Bediüzzaman değil Belaüzzaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanve

New member
Said-i Nursi"nin Türk düşmanlığı
“Özgür bir Kürdistan tohumu ekiyorum. Onu geliştirip büyütün”

Bu Söyleyen Bir Adam Bana Göre Ne Bir Din Adam'ıdır Ne Bir Din Yolcusudur... Bire Bir Vatan Hainidir.. Kürtçü hareketlere ve bölücülüğe şiddetle karşı tavır almıştır. Çürütmüş Oldum... Kürt Teali Cemiyetini Deccal Kurmuştur Değil mi ???

Verdiğim Linkteki Vural Savaş'ın O Yunus Emre Ve Onlar Gibiler İçin Verdiği Siz Bişeyden Anlamıyorsunuz Sözleri Ortada Zaten.... :goz:

bırak Bana Anlatma Vatan Hainlerini.. :goz:

Herkes Yer Burada Ben Yemem.. Ben Adnan Okkarcı Fetullahçı ismailağacı Değilim :goz:
Özgür bir Kürdistan tohumu ekiyorum. Onu geliştirip büyütün cümlesini nerde söylemiş elinde yazılı bi kanıt var mı ek olarak hiç kitaplarında birini okudun mu yada hayatını okudun mu

odiseus

New member
sence onun bunun kitabını okumaya gerek varmı ? Hak Tealanın kutsal kitabı varken kendi kendine bir sürü sıfat yaskıştırmışların yolundan gitmenin anlamı ne.o sıfatları Allah peygamberlerine bile vermemişken bunlarda kimki o sıfatları kendilerine yakıştırıyorlar..( Evet o sıfatları kendileri yakıştırmıştır..Millet önce ona kürt sait demiştir..)

aslanve

New member
birşey hakkında bilgi olmak için evet okumak gerekir yoksa sadece birilerin dediği kadar bilgin olur. Bir bu adam o kadar suçlu biri idi neden o kadar dava edilmesine karşın suçlu bulunamadı sen bana bunu açıklayabilir misin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML