İstekler bu başlık altından !!! [min. 250 mesaj]

TheMetaor

тм ρRoduction
Dr.Mud umarım araba senin deildir tipini kaydırdım kardeşim :durdurun
ilk Hali

2.Hali ( araba bu. Jantlar Beyaz, ön tampondaki siyah kaplama, kapılardaki siyah çıtalar kapı kolları Kırmızı olacak arabanın renginde.)

Buda benden Walperr Yaparsın belki :D:D

TheMetaor

тм ρRoduction
Begendiysen borcun tamamlandı kanka ne demek :durdurun

WaTcHFuL

EVERYWHERE

WaTcHFuL

EVERYWHERE

ISIran_

New member
SWF Yardım

Beyler konuyu doğru yeremi actım tam bilmiyorum.Moderatör arkadaşlar gerekli yere taşırlar inşallah.

Sorunum şu İnternetten SWF formatlı flash animasyonlar indirdim.İntrolar.Bunları editlemek icin Sothink SWF decombiler full versiyonunu indirdim.Buraya kadar herşey güzel fakat editlemek istedim swf atıyorum programı güzel cıkıyo.Yanda işte ayrılmış images > text > sound vs swf nin eklentileri.Oraya giriyorum fakat yazılar ve resimler üzerinde editleme yapamıyorum.Nedeni ne olabilir? Programa baktım tam sürüm sorun yok.Swf dede öle güzel acılıyor oynuyor ama ben editleyemiyorum.

Yardımlarınız icin simdiden teşekkürler.

Resim altta

WaTcHFuL

EVERYWHERE

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Konular birleştirildi.

gup_gup

New member
Merhaba arkadaşlar.
Resim

Bu resimdeki kırmızı Pantera yazısına dokunmadan (zarar görmeden) The Southern Trend Kill yazısını silmek istiyorum bir türlü yapamadım photoshopta. Yardımcı olucak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

WaTcHFuL

EVERYWHERE
Merhaba arkadaşlar.
Resim

Bu resimdeki kırmızı Pantera yazısına dokunmadan (zarar görmeden) The Southern Trend Kill yazısını silmek istiyorum bir türlü yapamadım photoshopta. Yardımcı olucak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

Umarım işini görür.

WaTcHFuL

EVERYWHERE

xbozox

New member
arkadaşlar bana bi tane banner lazım forum için • Portal üst tarafa canavar gibi yazan kısma uzunlamasına bi banner lazım içinde Avrupa Fatihim Forumları yazısı olsun görsellik de biraz güzel olursa sevinirim