[YoUcAnCall911] Tekrar Aranızda!

Logan

WOLVERINE
hoşgeldin arkadaş seni tekrar buralarda görmek güzel....eski yüzleri göremeyince hüzünleniyor insan......

Cree

Murat
Ho$geldin YouCanCall911 Seni yeniden aramızda görmek çok güzel..!:)

Gєηco

Altın Üye
hoşgeldin youcancall eski adamları görünce insan mutlu oluyor yaww :)
hep beraber nice paylaşımlara :D

N

nightmare06

Guest
hosgeldin ustam yeniden aramizdan gormekten mutuluk duyuyorum...

WyverN

New member
Hosgeldin 911 smodken (baska site bu)beni banlamıstın:)(baska nickle) şimdi hesabını soruyorum neden banladım:) ehehehe haketmiştik banlanmayı herneyse hosgeldin 911:D

Leke

Altın Üye
Welcome Back your Home .
:D
Hoşgeldin . Özledik valla ne diyelim hayırlısı olsun site için .

erenay_e

New member
baya bir uzun zaman oldu :) hoşgeldin dostum tekrar aramıza özlemiştik artık

SevencLoves

Altın Üye
Benden çok sevinen olmamamıştır senin gelmene ne yazacağımı bilmiyorum o kadar da önemli değil bence hoşgeldin dostum :) bu arada kırık kolla yazmak olmuyor ama kusuruma bakmayın :)

ifyouwant

New member
hoş geldin sefalar getirdin :)

melihbakir

LorD oF The WaReZ
Sevencloves' Alıntı:
Benden çok sevinen olmamamıştır senin gelmene ne yazacağımı bilmiyorum o kadar da önemli değil bence hoşgeldin dostum :) bu arada kırık kolla yazmak olmuyor ama kusuruma bakmayın :)
OHH BEAA HERKES YINE YERINDE VALLA COK DUYGULANDIM YAW :(
BI YANIMDA YOUCANCALL911 ABIM DIGER TARAFIMDA DARK ABIM KARSIMDA SEVEN ABIM ARKAMDA ARKAMI BOSVER :) ARES ABIM SOL CAPRASDA X ABIM
SAG USTTE ANGEL ABLAM DIGER TARAFTA KADY ABIM BASKA BIR TARAFTA SOLARIZ ABIM REACTOR ABIM VE BIIIRRRR COK KISI
NERDE GORULMUS BOYLE EKIP BEAA MASALLAH MASALLAH

EKIBI KISACA SAYIYIM VARMI BASKA SITEDE BAKIYIM :confused:

DARK_ANGEL
KADY
SOLARIZ
YOUCANCALL911
REACTOR
ANGEL
ARES
THEOZY
XFILES

NERDE GORULMUS BOYLE MUTHIS KISILERIN TEK 1 SITEDE TOPLANDIGI
INSALLAH HEP BIRLIKTE COOK BUYUK YERLERE GELECEGIZ ;)

blody

New member
vay dostum hosgeldin aramıza ya bu ara biraz uzun olmadımı ya aaa bazı şeyler bekletmeye gelmez ona göre : ) saka saka tekrar hosgeldin dostum senide aramızda görmekten mutlu oldum

YoUcAnCall911

Kadim Dost
Bu sevgi karşılıklı olduğu için bu kadar güçlü süregelebiliyor. Biz bir aileyiz. (Gerçi şimdi bir kolumuz kırılmış ama.. -Seven?!) Tüm sevgili dostlarıma teşekkür ederim. Desteğiniz ve sıcak karşılamanız beni tekrar evimde gibi hissettirdi. Kalbim hiç ayrılmadı ama tekrar aranızda olmak çok güzel...

allmoon

New member
ben de fake maili youcancall dan öğrenmiştim. (gerçi aynı yerimde saymaktayım hack adına..)
ilk hocamdır net aleminde.. hoş geldin hocam...özlemiştik

katakulli

New member
Geçenlerde aklıma gelmiştin valla. Gördüğüme sevindim. Eee nede olsa insan aynı kafa yapısındaki insanları sever. Evlendiysen şimdiden geçmiş olsun :p şaka bi yana mutlu olmanızı dilerim kardeşim.

desantralizasyon

Altın Üye
way bea adamın ne seveni
warmış ben de gidip geri gelecem
böle bi başlık açacam :D

tamam uzatmayın kapatın bu
başlığı kıskanıom HAHAHA :D

HTML