Yeni Yılın Bombası Benden Olsun 10 Number Arkadaslık Scripti

Adalente

New member
Kaan Kurduysan Sunlara Bir Açıklık Getirelim..

1 : Üye Resimler Bölümünde Sorun var Bır uyenın resmı baska uyelerdede gozukuyor

77KaaN77

New member
Adalente' Alıntı:
Kaan Kurduysan Sunlara Bir Açıklık Getirelim..

1 : Üye Resimler Bölümünde Sorun var Bır uyenın resmı baska uyelerdede gozukuyor

Evt Kardeşim onu biliyorum en kısa zamanda scripti toparlayıp download 'a suncağım eğer aranızda php bilgisi olan varsa bu işi resim üyklemede id bölümünden sorunu çözebilirler ;)

Biraz Bekleyin en kısa zamanda tamm full halinde downloada sunacağım diğer sorunları hallettim zaten ;)

ozgurboard

New member
arkadas listesine eklmedede 80630 dakı aynı hata var listeye eklediğini defalarca ekleyebiliyorsun eklidir diye hata vermiyor ayrıca kendı kendınızıde ekleyebılırsınız ;)

Adalente

New member
Arkada;lar bukadar gzel bir scr'pt elimizdeyken degerini bilelim beraber sundaki hatalari giderelim tesekkurler herkez buldugu hatalari yazsin bir caresini bulup duzeltelim....

Nintendo

New member
ya arkdaşlar tamam ProwI da haklı belki ama sorunuda anlamadık neyse cp işlemii halleden biri yok mu

ProwL

Gitarist
Nintendo' Alıntı:
ya arkdaşlar tamam prowl da haklı belki ama sorunuda anlamadık neyse cp işlemii halleden biri yok mu
sanırm herşeyi doğru yapıyorsun ama mysql version undan dolayı panele giremiyorsun.. 2.5 üstü mü altı version mu bir bak bakalım

Birde birşey bilmeden herşeye yorum yapma adam birşeyler yazmış biz cvp veriyoruz siz kasmayın kendinizi.

Brian

New member
LaBojita' Alıntı:
bana kurduğun yerin adresini ve aktif bir user verirsen gösteririm.
inşallah hacklerisin de dogru cıkarsın. adres:

ha aktif kullanıcı adı: kaan ve sifre: 123456

ProwL' Alıntı:
sanırm herşeyi doğru yapıyorsun ama mysql version undan dolayı panele giremiyorsun.. 2.5 üstü mü altı version mu bir bak bakalım

Birde birşey bilmeden herşeye yorum yapma adam birşeyler yazmış biz cvp veriyoruz siz kasmayın kendinizi.

panele girememenin tek sebebi mysql la alakalı arkadasım eger gereklı mysql versıonu olmayınca panele degil siteye bile giris yapamazsın. 2+ 2 =4 kadar kesin bişey. hatta şöle sölim

MySQL sürümü 4.1.21-standard-log olan serverda sorunsuz calısırken,
MySQL sürümü 4.1.21-standard olan serverda aynı script calısmıyor.

LaBojita

New member
Brian' Alıntı:
inşallah hacklerisin de dogru cıkarsın. adres: www.xxx.com

ha aktif kullanıcı adı: kaan ve sifre: 123456

panele girememenin tek sebebi mysql la alakalı arkadasım eger gereklı mysql versıonu olmayınca panele degil siteye bile giris yapamazsın. 2+ 2 =4 kadar kesin bişey. hatta şöle sölim

MySQL sürümü 4.1.21-standard-log olan serverda sorunsuz calısırken,
MySQL sürümü 4.1.21-standard olan serverda aynı script calısmıyor.
öhö öhö
user : admin
şifre : 971307

açık var diosam vardır. sanki kullanmayın dedim yada paylaşım yapan adama hakarette bulundum sadece sizi uyardım.

77KaaN77' Alıntı:
www.xx.com bakın ben kurdum gayette gusel çalışıyor :D
eline sağlık kardeşim bu arada scriptin açığı yoktur bilginize ;)
www.xx.com
admin
7841463

ben açık var dedimse vardır.

ayrı yetten mysql sürümü ile alakası yoktur. script register_globals on olarak kodlanmış. scrtipin çalışması için http://xx.com/i.php deki gibi register_globals On On olması lazım. ve ayrıyetten sizi tekrar uyarıyım açık 1 tane değil kapattım sanarsınız 50 tane daha çıkar.

buraksa

New member
ya scriptte acık macık yok kurdu scripti calıstırdı kımse kullanmasın dıye acık var dıyo kafasına gore kurnaz script calısıyo
tamamen lınuxla calısan bır sıstemınız var bılesenlerıde varsa catı catır calısır sıte haberınız olsun ole acık var deyıpte sızde kefalleme atlamayın

hoxy

New member
paylaşım için teşekkür ederim...
benim kurulum ve sql ile ilgili sorunum yok sadece resimleri gösteremiyorum dosyasını bulamıyorum yardım edebilecek varsa sevinirim...
buarada script sorunsuz gibi

arkadaşlar
üye resimlerini gösteremiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim
bu konuda acil desteğe ihtiyacım var

aquaturk

New member
burada üye logininde cookie sorunu var yani scripti kurduktan sonra arkadaşlar ana sayfadan login oluyorsunuz abir kaç login olmadan sonra tekrar girişte hatalı kullanıcı adı yada şifre uyarısı veriyor.Ancak internet explorerdan araçlar - internet seçeneklerinden tanımlama bilgisini sil dediğinizde tekrar giriş yapılabiliyor.
Bu sorunu çözen arkadaş olursa yardımlarını bekleriz.

SAYGILARIMLA

buraksa

New member
register_globals On bu ayar acık oldugu zaman zaten serverın kendısınde acık vardır scriptte degıl bu bır ıkınıcısı dostum ısı bılen adam bu acıgıda kapatır sen rahat ol bu 2 optum yanaklarından

Brian

New member
buraksa' Alıntı:
register_globals On bu ayar acık oldugu zaman zaten serverın kendısınde acık vardır scriptte degıl bu bır ıkınıcısı dostum ısı bılen adam bu acıgıda kapatır sen rahat ol bu 2 optum yanaklarından
register_globals On yuhhu.com da da acık safe mod da off arkadasım :D
al www.yuhhu.com/i.php buyur yuhhunun bilgileri sana...

HTML