Aşıklar & Aşk Acısı Çekenler Buraya...

p.a.r.s

New member
sewgilime 6. yılımızı kutlamak için kendi ellerimle hediye yapmak istiyorum yardım!!!

arkadaşlar sevgilime kendi ellerimle ne hediye yapabilirim bana fikir sunabilirmisinz daha once albüm yapmıstım yardıma ıhtıyacım var kendı ellerımle bırsey yapmamı beklıo az bı vaktım kaldı tşklr.....

SAHRANİL

Altın Üye
birleştirildi.....

herroli

Türkoğlu Türk
Arkadaşlar Bir Kız Var 5 Aydır Peşinde Koşuyorum...Ama Karşılık Göremedim..Sıcak Ama Bi Türlü İkna Edemedim...Son Bi Hareket Yapmak İstiyorum Ama Ne yapmam Gerektiğine Karar Veremedim...Sizce Ne Yapmalıyım..Bana Öyle Bi Taktik Verinki Ağzı Açık Bana Koşarak Gelsin..Yani AÇIK AÇIK Yardımlarınızı Bekliyorum
:aşk:aşk:aşk
Öyle bir taktik bulursan banada haber ver. :)

Cαη

New member
Ya arkadaşlar şimdi size acayip karışık bi olay anlatıcam =D

şimdi beyler & bayanlar olay bundan 4 ay önce oldu.. sevgilimle çıkalı 5.5 ay oluyordu 13 şubatta. malum 14 şubat sevgililer günü ya bir sürpriz yapayım dedim ve sana sürprizim var 14 şubatı bize ayır dedim. tamam dedi. 13 şubatta msnde konuşurken arkadaşlarımdan biri beni kız msn adresinden keklemeye çalıştı... tabi ki yemedim... sonra beni keklemeye kalkan kişi sevgilime de söylemiş onu kekledim diye. ufak bir tartışma olmuştu aramızda 10 dakika sonra ayrılalım dedi neden dedim nedeni o kız dedi.. şok oldum.. birde 14 şubat öncesi olduğu için baya bi içerledim. ayrılıktan bir kaç saat sonra bi şok daha geçirdim.. ayrılıın üstünden gün bile geçmeden eski çıktığıyla çıkmaya başlamışlar aynı gün.. başlarda bana ondan intikam almak için çıkıyorum dedi tabi sizde tahmin edersiniz bu söz sadece geçiştirmek içindi... şimdi 4 ay sonra beni en çok seven sensin diye her gün mesaj atıyor.. ama hala o çocukla çıkıyor... kalbimde affet ve affetme arasında gidip gelmekte.. hala seviyorum onu.. sizce ne yapmalıyım ? :aşk:saskin

tOebaa_

New member
benCeee affet hem sen seviosun hemdee kizin kendiside anLamis demekki degerini senin onu ne kdr cok sevdinii...

mk_merve

New member
affetme 1.seni dinlememiş bile bi başkasının sözüyle senden ayrılmış 2. hala nie çıkıo eski çıktığıyla çelişkili bi durum . ama son karar senin tabi

BY_JOKEY

New member
:dilKiz::dilKiz:
Arkadaşlar bu bölümde sevgilileri şaşırtmanın sıra dışı yollarını yazalım,paylaşalım.Yaşadığınız veya yaşattığınız anları yazarsanız sevinirim.

Nasıl konu ama...

Ben bir defasında Sevgiiler gününü kutladığım bir pankartı iki adet büyük uçan balonla çalıştığı otelin üstünde uçurmuştum...Tabi ince bir ipte kullandım uçup gitmesin diye

Bir kere de odasının her yerini güllerle bezetmiştim.Ben ısparta da okudum üniversiteyi gül çoktu orda :)
slm
nasılsını<
:GulumseKiz:

slm
nasılsınız sızı cok sevıyom

harttt55

New member
gel kız buraya ben seninle çıkmak istiyorum ve çıkacağız de ya benimsin yada toprağın deme tabi boşver kızlar romantik erkekleri sever onu yemeğe çıkar ama normal bi yemek olmasın gerçi yemeğe ikna etmekte sorun olur tabi ama yemeğe götür 2 keman ayarla ömür boyu senindir

Elazığlı

New member
Duştayken bile telefonda mesajlaşmaya devam etmiştim sonradan söyleyince hem çok şaşırdı hemde ufaktan fırça yedik :)

Ata Kızı

Angel Of Revenge
Sen 3 yıl sonra benden haber aldın : D Bu konudan bildiri alacagın nasıl aklına gelmez :)) : D