AKP ye kapatma davası....

Yönetim

New member
Huylu huyundan vazgeçmezmiş..
Böyle bir davanın geleceği eninde sonunda belliydi
Mücadele tam gaz devam ediyor
ama artık yavaş yavaş tüm kaleler düşüyor
Bugüne kadar güvenilen dağlara nasıl karlar yağdıysa
bu sefer de aynısı olacak
Muhtırada ve anaysa mahkemesine oynanan son raundların
rövanşı burada alınmaya çalışılıyor ama bunu da başarmaları
mümkün gözükmüyor
Böylece son raund da kaybedilecek
Bir nevi kendi tükürüklerinde boğulacaklar diyebiliriz.

O açıdan ben bunu olumsuz bir durum olarak değerlendirmiyorum
Şahını korumaya çalışan bir oyuncunun umutsuzca yaptığı son
birkaç hamleye benzetiyorum daha çok.

!-!@( !<

New member
yemeyen kimmiş merak ettim chp mi şimdiden işbankasına kondular çatır çatır yiyorlar iktidara gelse kimbilir ne olur. yoo onlara gelince "hak" oluyo dimi pardon unutmuşum

T

Banned
3 Kasım yetmedi 22Temmuz Kesmedi
Şimdi bi tokatta yerel seçimlerde iner tepelerine belki bişeyleri anlamaya başlarlar
Bu halk muhtar bile olamaz dedikleri adamı başbakan yaptı
Biraz daha gayret ederlerse Cumhurbaşkanı yapıcaklar..(=

kaptan61ts

New member
Demokrasiyi araçtır amaç olmaz diyen Talip bey Yürü Yüce diyana Boyunu Görelim...Son raund bu..Hile yok..Kanunu dolanma yok..Kanunun önündesin..Halk Kim....cem uzana DTP ye AKP ve de oy verdiler..

okyanusy@

New member
Savcı Derhal Yargılanmalıdır

'Savcı derhal yargılanmalıdır'
Hukukçu Kezban Hatemi :"Cumhurbaşkanındavaya konu edilmesi Anayasal suç"

15.03.2008 01:39
Prof. Dr. Kezban Hatemi, HABERTÜRK Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Aktaş ve HABERTÜRK Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Murat İde'nin sorularını yanıtladı.

"Derhal yapılması gereken şey savcı hakkında dava açılmasıdır. Yüce Divan sıfatıyla Anayasa Mahkemesi'ne başvurulmalıdır. Cumhurbaşkanının parti kapatılması yoluyla görevden alınmasını hiç gördünüz mü? Buna yargının siyasallaşması denir.

Cumhurbaşkanının davaya dahil edilmeye çalışılması savcının Anayasaya uymayan bir müdahalesidir. Bu durumda da savcıya gereği yapılır. Cumhurbaşkanı tarafsız bir konumdadır nasıl olurda davaya konu edebilirsiniz.

Binlerce iddianame hazırlanır ve bu parti kapatılması için yeterli değildir. Bu antidemokratik bir uygulamadır. İktidar partisinin de içinde bulunduğu bir yapıyı yüzde 47'lik bir kitleyi siz nasıl yok sayarsınız. Bildiğimiz bir tek gerekçe var "Ulema" lafıdır. Ulema lafı da bilgin anlamına gelir. Yargının siyasallaşmasına bir örnektir malesef.

"Dindar bir cumhurbaşkanı" seçeceğiz sözü dışında laik demokratik ülkeye yönelik herhangi bir açıklama olmamıştır. Laiklik devlet demek anlamına gelir. Bülent Arınç laik olmaya bilir bir birey olarak. Ama devlet laiktir. Laiklik dinin karşıtlığı değildir ama ülkemizde malesef hep böyle bir algılama vardır.

Farklı inançları yönetme sanatıdır laiklik. Devletin temel ilkesi bu olmalıdır. Laikliği dine karşı bir tür uygulama olarak göstermek doğru değil. '367 olayı ile' birlikte AKP'nin oy oranı yüzde 47 oldu. "

T

Banned
Demokrasiyi araçtır amaç olmaz diyen Talip bey Yürü Yüce diyana Boyunu Görelim...Son raund bu..Hile yok..Kanunu dolanma yok..Kanunun önündesin..Halk Kim....cem uzana DTP ye AKP ve de oy verdiler..
Halk kimmi ..?
Başka diyecek bir şey yok zannedersem halkın kim olduğunu dahi bilmeyen kişiler siyasi yorum yapıyor ya höh diyorum sadece

izmirsumer

New member
crack man akp sayesinde iş ğüç sahibi olmuş
bizde işimizden gücümüzden olduk akp yüzünden nolcak şimdi?
izmire gavur dedi yuttuk,apo ya sayın dedi yuttuk,şehidime kelle dedi yuttuk,işne gelmeyeni azarladı
yuttuk,baş örtüsü krizi çıkardı yuttuk eeeehhhh yeter beaa.
sen hala savun...

sürgünblue

New member
sana katılıyorum..parti kapatma davası gerekçeleriyle birlikte doğru olabilir.. ama cumhurbaşkanlığını da bu işin içine çekmek hiç de doğru bir yaklaşım değil..açıktan açığa taraflı bir tutum..eğer başörtüsü ile ilgili sebepten bir kapatma varsa bunu destekleyen diğer parti yöneticileri neden dava edilmiyor...dün gece izlediğim bütün hukuk profesörleri aynı görüşte..cumhurbaşkanlığının bu işin içine çekilmeye çalışması doğru değil..etik ve hukuksal açıdan çok yanlış..

srkngncy

New member
yemeyen kimmiş merak ettim chp mi şimdiden işbankasına kondular çatır çatır yiyorlar iktidara gelse kimbilir ne olur. yoo onlara gelince "hak" oluyo dimi pardon unutmuşum
chp iş bankasından ne çalmış ? bir söylesene kardes yada ne yemiş ülkeden ne satmis ? ekonomik özgürlük milletin huzuru adina ülkedeki bankaları işletmeleri limanları yolların işletmelerini chp mi yabancılara satmış yada başka bir parti bunu yapmismi akp den başka ? yada chp mi bir gecede belediyelerine dünya bankasından 100 milyar dolar çektirip çatır çatır yemiş ? sen takilmissin chp ye öle kalmissin.. chp mi müslüman hristiyan ayrımı yapmis ülkeyi germiş chp mi kürt türk sorunu var demiş ülkeyi germiş ? chp mi bu ülkeyi kuran bizleri esirlikten kurtaran yok olmaktan kurtaran ulu önderimiz atatürke hakaret etmiş ? chp mi atatürke gerek yok resimleri olmasada bayrağı olmasada olur demiş ? chp mi ilk okulların ders kitaplarına belden aşağı fıkralar koydurmus ? sen daha kanıt koymadan sadece chp mi yiyince hak oluyor vs demişsin.. ha şunuda utnutmadan söyleyeyim tamam chp yedi diyelim akpde yesin ama ülkenin gelir kaynaklarını senin özgürlüklerini yabancılarada satmasın..saygılarımla.. ayrıca gene belirteyim baykalı sevmem chp lide değilim saygılarımla

izmirsumer

New member
ANKARA(ANKA)- Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, AKP hakkında, "laikliğe aykırı fiillerin odağı olduğu" iddiasıyla kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne dava açtı.İşte iddaname:

-Hükümetin, Danıştay'dan dönen içki yasağı, "kırmızı sokak" projesi ve bu konuyla ilgili medyada çıkan haberler ile parti yetkililerinin yaptığı açıklamalar.

-Mayo firmalarının İstanbul'daki bilbordlara yönelik "reklam yasağı" iddiaları.

-AKP'li bazı belediyelerin içki yasağı ve kadınlara özel park yapılması.

-İstanbul'da imam hatipli kız öğrencilere özel ücretsiz servis otobüsü.

-AİHM'in türban kararının ardından Erdoğan'ın, "Başörtüsü konusunda karar verilirken ulemaya danışılmalı" sözü.

-AKP'li Belediye Başkanı Cuma Bozgeyik'in Atatürk'e yönelik hakaret içeren fıkrası.

-Bülen Arınç'ın "Ben laikliğe inanmıyorum, en azından bizdeki uygulanış biçimine" sözleri.

-Başkakan Erdoğan'ın İspanya'da söylediği "Başörtüsünün velev ki siyasi bir simge olarak takıldığını düşünün, siyasal simge olsa ne olur" sözleri.

-Üniversitelerde türbana serbestlik getiren Anayasa'da değişiklik.

-AKP Konya milletvekili Hüsnü Tuna Anayasa'da yapılan türban değişikliğinin ardından "hedefimiz kamu kurumları" sözleri.

-AKP'li Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman'ın "Türbanlı bir kadın belediye başkanı yada daire başkanı da olabilmeli" açıklaması.
oy oy oyy iddanameye bak haladaha savunun akp yi beyler bayanlar.

equzeyi

New member
Savcı Kesınlıkle Haklı Ben De Akpye Oy Verdım Ama Bu Kadar Bencıl Ve Ayrımcılık Yapanları Gormedım Sımdı Cok Pısmanım ınsallah Ulke Zarar Gormeden Bu Adamdan Kurtuluruz Yaklasık Altı Yıldır ıktıdar Degısen Nedır Allahınızı Seversenız Ben Gerıye Gıtmekten Baska Bırsey Goremedım Ulkenın Ufku Acılmıs Ne Ufku Yaa Bızım Cebımızdekı Delık Acıldı Artık Bu Ulkeye Saglam Bır Adam Sart Yahuuuu Sımıt Satım Su Satım Dıyor Bır Ay Once Kadıkoyde Sayar Satıcıları Denıze Attılar Bunun Neresı Adalet

klavuz13

Banned
seçimlerle baş edemediler,

halkı çoğunluğuyla arkalarında bulmadılar,

istedikleri gibi at koşturamadılar

Akp'nin önüne geçmek için her türlü oyunu oynadılar...

Askerle bile karşı karşıya geldiler...

Ama bir türlü Akpnbin önüne geçemediler....

baktılar her türlü uğraşın içine girdiler....
Ama birtürlü başedemediler...

%47'yi hayatında görmeyen insanlar...% 47'i alan partiyi bir türlü içlerine sindiremediler....

Muhalefetin ne olduğunu onlarca yıldır yaşayan insanlar muhalefeti bir türlü öğrenemediler...

Öğrenemedikleri için herşeye ama her önüne gelene muhalefetlik yaptılar....

Muhalefet kanadını da doğru yapamayanlar bu sefer kozu partinin kapatılması yönünde oynuylarlar...

Muhtar olamaz dediler, BAŞBAKAN oldu...

Gül Cumhurbaşkanı olamaz dediler, Halk seçimde cevabını verdi Gül Cumhurbaşkanı oldu, adeta halkın tokatını yüzlerinde hissettiler, ama utanmadılar...

Ülkeyi batırırı dediler, dolarların hergün fırladığı ülkemizde doların enflasyonun durumu belli...

KISACASI AKPARTİNİN ÖNÜNÜ BİR TÜRLÜ KESMEYİ BECEREMEDİLER...

HER YOLU DENEDİLER AMA YAPAMADILAR...

TEK BİR YOL KALDI..SON BİR ÇARE ODA PARTİYİ KAPATMAK...

PARTİYİ KAPATMAKDA ÇARE DEĞİL...BERABERİNDE 71 KİŞİYE SİYASİ YASAK....

HEMDE KOMİK SEBEPLERLE...BİR TANE SEBEP..MAYOLU REKLAM...:) İNSANIN GÜLESİ GELİYOR...

NEDENMİ ÇÜNKÜ BAŞARAMADIKLARINI BAŞKALARI BAŞARDIĞI İÇİN...

İKTİDAR OLAMADIKLARI İÇİN....

AMA HALK YİNE HALKSIZLARA CEVABINI SANDIKTA VERECEKTİR...

SON BİR SÖZ..ADALET VE KALKINMA PARTİSİ KAPATILMAYCAKTIR..NEDENMİ ODA BENİM KİŞİSEL GÖRÜŞÜM....

------------

ERDOĞANI SEVMİYORUM PARTİSİ KAPATILSIN....DİYENLERE...

SEVMEYEBİLİRSİN AMA DURUP DURURKENDE SAÇMA SAPAN NEDENLERLE KAPATAMAZSIN...

İYİ BENDE BAYKALI SEVMİYORUM HADİ BAYKAL SİYASİ YASAKLI OLSUN CHP KAPATILSIN...

BÖYLE SAÇMA BİR DÜŞÜNCE OLAMAZ....

srkngncy

New member
ANKARA(ANKA)- Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya, AKP hakkında, "laikliğe aykırı fiillerin odağı olduğu" iddiasıyla kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne dava açtı.İşte iddaname:

-Hükümetin, Danıştay'dan dönen içki yasağı, "kırmızı sokak" projesi ve bu konuyla ilgili medyada çıkan haberler ile parti yetkililerinin yaptığı açıklamalar.

-Mayo firmalarının İstanbul'daki bilbordlara yönelik "reklam yasağı" iddiaları.

-AKP'li bazı belediyelerin içki yasağı ve kadınlara özel park yapılması.

-İstanbul'da imam hatipli kız öğrencilere özel ücretsiz servis otobüsü.

-AİHM'in türban kararının ardından Erdoğan'ın, "Başörtüsü konusunda karar verilirken ulemaya danışılmalı" sözü.

-AKP'li Belediye Başkanı Cuma Bozgeyik'in Atatürk'e yönelik hakaret içeren fıkrası.

-Bülen Arınç'ın "Ben laikliğe inanmıyorum, en azından bizdeki uygulanış biçimine" sözleri.

-Başkakan Erdoğan'ın İspanya'da söylediği "Başörtüsünün velev ki siyasi bir simge olarak takıldığını düşünün, siyasal simge olsa ne olur" sözleri.

-Üniversitelerde türbana serbestlik getiren Anayasa'da değişiklik.

-AKP Konya milletvekili Hüsnü Tuna Anayasa'da yapılan türban değişikliğinin ardından "hedefimiz kamu kurumları" sözleri.

-AKP'li Isparta Belediye Başkanı Hasan Balaman'ın "Türbanlı bir kadın belediye başkanı yada daire başkanı da olabilmeli" açıklaması.
oy oy oyy iddanameye bak haladaha savunun akp yi beyler bayanlar.

kardes o iddaaname gerçek disi.. daha anayasa mahkemesi başkanı ve diğer vekilller bile idaanameyi okuyamamıstır çünkü yaklasik 180 sayfa lık bir idaanamedir pazartesiyi bekle butür yazilar kargasaya yol acar saygılarımla..

kaptan61ts

New member
Hukukçu Kezban Hatemi :"Cumhurbaşkanındavaya konu edilmesi Anayasal suç" Kimsin sen yaaa...Bu cürreti nasıl işlersin gücün nerden geliyor......Gücünüz yeterse deneyin.deneyen eller kesilir.....TALİP BEYİN İŞİ ZOR ULEMA OLSA İŞİN İÇİNDEN CIKARDI...

azeribaba

New member
inşallah vatanı satan milleti bölen bu akp yi kapatırlar memlekette her yeri kendi adamlarına sattılar işsizlik almış başını gidiyor bunla ilgilenmiyo tayip anca türban ulan bu ülkenin tek derdi türbanmı kaldı millet acından ölüyo tayyip ona care bulsun

Ak Partiyi Kapatma Davası Türkiye'yi dünyaya rezil etti

AK Parti'ye yönelik Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı'nca açılan kapatma davası, Avrupa başta olmak üzere Dünya'yı ayağa kaldırdı. Gelen tepkiler hiç de içaçıcı değil.

İşte tepkiler;

"BU AVRUPA'DA ÇOK TUHAF BİR HADİSE OLARAK ALGILANACAKTIR"
Graham Watson (AP'nin Liberal Demokrat Parti Başkanı): Bu habere çok şaşırdım. Bu, Avrupa'da çok tuhaf bir hadise olarak algılanacaktır. Avrupa'da hiçbir savcı ılımlı, muhafazakar bir partiyi hele halktan kısa süre önce çok büyük bir vekalet aldıysa kapatmayı tahayyül dahi etmez. Başörtüsü konusunda son derece kısıtlı bir adım atan bir siyasi partiyi kapatamazsınız.

"SAVCI KENDİNİ KOMİK DURUMA DÜŞÜRDÜ"
Ria Ruijten-Oomen (AP Türkiye Raportörü): "Bu tamamıyla delilik. Ben hayatımda böyle bir şey görmedim. İnanamıyorum. Hayatımda bir devlet savcısının yapmak istediklerini icra etmek için siyaseti kullandığına şahitlik etmedim. AK Parti demokratik yollarla seçilmiş, kanunları Meclis'in çoğunluğunun desteği ile çıkarmış bir parti. AK Parti'nin laiklik karşıtı bir kanun çıkardığına, bir faaliyette bulunduğuna şahitlik etmedim. Savcılar bu tür davalarla kendilerini komik duruma düşürüyor. Bu dava benim de raporumda işaret ettiğim gibi yargının acilen derinden ıslah edilmesi gerektiğini bütün çıplaklığıyla ortaya koyuyor.

"ŞOKE OLDUM, BU DELİLİK"

Hannes Swoboda (AP üyesi, Sosyalist Grup Başkan Yardımcısı): "Bu delilik. Tamamıyla şoke oldum. Bu Türk insanının iradesine ve demokrasiye tamamen aykırı. AK Parti'nin nasıl olup da laiklik karşıtı faaliyetlerin merkezi olduğunu anlamış değilim. Bu tamamen icat edilmiş bir bahane, hakikatle hiç bir irtibatı yok. Bu açık şekilde Türk demokrasisinin hâlâ ne kadar kırılgan olduğunu gösteriyor. Türkiye acilen siyasi partiler kanununu tekrar ele almalı ve siyasi partilerin kapatılmasını neredeyse imkansız hale getirmeli."

"TÜRK YARGISININ TARAFSIZ OLMADIĞININ GÖSTERGESİ"

Jan Marinus Wiersma (AP üyesi, Sosyalist Grup Başkan Yardımcısı): "Siyasi hayatımda böyle bir şey görmedim. Bu tamamıyla bir savcının siyasi bir müdahalesi. Avrupa için çok rahatsız edici bir haber ve çok tuhaf. AK Parti'nin gizli gündemi ya da Türkiye'yi İslamileştirdiği iddiası ile girmek büyük bir garabet. Ben AK Parti'nin böyle bir gündemi olduğunu hiçbir yerde görmedim, çıkardıkları kanunlarda bu tür bir iz yok. Başörtüsü konusu da bir sebep olamaz zira bu yasağı MHP ile birlikte kaldırdılar. Bu olay Türk adaletinin hâlâ tarafsız olmadığını gösteriyor."

"TÜRKİYE'NİN 21. YÜZYILA UYGUN HAKİM VE SAVCILARA İHTİYACI VAR"

Joost Lagendijk (AP üyesi-Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı): "Şok içerisindeyim. Böyle bir davayı ciddiye almakta zorlanıyorum. Bir hakim nasıl böyle bir sonuca ulaşabilir, anlayabilmiş değilim. Bu 21. yüzyıla uyum sağlayamayan eski bir zihniyeti temsil ediyor. Adalet kurumlarından böyle bir karar çıkması çok şaşırtıcı. Türkiye'nin acilen yeni bir hakimler, savcılar, hukukçular nesline ihtiyacı var. Bu her halükarda Türkiye için kötü haber. Türkiye'nin Avrupa'daki imajına darbe vuracak. Umuyorum ki, hakim hemen reddedecek davayı.

"DEVLET KENDİSİNE BAŞKA BİR HALK SEÇSİN"
Cem Özdemir (AP üyesi): "Bu dava Türkiye'nin yüzde 50'sine "siz bu ülkenin bir parçası değilsiniz" mesajı vermektir. Devlet kendisine başka bir halk seçsin. DTP'yi de eklerseniz halkın yarısından fazlası bir azınlık tarafından dışlanıyor. Avrupa'da yerleşik bir anlayış var: Parti yasakları demokrasilere yakışmıyor. Almanya'da Nazi partilerini bile yasaklamak zor. Bizim böyle bir müracaatımızı Alman mahkemeleri reddetti. Burada AK Parti'yi de eleştirmek istiyorum. AK Parti siyasi partilerle ilgili kanunu düzenlerken daha net tavır almalı ve parti yasaklamayı imkansız hale getirmeliydi. Türkiye maalesef bir partiler mezarlığı."

"AVRUPA'YA GÜVEN VEREN BİR PARTİYE KARŞI AÇILMASI ÇOK TUHAF"

Emine Bozkurt (AP üyesi-Kadın Hakları Raportörü): "Türkiye'de halkın büyük bir kısmının oyunu alan ve Avrupa'ya güven veren bir partiye karşı birdenbire kapatma davası açılması çok tuhaf. Bu partiyi Türk halkı hükümet yaptı. Siyasi bir partiyi kapatmak için çok ağır suçlamalar olmalı ve bu ithamlar ispatlanmalı. Farklı fikirleri, programları olan partilerin sürekli kapatılması demokratik değil. Bu haber benim için de çok sürpriz olmadı zira Türkiye'de maalesef siyasi partiler sürekli kapatılıyor."

ANKA

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=306419

senavi

New member
yavaşşş yerleş yaşş kayıp düşmeyesin.. bu ülkeye bu kadar hırsızı ursuzu toplayacak , bu millete bu kadar kemer sıktıracak , emeklinin bile parasından çalacak bir ABD uşağı daha gelmez.. ayrıca ülkenin kaos ile sürükleneceği en az dediğin gibi 20 sene , darbe türü bir değişim ile 100 sene , ama AKP İLE 600 SENE ... demek istediğimi anladın sen ;)
%47'yi bir daha bulsunlar da görelim... o bir kereydi öyle. millete vaatler de vaatler.. olmayacak vaatler hem de , laikliği bölecek vaatler hem de heee... yavaşş , orada dursun hele bir baksın kendine.. o kadar adam mı bizim kasımpaşalı...
okullara sokmaya çalıştığı türbanı , emekliden çaldığı para ile anons ettiriyor beyler.. babanız ananız emekli değil mi sizin ??
65inizde emekli olacaksınız buna razı mısınız ??
ama aklı ermeyen de yazıyor eren de işte...
açın okuyun en azından 1 gazete beyler.. bu gidişe dur dendi sonunda.. bence bayram edin.. İran olmamaya ilk adım atılıyor..
hadi o bile olmak isteseniz , en azından cebinizdeki paranızı alacak adamlara dava açılıyor..
akp ile 600 yıl geriye gideriz demişsin.Öyle bir şey olsa ne ala.(1453 istanbulun fethi yani osmanlının güzel yılları ).Ha siz tarihinize bile sırt çevirdiğiniz için sizi bunlarda tatmin etmiyor.
Ana yasanın değişmez maddelerinden birisi verilip gerekçe gösterilmiş.Peki bir diğer maddeside "egemenlik kayıtsız şartsız milletindir" .
halkın yarısının egemenliğinin tamamen ortadan kaldırılıp yasaların uygulanması yada bunun bu şekilde uygulanmasının istenmesi ne derece anayasaya uygun bilmiyorum.
Akp nin laikliğe karşı olduğu söyleniyor.Birde bunu anlamıyorum.Yani türban takmak neden laikliğe karşıtlık oluyor.Bende sokakta türban takan bir bayanla aynı fikirleri paylaşıyorum.O üniversiteye girince veya türban takınca laiklik karşıtı ama aynı fikirleri paylaşan ben normal bir vatandaş.
Türbanı laiklieğe karşı gören düşüncenin devamına tüm müslümanların laik karşıtı olduğu çıkar.Yani akp yi kapatıcaksınız.Bizide laiklik karşıtı olduğumuz için idam ediceksiniz.Başından beri türban ile laikliğin bu çatışması bana çok saçma geliyor bu nedenlerle.
Ki bu gün gelinen bu noktada bu saçma fikirler yüzünden.Tamam herkesin fikirlerine saygı duymam gerekir ama bu fikirler sonuç itibariyle bizlere zarar veriyor.
Ülkeyi bölmek ve karmaşaya sürüklemek için yapılmış bu harektler amacına ulaşıyor.Şu anada forumlarda herkez bu konu hakkında birbirlerine hakaret içerkli aşağılayıcı sözlerde bulunuyor.
İnşallah anayasa mahkemesi tüm bunları göz önünde bulundurur.
Yasalara karşı güvenimiz sarsılmaz

aver59

New member
Densizligin bu kadarı olur dedirten bi durum.Turkiye Cumhuriyetinde yaşayan 4 insandan birinin oyunu alan bir partiye kapatma davası acıyolar...Demekki oy veren 17 milyon insanı kapatacaklar akılları sıra...Hiç boşuna ümitlenmeyin Lafım davayı acan savcıya Turk milleti artık uyumuyor...Yeter artık yalanlarla bu milleti kandırdıgınız...

HTML