İstekler bu başlık altından !!! [min. 250 mesaj]

мάgηєtά

New member
Arkadaşlar artık her türlü isteklerinizi bu başlık altından yazın boşu boşuna başlık açıpta forum kirliliği yaratmayalım lütfen!!!!

Ayrıca isteklerinizde neyi nasıl istediğinizi tam olarak belirtin....

[Bu arada mesaj sayısı 250 nin altında olan arkadaşlar lütfen gerekli şartları yerine getirdikten sonra istekte bulunsunlar...
Bu başlık haricinde istek başlığı açanların mesajları silinecektir...]

0ğuzhan

New member
bana güsel bi avatar yapsan su anki avatar gibi ama daha az boyutta olabilir ve farklı olabilir mesela biri seffaflasıp kaybolurken biri cıkacak . yaparmısın şimdideden sagol magneta

birinde ResidenT EviL Birindede p3simist yazacak neyse kolay ele (; . sabah oldugu için bu kadar hız lı giriyor :D

Gs_HeLL!

New member
magneta hackhell aslanlarına bir avatar yapabilir misin imza yaptın imzalar kaldırıldı bir de avatar yapabilir misin?

мάgηєtά

New member
arkadaşlar bu istek başlığı sadece ben yapacağım diye açılmadı ps bolumundeki diğer arkadaşlarda çalışmalarını koyabilsin herkes birbirine yardımcı olsun birsürü istek başlığı açılmasın forum kirliliği ortadan kalksın diye açıldı....

üzülerek soylemek istiyorum ama malesef bugun bir seyahate cıkmam gerekiyor:( 2 hafta kadar pek ilgilenemeyeceğim ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım...

diğer arkadaşlar hadi istekte bulunan arkadaşlarımıza yardımda bulunalım değişik çalışmalar ortaya çıkacağına eminim... ;)

0ğuzhan

New member

haginin gölü :)

akşama beklersen yaparım şimdilik resimleri buldum begendiğini söyle az buldumm gerçide yada sende warsa pmden at :)

Gs_HeLL!

New member
yeni bir tane yapılması iyi olur vede üstünde HH aslanları diye yazarsan çok ii olur =)) sen eyterki yap 2 gn bile beklerim şimdiden eline sağlık

0ğuzhan

New member
bu bir

bu iki

bu 3

bir fenerli olarak yapt1m :) neyse begen1rs1n in_ begenmessen buraya yaz tekrar bakar1m . zaman buldukca

mercandede

New member
sitem için avatar ve logo yapabilir misiniz ? sitenin ismi sanalgenclik.org eğer yasaksa silebilirsiniz ben bilmediğimden yazdım... eğer bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar...

edit: avatar default avatar avatarı olmayan ziyaretçiler için olacak ve sitenin ismide bir kenarında olacak mümkünse...

0ğuzhan

New member

valla al acele bunu yapt1m cok basit + avatar konusuna gelince hackhell de bir tane war onu kullan dicem ama müsade ederlermi bileemem

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11

buna nickim yazılacak bide şöle harfler falan sırayla yanarak gidiyor ya ondan :eek:
rica ediyorum tabi :cool:

shaheen

New member
p3simist' Alıntı:
bana güsel bi avatar yapsan su anki avatar gibi ama daha az boyutta olabilir ve farklı olabilir mesela biri seffaflasıp kaybolurken biri cıkacak . yaparmısın şimdideden sagol magneta

birinde ResidenT EviL Birindede p3simist yazacak neyse kolay ele (; . sabah oldugu için bu kadar hız lı giriyor :D
p3simist ben sana istediğin avatarı yapacaktım ama
o iki fotonu bulamadım yani bu senin avatarı photoshop ta açıom ama
sadece resmin 1 i gelio bu konuda bi bilgim yok ama 2 fototuda bana iletebilirsen sana istediğin avatarı yapabilirim???????????
Bİ BAK İSTERSEN SANIRIM BOLE BİŞİ İSTEDİN AMA ARKAPLAN RENGİ
KULLANMADIM SEN Bİ RENK SOLERSEN KULLANIRIM BİDE BUNU
5 DAKKADA YAPTIM ÇOK HIZLI GİDİP GELİO FOTOLAR!!!!!!!!!

bide bak bunuda daha önce yapmıştım bu biraz daha uzun

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
eline sağlık ama istediğim ole değildi. ayrıca nıckım cok büyük olmuş neyse saolasın.

0ğuzhan

New member
Jackal'a Awatar Geld0 :)

al kardesh kusura bakma geciktim baglant1 yawas + birde flood yap1om sanki kusura bakmay1n :)

umar1m ben1rs1n ben sen1 pek anlamad1m ama :)

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
eline sağlık . ben nickimi göremedim ama olsun. olmuyacak sanırsam.boşverin ugrasmayın

Arkadaşlar benim de hareketli banner ihtiyacım var..kendim aşşağıdaki banneri yapm..bu banneri biraz hareketllendireiblrmsnz? :eek:

bigrock

New member
arkadaşlar sizden ricam bu resimdeki beybaba benim dede rütuşlayıp renk vermeye çalıştım ama çok başarılı olamadım dedeyi kesip rütuş verip renklendirebilirseniz sevinirim şimdiden herkese telşekkür ederim

http://img78.imageshack.us/img78/4770/uyh1gu.jpg

0ğuzhan

New member
jackal ben yapt1m ama nickinde gorunuo

arkadaslar bende art1k fazla online olma1cam oldukca isteklerinizi yapacam . pit10 arkadas1m1z isteklerinizi terine gietirir .. nyse ii forumlamalar

ayr1ca mekan liseyide yapt1m da rötü_ i_i biraz zor :) zaman al1r ona bakay1m sonra