bir zamanlar bende deli gibi sevdim...

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
cypriotsts' Alıntı:
artik 20 gun goru$meyceiz zatenn ama kampta durum ne olur bilemem... bide 6 gun birlikte olacaiz kampta :S

bu kampta her şey ortaya çıkar zaten. o günler boyunca birlikte olacaksınız bir çok şeyi paylaşacaksınız. eğer kız da sana karşı bir şeyler hissediyorsa sorun kalmaz. belli ki kız bazı şeylerden korkuyor üzerine gitme oluruna bırak.

ama yok kız istemiyorsa bunu da belli eder ve o zaman sana tek tavsiyem onu unut... zor olur ama zaman her şeyin ilacıdır. bunu sakın unutma.

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
zaman ger şeyin ilacı evet.ama bu zamanda insanı öldürüyo be ablacım.insanın ömründen ömür alıyo...

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
KıRmIzIkIz' Alıntı:
zaman ger şeyin ilacı evet.ama bu zamanda insanı öldürüyo be ablacım.insanın ömründen ömür alıyo...

katlanmaz zorundasın canım. yapacak başka hiç bir şey yok.

cypriotsts

New member
:eek:ha ewtt haklisinz, kampta her$e belli olacak zaten oranin havasida bi ba$ka olur... zaman her $eyin ilacidir diosunuzdaa 2 sene cekmi$im zatenn unuttum derken tekrar hayatima girmi$ bi 2 sene daha cekilir cile degil...

chosen18

New member
sorum olcak,, kardeşler bi kızla çok samimi arkadaşlık sonuna kadar gider mi bu yolda ona aşık olmak mümkünmüdür, öle bişey olsa suç mudur nedir bi aydınlatın yawww :(

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
chosen18' Alıntı:
sorum olcak,, kardeşler bi kızla çok samimi arkadaşlık sonuna kadar gider mi bu yolda ona aşık olmak mümkünmüdür, öle bişey olsa suç mudur nedir bi aydınlatın yawww :(

aşkın ne zaman başlayacağına ne zaman biteceğine sen karar veremezsin ki... çünkü aşkı kalbin yaşar beynin değil. bu uygun bir zaman, bu uygun kişi, hadi aşık olayım diyemezsin.

"suç mudur?" diyorsun. neden suç olsun? yasak aşklar vardır. bunlar o kişiye aşık olmanı engellemez. çünkü mükemmel bir insandır, hayranlık duyulacak bir karakteri vardır, engelleyemezsin. ama o kişiyle bir birliktelik yaşamanı engeller. ki engellenmesi gerekir. bunun dışında aşk ne yanlış ne de suçtur.

allah yardımcın olsun.

chosen18

New member
ah be abi ona zamanında kanki diyen diilim kopsun ,,,keşke baştan beri aynı şekil devam etseydim...Belki o zaman çıkardık...Şimdi kardeş gözüyle baktım bidaa işim olmaz tribi atıo :(

cypriotsts

New member
seni cok ii anliorum karde$ ayni $eyi bende ya$adimm en sonunda kiz bi oglanla cikmaya ba$ladi 9 aydir, hatta o kadar samimiydik sarilip dola$arak di$ardan herkes bizi sevgili zannediodu...

ibrahimkaya396

New member
sen en buyuk yanlısı yapmısın atesle barut yanyana durmazki
kandi demişin işin sonu okadar kotu olmus ki bide onun mutlulugu için onun istediği kişiyi ayarlamak zorunda kalırsın

allahım ne kadar kotu

en iyisi hiç birsey dememek
ufaklık de daha iyi bence :D

omer1905

New member
sevdigimden ayrılalı 20 kadar oldu.ayrılık sebebimiz asırı gecımsızlık dıye bılıyorum ama onun altında bi sebeb var bılıyorum ama soylmıyor oda benı sevıyor bılıyorum ama ne yazıkkı gerı donmuyor napmalıyım. ustune cok gıttım ama olmadı bıda da aramamamı soyledı yardımcı olun ...plase ::(

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
omer1905' Alıntı:
sevdigimden ayrılalı 20 kadar oldu.ayrılık sebebimiz asırı gecımsızlık dıye bılıyorum ama onun altında bi sebeb var bılıyorum ama soylmıyor oda benı sevıyor bılıyorum ama ne yazıkkı gerı donmuyor napmalıyım. ustune cok gıttım ama olmadı bıda da aramamamı soyledı yardımcı olun ...plase ::(
çok arayıp üstüne gitme daha fazla kaçar bırak seni özlesin biraz :victory

zaten seviyosa yumuşıycaktır :goz:

KıRmızıKız

Kayıp üLkenin Prensesi
omer1905' Alıntı:

elinden geleni yaptığına inanıyosan eğer daha üstüne gitme..inan sonra inatlaşma oluyo..

ve unutma eğer gerçekten sevdiyse geri döner..

ben bölediorum ama bide benim kalbimi açsalar :vur

omer1905

New member
tüm yorum getiren getirmeyen arkasdlara tşk ederim sizin tavsiyeleriniz dogrultusunda hareket edicem emin olun. birazda yorum ve acıklık getirirseniz beni mutlu edrsiniz

tüm yorum getiren getirmeyen arkasdlara tşk ederim sizin tavsiyeleriniz dogrultusunda hareket edicem emin olun. birazda yorum ve acıklık getirirseniz beni mutlu edrsiniz

IKajmeraNI

New member
5 yılı aynı sınıfta geçirdiim knka dediim br arkadaşım wardı..Çıktıım kızla da aynı sınıftalardı we araları iyiydi..Her tenefüs beraber gezerdik bir grubumuz wardı..fakat kız arkadaşımla aram ne zaman bozulduysa sanki inadına knka dediim insan ona yakın oldu beni yanlız bıraktı onun tarafını seçti..bunu dile getirdiim de ise yaa öyle şeymi olur biz onla arkadaşız hem senin kız arkadaşın bilmem ne diip bahaneler uyduruyordu. Bir ara bunnarın arası benden bile daa ii olmuştu..yanlarını uradığımda kendimi sanki yokmuşum gibi hissediyordum..sonunda çocuğu kenara çekip ateşli bir tartışma yaşadık ve bu olay kız arkadaşımında kulaına gitti..sonuçta ayrıldık..ve %100 eminimki bu knka dediim insan yüzünden oldu...Ayrıldıktan sonra bu çocuk (knka olucak hesapta) ne aradı ne sordu..kardeşim ayrıldınız ii misin durumun nası die hiç bi cümle sarfetmedi...Üstüne ayrıldığım kişiyle arkadaşlığını bir kat daa artırdı..

Siz söyleyin ya ne denir buna 5 yılı aynı sınıfta okumuşsunuz..bu yaptığına hangi isim koyulabilir.. bu olayı kimseye annatamadım annayan arkadaşlarım ve benim gibi düşünenler wardı fakat...onnarın çevresinde ben hatalı duruma düşüyordum..sonuçta seven insan kıskanır..şuan hiç pişman değilim..asıl sesim çıkmasa pişman olurdum..kız arkadaşıma tabiri cahizse sarkan birine ses çıkaramamak koyardı bana..

Şuan eski kız arkaşımla aram bir war..bir yok..eskisi gibi ark kalamayız sanırım..hala izleri saklı bende..tamamen unutmuş değilim ne yazikki.....

YORUMLARINIZI VE TAWSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM ARKADAŞLAR....

KnockOut

Super Sonic
Süper Moderatör
canım o kadar sıkkın ki ölmeyi istiyorum ya

canımı sıkan şey o kadar derin ve uzun bir mevzu ki anlatmak için oturup içki sofransında hep içim hemde dertleşmek istiyorum artık hayat beni o kadar yordu ki özel hayat denen birşey kalmadı...

şu anda evimde değilim ve artık geri dönmeyecek gibiyim ama büyük konişmiyim =) belki geri dönerim canım herşeye sıkılıyor hiç birşeyden tat almıyorum :( keşke hiç büyümeseydimde bütün bu hayatın kötülüklerini öğrenmeseydim....

bu hayatta kurtlar sofrasında kuzu rolü verilmiş sanki bana ve hayatla cebelleşip duruyorum offf ooff :vur her neyse artık nete ne zaman girerim bilmiyorum ama benim için hayata karşı şans dileyin lütfen :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

KnockOut
:vur

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
KnockOut' Alıntı:
canım o kadar sıkkın ki ölmeyi istiyorum ya

canımı sıkan şey o kadar derin ve uzun bir mevzu ki anlatmak için oturup içki sofransında hep içim hemde dertleşmek istiyorum artık hayat beni o kadar yordu ki özel hayat denen birşey kalmadı...

şu anda evimde değilim ve artık geri dönmeyecek gibiyim ama büyük konişmiyim =) belki geri dönerim canım herşeye sıkılıyor hiç birşeyden tat almıyorum :( keşke hiç büyümeseydimde bütün bu hayatın kötülüklerini öğrenmeseydim....

bu hayatta kurtlar sofrasında kuzu rolü verilmiş sanki bana ve hayatla cebelleşip duruyorum offf ooff :vur her neyse artık nete ne zaman girerim bilmiyorum ama benim için hayata karşı şans dileyin lütfen :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

KnockOut
:vur

Küçük olmanin avandajı büyük olmanin ki kadar fazla aslinda kucuk olmak o kadar istiyecegin birsey degil , bence suanki durumundan dolayi bole cevap veriyorsun...Ben hep canim sikildiginda 1 gun disarda yatarim sende dene emin ol disarda yatinca bu sikintilari ozluyeceksin cunku insan kendini kimsesiz hep yanliz hissediyor ki dertlerinide birine anlat anlasilan o yuk sana biraz agir geliyo...

Yaw kanka öLsen umrumda degilde iste yorum edem dediydim :melek :durdurun :durdurun :durdurun istersen seve seve senle iceriz sohbet ederiz sen yeterki iste...

angel_ina

Altın Üye
cnm yha turgay okurken duygulandım inan :(

senın için dua etcem.. umarım hayatında herşey düzelir hersey eskisi qibi olur....

ALLAH yardımcın olsun... :(

hiç sıkma canını,ölmeyi filanda kafandan cıkar :angry

herşeyde bir hayır vardır,unutma olur mu.....

คђєηq

¢ιкℓє† & รєχ
angel_ina' Alıntı:
cnm yha turgay okurken duygulandım inan :(

senın için dua etcem.. umarım hayatında herşey düzelir hersey eskisi qibi olur....

ALLAH yardımcın olsun... :(

hiç sıkma canını,ölmeyi filanda kafandan cıkar :angry

herşeyde bir hayır vardır,unutma olur mu.....

Turgaymi kendini oldurucek :durdurun :durdurun :durdurun Bırak yaw :p

HTML