Adım adım Sitemap Hazırlama ve Google indexleme (RESİMLİ)

hanzele

New member
ya bu tamamen flash sayfaları nasıl yapcaz. illa yeni bir sayfa oluşturup kelimeleri orayamı koymalıyız. :(

DeacoN.FRoST

New member
Hanzele : tamamen flash siteleri google hiç sevmez o yüzden flash altında text ve linklerden oluşan bir menü ayarla flashı moviecliplere böl her linke o kısmın movieclipini ver bi nevi çözüm.artı bi sayfa oluştur içinde sitende geçen ne var ne yok yaz ve adını googletags gibi bişey yap ftp ne at oda indexlensin.

Sarı Kule : ilgin için sağol ama o kadar çok varki çalan. google da "adım adım sitemap" yazarsan görürsün :) allahtan resimler silinmiş şimdi yenisini yapayım resimleride kendi hostuma koyarım artık :)

xsuaty : işine yaradıysa ne mutlu bize :) burası hackhell herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz hep beraber:)

xsuaty

New member
DeacoN.FRoST' Alıntı:
Hanzele : tamamen flash siteleri google hiç sevmez o yüzden flash altında text ve linklerden oluşan bir menü ayarla flashı moviecliplere böl her linke o kısmın movieclipini ver bi nevi çözüm.artı bi sayfa oluştur içinde sitende geçen ne var ne yok yaz ve adını googletags gibi bişey yap ftp ne at oda indexlensin.

Sarı Kule : ilgin için sağol ama o kadar çok varki çalan. google da "adım adım sitemap" yazarsan görürsün :) allahtan resimler silinmiş şimdi yenisini yapayım resimleride kendi hostuma koyarım artık :)

xsuaty : işine yaradıysa ne mutlu bize :) burası hackhell herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz hep beraber:)
Baba siz en iyisini yapmisinizda bu sitemap hazirlayan programlarda bi prıoblem var :)

verdigin programi inan tam 36 sat once calistirdim ve su an daha yarisi olmadi 2gun daha bekliycekmiyim sitemap'i hazirlamasi icin..

Google Site map Builder diye bi programla yarattim bi sitemap.2mb falan bi xml yaratti icerigine baktim sitenin iceriginin %1 i bile yok.

Hayır cok buyukl bi forumda degil alti ustu 4000post olan bi forum.Hani ben 3gun bekliyceksem hackhell sitemap hazirlamak istediginde 3ay bekliycek herhalde.

Ben bi yerde bi yanlismi yapiyorum bi yardimnci oluversenn

Not: Forumda zoint seo ve zointtag kurulu bundan dolayi cok buyuk bi xml yaratiyo olaiblirmi?

Hell

Başarıda bir sanattır.
Resim Linklerinin ölmesi çok kötü olmuş.

tugay1290

New member
100 defa denedim yok olmuo verify herşeyi 100% aynen yaptım olmuo 404 file not found dio

dosyayı hazırladım attım dizine olmuo yardımcı olursanız çok sevinirim

zaferkul

New member
Çok Faydali Bİr Konu Fakat Resİmlerİ LÜtfen Tekrar YÜklermİsİnİz!

psygnosis

New member
tam 27 saat oldu işlem hala devam ediyor...
sitemap hala oluşmadı benim daha yarısı bile olmadı 27 saatte site büyüktü acaba ondanmıdır :melek

LAÜBJK

New member
kardeşim çok sağolasın paylaşım için..
teşekkürler. dediklerini birebir yaptım..
fakat aklıma bişey takıldı: diyelimki google sitemapımı kaydetti ve ben ondan 3 veya 5 gün sonra portalı güncelledim yeni sayfalar yaptım..
peki onlarıda görücekmi yoksa sitemapı tekrarmı hazırlamalıyım ??

elfidaa

New member
söylenildiği gibi yaptım. fakat 0 urls oldu. ve sayfa kendiliğinden kapanmıyor. işlemi en baştam bir kaç teda tekrarladım fakat sorun hep aynı. acaba işlem bitmiş olabilirmi sayfayı kendim kapatsam bir sorun oluştururmu

1efsane

New member
Slm dostlar,, mükemmel çalışma lakin,, ben yeniyim..

bu 10.madde de bi sorunum var.. Add general web site, aşamasında,,, alttaki Add web Sitemap linkine bastığımda şöle bi hata verdi?? neden acaba yardımcı olursanız çok sewinirrim.. saygılar...

General HTTP error: 404 not found
We encountered an error while trying to access your Sitemap. Please ensure your Sitemap follows our guidelines and can be accessed at the location you provided and then resubmit.