Yeni Yılın Bombası Benden Olsun 10 Number Arkadaslık Scripti

danger21

New member
mrb arkadaşlar www.toggix.com un sahibiyim

öncelikle şunu belirteyim scripte haddinden fazla açık var...
sonrasına gelirsek bazı arkadaşlar kalkıp benim uyelerimi direk kendi sitelerine koyuyolarmış ki bi kaç kişi öpücüklerini aldı benden bunu yaptıkları için...

sistem olarak xkare diye bilinen sistemin geliştirilmiş halidir bu ama fazlası ile açıgı ve sorunu var şuan bu sistemin full sorunsuz hali bende var örnek bi açktan bahsedeyim forumlara bi iki kod ekliyerek sizin sitenizi istedikleri bi siteye yönlendirebilirler ve ya arkadaşların bas bas bagırdıgı gibi ama bazı arkadaşlarımızın dedigi gibi uye şifreleri ni göremezzsiniz die varsa öle biri açsında site kafasına gömsünsel sitesini nese demek istedigim benim userlerime bulaşmayında ne yaparsanız yapın..

command

New member
bu scriptin amma çok sahibi varmış, önüne gelen script benim diyor ve kullanın diyor. başka bi sitede script sahibi uluslararası telif alıp bu scripti kullananlara dava açacağını yazıyor. Bunlar birbiri ile çelişiyor.

oguzhan_42

New member
LaBojita' Alıntı:
öhö öhö
user : admin
şifre : 971307

açık var diosam vardır. sanki kullanmayın dedim yada paylaşım yapan adama hakarette bulundum sadece sizi uyardım.

www.xx.com
admin
7841463

ben açık var dedimse vardır.

ayrı yetten mysql sürümü ile alakası yoktur. script register_globals on olarak kodlanmış. scrtipin çalışması için http://xx.com/i.php deki gibi register_globals On On olması lazım. ve ayrıyetten sizi tekrar uyarıyım açık 1 tane değil kapattım sanarsınız 50 tane daha çıkar.

scriptin bitek yeri acikli olsa neyse her tarafinda acikvarrr eyer mesela bu sistemi kurdunuzzz vee uyenizz bayagi cogaldi by xkare geliyor ve guzelce bi uyari atiyor gidiyo zuhaa

ZeuQma

New member
amma scriptmiş ha, bir aralar bu script 80630 muydu neydi o sitede de kullanılmıştı sanırım, mantık da aynıdır. hatta biz bunu b3yaz.com da kullanmıştık (eğer aynısı ise), hatta ben buna ekşi'ninki gibi bir sözlük yazmıştım b3yaz da ve hatta bir sürü açığı vardı ve gördüğümüz yerleri yamalamıştık. Ama o kadar da abartacak birşey yok, tek kötü tarafı artık ben vbulletin ile entegre çalışmayan bir arkadaşlık scripti ile uğraşmıyorum, yoksa alır incelerdim. zaten şuanda askeriz, haftada bir nete giriyoruz onu da böyle saçma sapan şeylerle harcamanın bir anlamı yok. yakın bir tarihte yeni bir site açıyorum, bakalım nasıl olacak tabi adam gibi bir arkadaşlık script'i bulabilirsek..

N_A_T_O

New member
Brian kardes ellerine sağlık senden bır ısteğim olacak...

bana istanbul.net script bulabılırmısın omur boyu dua ederim saygılar

myortamci

New member
Garip

Ya bu sitede kendini webmaster zanneden ne kadar çok kişi war bi cp ye girmeyi beceremeyenler bu scriptin sorunlarını nasıl çözücekler merak ediyorum.
Herkez Bildiği işi yapsın !!!

serkanizmi

New member
arkadaslar şu scriptın cp şifresi bulamadık bı yerden bunu naısl bulurz admın sifresi yanı
admın-admın calışmıyor

birde acık bırakalım bence cp şifresini bulalım derım ben eger isteyen varsa adress vereyım msql adresi daha veırım siteyi çalıştırmamlasım arkadaslar

brmx

New member
indiriorum tşkler ama bnun görünümü bile ofsayt abi :D neresi arkadaşlık sitesi anlamadım.kuruluncamı arkadaşlık sitesi oluo euheuheu.yinede arşivimde bulunsun :)

HTML