Büyük Bir Eksiklik Fakat Büyük Bir Engel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rahman.mashadow

New member
Ben her zaman düşünmüşümdürki büyük bir forumun islam bölümü olmalı diye.Bu site büyük bir site çok beğendim ve severek katılıyorum buraya allah razı olsun saygıdeğerde kullanıcıları var herbiri teker teker

bu forumun adult bölümü olmasaydı islam bölümü için adaylığımı koyardım;
+cihad
+eğitim
+yazılar
+mealler
+ayetler
+sureler
+ilahiler
+resimler,ve daha birçok şey yeterki konu islamiyet olsun araştırır yine koyarım

fakat sitedeki en büyük eksik islamiyet bölümü buna da karşı çıkan EN büyük engel adult+18 bölümüdür.

Rahmet ve Şefaat dileklerimle.Asselam

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
bence sadece islam olması yanlış Din bölümü olabilir ama islam bölümü sanırım tek başına saygısızca bi terim olur eminim içimizde başka dinlere mensup insanlarda söz konusu ve onların hakkını yemekte olmaz.açılacaksa din bölümü olarak açılsın ama bu konuyu önce istekler ve önerilere taşıyalaım:)

By CaPTaiN

New member
İslamiyet (islam) Bölümü Çok Güzel Bir Fikir

theozy

Kadim Dost
açmayı hiç düşünmüyoruz.. ama belli de olmaz

iSpiK

Kadim Dost
herteldende guncelde ıstedııın dokumanları verebılırSın... ama iyide fikir..

Uzunefe

Altın Üye
ya şimdi siyaset , din gibi şeyler matematik , fen gibi kesin değildir. ben bişeye günah derim diğeri günah demez . tartışma çıkar , çok konu kapatılır fakat bunu da kontrol altına alabiliriz. rahman.mashadow arkadaşımla birlikte bu bölümü idare edebiliriz. madem her telden bölümünde daha karar kılınmadı modluğumuza islamiyet bölümünde olur inşallah

Unhappy_Tramp

Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм
Sonuna kadar haklısın dostum.....

rune

Os Doctor
islamla ilgili bölüm olursa adult kalkmalı arkadaşlar. bana sorarsanız kalksın derim ama hh yönetimi ne der bilemem tabiii.

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
Adult bölümü niye rahatsız edıyor bir türlü anlamıyorum:) isteyen girer isteyen girmez arkadaslar.Her gun ortalama 1000 kişi online oluyor.bunlardan 300'ü adult bölümunde. buda 3 kişiden birisi adultta demek. bu kadar hit yapan baska bolum yok. yani kaldırılması söz konusu degıl. belkı basla sunucu olabılır.

islam bölümü içinse daha once cok konusuldu. ben olmamasından yanayım.

rune

Os Doctor
J@CK@L' Alıntı:
Adult bölümü niye rahatsız edıyor bir türlü anlamıyorum:) isteyen girer isteyen girmez arkadaslar.Her gun ortalama 1000 kişi online oluyor.bunlardan 300'ü adult bölümunde. buda 3 kişiden birisi adultta demek. bu kadar hit yapan baska bolum yok. yani kaldırılması söz konusu degıl. belkı basla sunucu olabılır.

islam bölümü içinse daha once cok konusuldu. ben olmamasından yanayım.

yanlış anlamışsın jackal benim demek istediğim ikisi bir arada gitmez. Biz de müslümanız. Yani bence mantıksız olur yani. Ama karar tabi ki dark ın.

DayWalkerr

ABDUSSABUR
Güzell fikir....Katılıyorum...Bii din bölümü açılsa dehşet olur....

:..asker..:

New member
bende destekliyorum...... + 1
kapatılması hakkında bayağı bi tartışma olmuştu ,kapatılmasada islami bölümün açılması taraftarıyım...

legolas

New member
adult ve islam neden bir arada olmaz anlayabilmiş deilim bizde müslümanız sonuçta işte arkadaşlar bu gibi düşünceler dinimiz hakkında yanlış düşünceler ortaya çıkmasına neden oluyor adult forumun sonunda islam da gerekirse forum hakkında nın altına bi başlık açılır gayet de iyi olur bence isteyen istediğine girer ben bazen hem adulta hemde başka bir sitenin islam bölümüne girebiliyorum aynı anda ikisi de simge çubuğunda yan yana çalışıyor ne var ki bunda herkesin günahı kendine sevabı da kendine konu çarpıtılmasın ben islam ve ya bir din bölümü açılması taraftarıyım ancak adultun da kapatılmamasını isterim ayrıca islam bölümünde bi cihat bölümü olması benim hoşuma gitmez ne o öyle hizbullahçılar gibi yanlışım varsa düzeltin

aydinsn

Beşiktaşım
kesinlikle haklısın ama din bölümü adı altında olsa ve siyasi olmassa olmalı...

tsubasa

New member
bana göre de olmasın İslam bölümü tabi bu benim fikrim ,,,

böyle bi bölüm olumca birçok tartışma çıkacağı kanaatindeyim ,,başa çıkılmaz olur o bölüm ,,ama denenmesinde bi sakınca yok ,,

bütün bunlara adult un sebeb gösterilmesi beni şaşırttı,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML