaslar yardım edin lutfen unutamıorumda gitmiyor aklımda S.Ç.S MUJDE
kardeşim senin durum gerçekten zor bea :vur ..Bana kalırsa onun gönlünü kazanmanın yollarını ara..Tatlı süprizler yap mesela..tanıyor olman bence şansını artırıyor..Biraz dizine oyna yani :) ..Utanmamaya çalış konuşkan ol :) ..Kelime dagarcıgın az ise bol bulmaca çöz kitap okumayı sevmiyorsan :goz: ..Kızın yanında başka kızlardan asla bahsetme bence..Aldatmalara karşı oldugunu söle..Sevince sevdiğim kişiyi mutlu etmek için elimden geleni yaparım falan de onun mutlulugu benim yaşama sevincim de :) ..ama onun kulagına gitsin bunlar :) ..Bence yararı olabilir ;)

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
คη๏†๏๓เ' Alıntı:
La turgay bettua mi ettin nan ... O kadar alay edince böle oluyon demek ... La denizde bogulasim war Aşıgım ama dinletemiyom kiza .. Kizda kiz olsa off off turgayy yardim et nan

:saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin :saskin

herkezmi dertli olur yaf bu dünyada sıkamayın canınızı dünyayı kurtaracam :p

bu arada ahmet sana yardım etmem için o kızı öldürmem lazım :p salla gitsin az daha yaşın büyüdümü daha iyisini bulursun :melek

Sensetive

New member
ya kardeşlerim üzülün,acı çekin yaşarken hissedin ama hiç bir zaman hayatınızın büyük kıymetini unutup saplantılı hale gelmeyin herşey zamanla geçer....

TheSülo

New member
slm arkadaşlar okul başladı artık burdayım sanırım :( hiç sevmediğim bi kızla çıktım ona deli gibi aşık oldum 3 ay geçti hala unutamadım kızda beni sevdiğini idda ediyo yüzüme sölüo msj atıyo yazın her telefonu açışımda (ki 3-4 kez açtım daha çoq msn) bana çağrı attı...weya aradı... Ama ne kadar yalvardıysamda çıkmayı kabul etmedi şimdi ise selamlaşmıyoruz bile aynı serviste olmamıza rağmen arkadaşlarım bırak onu o seni sattı diolar ... ayrılmamızı istediği için !! beni sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim ?? onu düşünmekten ders çalışamıyorum sürekli onu düşünüyorum ufffff !!! :'(

TheSülo

New member
abi gelio mektup fln yazmıştı ama nedenini bilmediğim bi sepepten uzak duruo arkadaş olalım dedik kıskanıo ama gerçekten yoqsa yapmacık mı anlayamadım :S:S orta yakınlıkta arkadaşına elini bana uzattığı için küsmüştü çıkıoken ayrıldıktan sora yine kıskandı, seni sewiorm fln ddi ama sadece sözde ... :(((

ErGeNeKoN_GFB

New member
TheSülo' Alıntı:
slm arkadaşlar okul başladı artık burdayım sanırım :( hiç sevmediğim bi kızla çıktım ona deli gibi aşık oldum 3 ay geçti hala unutamadım kızda beni sevdiğini idda ediyo yüzüme sölüo msj atıyo yazın her telefonu açışımda (ki 3-4 kez açtım daha çoq msn) bana çağrı attı...weya aradı... Ama ne kadar yalvardıysamda çıkmayı kabul etmedi şimdi ise selamlaşmıyoruz bile aynı serviste olmamıza rağmen arkadaşlarım bırak onu o seni sattı diolar ... ayrılmamızı istediği için !! beni sevip sevmediğini nasıl anlayabilirim ?? onu düşünmekten ders çalışamıyorum sürekli onu düşünüyorum ufffff !!! :'(

Kardeş biraz farklı da olsa aynısını yaşamıştım...

Abi arkadaşlarını felan bırak...kimsenin ne dedğine bakma...Sen içinden geleni yap ama bu kadar sıklıkla diil demek istediğim sıkma...KızLa arkadaş olmaya çalış...içindekileri anlamaya...Ona biraz yakın olmak onun içindekileri daha iyi anlamana yardımcı olacaktır....

Sendebu tepkileri ölçer tartar ve bi sonuca varırsın...Tabi ki daha önce beraber olmuşsunuz seni seviyormuş...Elbette vardır içinde bişiler ama bu duyguları alevlendirmek için ona yakın olman lazım...tabi ki dürüstçe...İçinde ona karşı farklı bi duygu taşıdıgını fazla abartmamak kaydıyla göstermen sana Yardımcı olabilir diye düşünüyorum...

Umarım sevgini görür ve Mutlu olursun...Aşkın Şansın olsun arkadaşım...

TheSülo

New member
Abi saol kızları anlamak çok zor biz yaklaşık 1 sene önce başlamıştık 3-3,5 aylık bi süre sonra ayrıldık yaklaşık yine 3 ay hiçbi şekilde slmlaşmada dahil birbirimizle knşmadık fln sonra brz böyle yakınlaştık o fln msjla fln neler düşündüğünü sölemişti ... Sonra olmadı arkadaş kalalım dedi... Şimdi yine brz knşmaya başladık!! telefon aracılıyla yine sewiyorum dio fakat yine icraat yok ben sevdiğine inanmıorm uff yha k. baqmayın walla mşgl ediorm harbi destan mı yazıorm dert mi anlatıorm !! ...

freaklike

New member
buraya gelip birşeyler yazdığıma inanamıyorum ama okadar kötü bir haldeyim işte düşünün siz:)ben inanılmaz bir insanım hatta onunda ötesinde. erkek arkadaşı olan bir kızla bişeyler yaşadım ve daha sonra arkadaş oldum ama bu süreç içerisinde bu kıza aşık oldum.ama erkek arkadaşı var dediğim gibi ve benimde kız arkadaşım var biz hala görüşüyoruz ve belki oha diceksinz ama erkek arkadaşıyla bile tanıştırıldım bu nasıl bişeydir aklınız alıyomu işte o an benim bittiğim hayattan zevk almadığım ve napıcağımı bilemediğim anlardan birisi oldu. düşünsenize seviyosun karşındaki insan ve erkek arkadaşını görüyosun.bunun yanında çokta güzel dünya tatlısı bir kız arkadaşım var.belli etmeden farkındayım onada zarar veriyorum ve bunu gördükçe daha kendimden nefret eder oluyorum ne dersinz psikoloklukmuyum sizce ?:)

emystery

New member
size bişi sorucam neden bi erkek önce sni özledm, görmeye gelicem,sna hiç kıyamam, sn mutluysn bnde mutluyum, bni beklermsn(aserlik, gemiler...) gibi şeyler söleyip daha sonrada aradn 1hafta bile geçmeden ARKADAŞIM die msj atar:saskin

diean

Banned
size bişi sorucam neden bi erkek önce sni özledm, görmeye gelicem,sna hiç kıyamam, sn mutluysn bnde mutluyum, bni beklermsn(aserlik, gemiler...) gibi şeyler söleyip daha sonrada aradn 1hafta bile geçmeden ARKADAŞIM die msj atar:saskin
kusura bakma daha iisini bulmuştur..ve seni soğutmaya calsıodur..

daha iisi drken ynlıs anlama bu halk arasındaki bi tabir...

HTML